Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

10 hours ago, Mel said:

I taj vlasnik pumpe koji je to radio deluje da je nekadashnja mukica mala tako da...

Male psihopate naletele na velikog psihopatu... me like it :fantom:

  

9 hours ago, radisa said:

Ima i 2  velika i istrenirana avlijanera...

 

I ja cu jednog dana tako kad se preselim na selo... :)

U Africi je standardna kombinacija bila boerboel i jack rasel. Ovaj mali sluzi ko alarm koji ne mozes da ugasis a veliki je tu da odradi posao ako neko ipak odluci da preskoci ogradu. A razumem strah. Komsika kod mene je ranije razmisljala da proda stan i ja sada cvikam dal da je pitam jel i dalje prodaje jer znam da ce odma da se razglasi kako sigurno drzim 100k evra u kuci negde. Ne treba mi to sranje.

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nažalost, jedina stvar koju su ta deca naučila je - kako da bolje biraju mete. E sad da je ošišao roditelje to bi već možda išlo u korektivnom smeru.

 

Doduše to je okolina Bele Crkve, posebni su ljudi tamo, rodbina mi je odande i ne zalazim tamo već decenijama.  Rođak je bio old school policajac, i ako je prema njegovim iskustvima i pričama koje znam, ne bi me čudilo da je patrola isporučila decu vlasniku pumpe, oni vole da uzimaju stvari u svoje ruke, svi se znaju i postoji neki njima logični red.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Prica ima i drugu stranu...

 

 

https://www.blic.rs/vesti/hronika/decaci-opljackali-pumpu-u-beloj-crkvi-vlasnik-ih-prebio-i-terao-da-jedni-druge-sisaju/784qgv4

 

- Pljačka je prijavljena policiji i inspektori su identifikovali mog sina i njegove drugove kao krivce. Sa sinom sam išao u stanicu da dam izjavu, to su učinili i roditelji druge dvojice. Deca su ispričala šta se dogodilo. Zatim je vlasnik pumpe došao kod nas kući i sasvim smo normalno pričali. Nikakav sukob nije bio, jer smo se dogovorili da ćemo nadoknaditi štetu koju su deca napravila - kaže on.

Sagovornik dodaje da je vlasnik pumpe potom došao kod njega i 27. avgusta oko 18 sati kako bi tražio da se deca izvine i njegovoj sestri, pošto je ona suvlasnik pumpe i takođe je oštećena strana.

 

- Odobrili smo i to, pustili smo decu da sednu u njegov auto kako bi ih on odvezao kod sestre da joj upute izvinjenje. Tada je usledila njihova drama i neviđena tortura - priča sagovornik.

 

Vlasnik pumpe, prema njegovim rečima, decu je odvezao u svoju kuću u Beloj Crkvi, uveo ih u dvorište i odmah počeo da ih tuče.

 

- Tukao ih je i šutirao, a pridružila mu se i sestra. Jednom detetu je slomio nos, pa ga je polivao vodom iz creva da bi isprao krv. Tortura ni tada nije prestala, već je decu opet stavio u kola i odvezao ih kod frizera da ih ošiša za kaznu. U salonu je bila gužva, pa je on kupio mašinicu za šišanje - priča potreseni čovek i objašnjava da je iživljavanje nad decom tada nastavljeno.

 

---------------

 

Ima ovde vise psihopata i kriminalaca, nego sto se mislilo...

 
Edited by Milosh76
  • +1 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment
30 minutes ago, Shan Jan said:

Male psihopate naletele na velikog psihopatu... me like it :fantom:

 

Lajkovao bi sigurno i da je tebe veliki psihopata umlatio zato sto si mu se na semaforu nabio u auto. Ili izbjegavao mobilizaciju. 

Link to comment
5 minutes ago, Paul Gompitz said:

Lajkovao bi sigurno i da je tebe veliki psihopata umlatio zato sto si mu se na semaforu nabio u auto. Ili izbjegavao mobilizaciju. 

Nisu ti dobri primeri. Da ispizdim sto neko vozi sporo pa krenem da ga progonim, nabijam mu se u gepek i usporavam kad izadjem ispred njega... bilo bi skroz ok da me covek zaustavi i umlati od batina. Cak ne mora biti psihopata :) 

  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Nisu ti dobri primeri. Da ispizdim sto neko vozi sporo pa krenem da ga progonim, nabijam mu se u gepek i usporavam kad izadjem ispred njega... bilo bi skroz ok da me covek zaustavi i umlati od batina. Cak ne mora biti psihopata :) 

Treba i da ti uđe u auto, pride. I u stan, ako može

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Овде је психопата само власник пумпе који туче дете од 12 година. 

  • +1 8
  • Hvala 2
  • -1 2
Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Овде је психопата само власник пумпе који туче дете од 12 година. 

 

Meni je prvo palo n apamet ko uopste moze da bude vlasnik pumpe u Srbiji, normalan chovek ne bi mogao mesec dana da izdrzi od reketasha. Znachi uvezan onako za pochetak, a k odanas moze da bude uvezan na taj nachin. Itd, itd. Klinci ce josh raditi za njega za neku godinu ako se ne opamete.

Link to comment

A da dodam i wild guess -Taj vlasnik pumpe je neko od one ekipe sa kintom koje na lokalu svi znaju, pa su mu se roditelji shlihtali tako shto su mu ispunili zelju, konkretno da im vozi decu na kao izvinjenje svojoj sestri. Ne da su mislili da ce da ih omlati od batina naravno, nego da se pokazu fini i saradljivi pred vlasnikom pumpe, gde nekom 'obichnom' a realno nepoznatom choveku ne bi dali da im odveze decu bez nadzora. Al ovaj je lokalni kintash.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Овде је психопата само власник пумпе који туче дете од 12 година. 

A ona trojica što su ubili beskućnika?

 

Btw oni još nisu psihopate, oni imaju poremećaj ponašanja. To malo kasnije prelazi u to što se masovno zove psihopata. Molim te, klinci se organizuju da upadnu negde i opljačkaju. To je sve okej? 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

A ona trojica što su ubili beskućnika?

 

Btw oni još nisu psihopate, oni imaju poremećaj ponašanja. To malo kasnije prelazi u to što se masovno zove psihopata. 

Mislio sam na ovaj događaj sa pumpe. 
 

Koristio sam psihopata u kolokvijalnom značenju. Nije ni ovo bila pljačka na pumpi nego teška krađa. :-) Pljačka ne postoji više kao krivično delo. 

  • +1 1
Link to comment

Deca bi trebalo tom pumpadžiji spomenik da dignu. Odučio ih je od kriminalne karijere u samom začetku. Ovako još imaju neku šansu da postanu bolji ljudi. 

 

Najbolje se uči kad na svojoj koži osetiš posledice svojih nedela.

 

A vlasnika pumpe uhapsiti zbog otmice i torture maloletnika.

Edited by Filozof manijak
  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Te sto su ubili beskucnika treba osuditi na najvecu mogucu kaznu.

Na te sam mislila za šerijat. I one što su u zatvoru silovali čovek. Ovi se samo uče još uvek

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Mislio sam na ovaj događaj sa pumpe. 
 

Koristio sam psihopata u kolokvijalnom značenju. Nije ni ovo bila pljačka na pumpi nego teška krađa. :-) Pljačka ne postoji više kao krivično delo. 

Ali i oni imaju problem. Malo je dece koja će izgubiti inhibiciju da upadnu kod nekoga tek tako. Tu već postoji dobra podloga 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...