Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

22 minutes ago, Klara said:

Jbga, nije ok to što su klinci uradili, ali je naopako i fizički i psihički ih zlostavljati za kaznu, em snimati to telefonom, odvratno iživljavanje.

Društvo nam je otišlo u tri lepe...

da, društvo je otišlo u tri lepe. puno je razumevanja za bitange. da je pravde, da se nađe neko ko bi ovu trojicu ubica prebio namrtvo. to nisu deca, to su ubice u budućem vremenu. pre 40 godina šokantan je bio početak "paklene pomorandže" ono, na smrt prebijanje beskućnika. doživesmo to. sledeće je ono upadanje u kuću i iživljavanje nad dvoje staraca. moglo bi to da se desi meni i mojoj ženi u ovoj vukojebini.

Edited by đorđe geprat
  • +1 6
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Klara said:

Jbga, nije ok to što su klinci uradili, ali je naopako i fizički i psihički ih zlostavljati za kaznu, em snimati to telefonom, odvratno iživljavanje.

Društvo nam je otišlo u tri lepe...

 

Ambivalentan sam prema ovome.

 

Ti jesi u pravu i sve što si rekla je tačno, ali isto tako, pljačka bi prošla nekažnjeno da vlasnik pumpe nije reagovao. Nisam na njegovoj strani, ali nisam ni na njihovoj.


Šta bi ti uradila?

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

 

Naravno da nije ali da je klincima ovo proslo, sleci put bi uleteli negde sa oruzjem, pa bi posledice bile mnogo gore.

 

...ali nikad, nikad nije preventiva zlostavljati drugo biće. Nema zlostavljanja zarad dobra nit može ikakvo dobro da donese.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Klara said:

 

...ali nikad, nikad nije preventiva zlostavljati drugo biće. Nema zlostavljanja zarad dobra nit može ikakvo dobro da donese.

 

Ne mora da donese dobro, dovoljno je da spreci zlo. 

Ove magarce je sledeceg puta..a taj sledeci put bi se sigurno desio jer bi sada prosli nekaznjeno..sledeci put je mogao neko naoruzan da ih saceka.

Dobili su lekciju o dva kraja batine..i prezivece.

  • +1 4
Link to comment

I tu se slazem, samo sto bi ti klinci kroz sitem dobili packu, recimo roditelji bi im oduzeli telefon 2 dana i uradili bi isto vrlo skoro. Ovako su se makar malo preplasili, pa ce mozda i razmisliti sledeci put bar jedan od njih, da li ce to opet raditi.

 

A naravno da je nasilje na nasilje neprihvatljivo.

  • Haha 1
Link to comment

pravosuđe ne postoji. priznanje krivice, nanogica.....kakva je moguća presuda ovoj trojici ubica sa novog beograda. pojačan nadzor? minimalna kazna za punoletnog jer nema 21 (primer iz dubone), optužen za nasilničko ponašanje sa smrtnim ishodom, ne za planirano ubistvo. treba li da ja pod stre dane zatražim pištolj i upucam nekog ko mi upadne u kuću. ne razmišljajući da li ima 12 ili 52 godine. besan sam zbog mancija.

  • +1 4
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ambivalentan sam prema ovome.

 

Ti jesi u pravu i sve što si rekla je tačno, ali isto tako, pljačka bi prošla nekažnjeno da vlasnik pumpe nije reagovao. Nisam na njegovoj strani, ali nisam ni na njihovoj.


Šta bi ti uradila?

 

Nama je lopov jednom ušao u podrum dok smo mama i ja bile same, imala sam oko 11 godina. Dok je ona zvala policiju, ja sam nekako zaključala vrata podruma i to je upalilo dok je policija došla. Da ih je bilo dvojica, ne znam šta bih kao dete i fizički slabija mogla pametno da učinim, iskreno.

 

Isto i sad iz pozicije starije osobe, a opet fizički slabije od dva maloletnika, sigurno ne bih mogla ikakvu silu da primenim kako bih ih savladala (možda je vlasnik, kao muškarac, mogao, i tu da stane). Ipak, nikad ne bih postupila kao vlasnik, nisam za takve surove i sadističke metode.

Link to comment

Ne znam, da mi neko npr ukrade kola za koja sam radio kao majmunčina ne znam koliko godina, i da ga uhvatim, nisam siguran da bih se zadovoljio šišanjem. 

 

Ovde zakon ne postoji, pravosuđe ne postoji, ljudi to stalno ispuštaju iz vida. Pravni proces uglavnom samo dodatno ubije u pojam onog ko je najebao kakve god da dokaze ima na svojoj strani.

 

Msm postoji Vučićev zakon koji ne važi za njegove podanike bez obzira na mesto na lestvici, one koji mogu da plate koliko treba i koji znaju koga treba da znaju.

Edited by Mil@n
  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Klara said:

 

Nama je lopov jednom ušao u podrum dok smo mama i ja bile same, imala sam oko 11 godina. Dok je ona zvala policiju, ja sam nekako zaključala vrata podruma i to je upalilo dok je policija došla. Da ih je bilo dvojica, ne znam šta bih kao dete i fizički slabija mogla pametno da učinim, iskreno.

 

Isto i sad iz pozicije starije osobe, a opet fizički slabije od dva maloletnika, sigurno ne bih mogla ikakvu silu da primenim kako bih ih savladala (možda je vlasnik, kao muškarac, mogao, i tu da stane). Ipak, nikad ne bih postupila kao vlasnik, nisam za takve surove i sadističke metode.

 

Ali i dalje mi nisi odgovorila, ok silu ne bi primenila, to mi je bilo odmah jasno, ali ŠTA?

Link to comment

Napisala sam ti

 

1 minute ago, copkillah said:

Da ih je bilo dvojica, ne znam šta bih kao dete i fizički slabija mogla pametno da učinim, iskreno.

 

Isto i sad iz pozicije starije osobe,

 

Za mene je jezivo to što je vlasnik učinio. Ne mislim da iko normalan i psihički stabilan može tako lako da se iživljava nad slabijim od sebe, a očigledno da je on to radio iz pozicije snažnijeg.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

surova metoda i zlostavljanje? javni čas šišanja i dokument snimljen telefonom. dajte. samo su bili izloženi ponižavajućem ritualu zbog kog će biti zajebavani u društvu.

 

obratite pažnju na reakciju roditelja. tu je zlo.

Edited by đorđe geprat
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, đorđe geprat said:

surova metoda i zlostavljanje? javni čas šišanja i dokument snimljen telefonom. dajte. samo su bili izloženi ponižavajućem ritalu zbogkog će biti zajebavani u društvu.

 

obratite pažnju na reakciju roditelja.

 

Dobro, slomio je nos jednom, to jeste nasilje. Da je ostalo na urlanju i međusobnom šišanju, to bi čak možda i bila dobra lekcija.

 

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, đorđe geprat said:

pravosuđe ne postoji. priznanje krivice, nanogica.....kakva je moguća presuda ovoj trojici ubica sa novog beograda. pojačan nadzor? minimalna kazna za punoletnog jer nema 21 (primer iz dubone), optužen za nasilničko ponašanje sa smrtnim ishodom, ne za planirano ubistvo. treba li da ja pod stre dane zatražim pištolj i upucam nekog ko mi upadne u kuću. ne razmišljajući da li ima 12 ili 52 godine. besan sam zbog mancija.

Moj stric spava na selu sa otkocenim pistoljem ispod jastuka...

 

I razglasio je celom selu da svi znaju, plus je stavio neke alarme i hi-tech kamere...

 

Samo kazem...

  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Moj stric spava na selu sa otkocenim pistoljem ispod jastuka...

 

I razglasio je celom selu da svi znaju, plus je stavio neke alarme i hi-tech kamere...

 

Samo kazem...

 

Mač sa dve oštrice, jer će tako neka budala pomisliti da ko zna šta čuva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...