Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

breza kod zgrade do,

 

suva vec godinama,

 

upravo se konacno

 

srusila.

 

na parkirana kola.

 

srecom ne

 

na ljude ili pse u prolazu.

 

ali to nije nista,

 

prije sat je na neku djevojcicu

 

u centru

 

pala sajla

 

sa vozila gradskog prevoza.

 

i tako. 

 

 

lep haiku

  • Haha 6
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, steins said:

 

 

On je samo usavršio sistem.

 

 

 

 

 

+1

 

2001. godina, studentarija, jedna za Koraća, druga za Đinđića, ide po kućama i skuplja sigurne glasove. 

 

2003. ili 2004, na elitesecurity forumu batara podeli Excel tabelu plata zaposlenih u pirotskoj opštini, sutradan dobije batine. 

 

2006. mi iz DS traže 30 sigurnih glasača da bih dobio posao. 

 

2009. mi traže da se učlanim u DS da bih mogao da radim pripravnički staž.

 

Znači ne Tadić i Vučić, ne Lončar i Milosavljević, Dinkić i Mali. Pričam o običnom življu, Srbinu koji je savršeno ok sa tim sistemom već 20 i kusur godina. Očigledno je taj tip u većini ovde, tako da, to vam je što vam je. A izgleda tek će da bude. 

 

 

 

 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
16 hours ago, morgana said:

breza kod zgrade do, suva vec godinama, upravo se konacno srusila.na parkirana kola. srecom ne na ljude ili pse u prolazu.

 

 

ali to nije nista, prije sat je na neku djevojcicu u centru pala sajla sa vozila gradskog prevoza.

 

i tako. 

 

 

Brezu, koja se suši i trula je u korenu, sam prijavio pre nešto meseci, samo što online sistem za prijave ne radi (jer je napravljen na kako uzeti USAID pare a ne kako da radi) već neko vreme pa moraš da odeš do opštine, a onda se ubeđuješ sa čovekom da li je stvarno za sečenje ili za "duboko orezivanje", ovako na slepo, jer - ako kažeš da je za sečenje onda mora da dođe komisija, "a ko zna kada ćemo se skupiti"... pokazivao slike, ubeđivao, rekoh može da ubije nekoga i ubedim ga, mislim da zapiše stvarno i da mi broj slučaja, ne da se seče, daleko bilo, čuvaju tu brezu ko da su je oni zasadili i ko da nisam ja taj koji četrdeset godina održava to što se i dalje udobno zove javnom površinom... E onda čekaj da se skupe, i na kraju, jeste stvarno za sečenje, ali nema mesta u programu da se seče ove godine, jer imaju bogat plan i program, pa onda moli lokalne funkcionere da zamole tamo gde treba da se ipak iseče, i još nije, jer iseći trulo i opasno drvo, to nije hitno. A nije ni ispred moje kuće, samo se ovako cimam jer nemam pametnija posla u slobodno vreme...

 

 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Vapad said:

 

 

Brezu, koja se suši i trula je u korenu, sam prijavio pre nešto meseci, samo što online sistem za prijave ne radi (jer je napravljen na kako uzeti USAID pare a ne kako da radi) već neko vreme pa moraš da odeš do opštine, a onda se ubeđuješ sa čovekom da li je stvarno za sečenje ili za "duboko orezivanje", ovako na slepo, jer - ako kažeš da je za sečenje onda mora da dođe komisija, "a ko zna kada ćemo se skupiti"... pokazivao slike, ubeđivao, rekoh može da ubije nekoga i ubedim ga, mislim da zapiše stvarno i da mi broj slučaja, ne da se seče, daleko bilo, čuvaju tu brezu ko da su je oni zasadili i ko da nisam ja taj koji četrdeset godina održava to što se i dalje udobno zove javnom površinom... E onda čekaj da se skupe, i na kraju, jeste stvarno za sečenje, ali nema mesta u programu da se seče ove godine, jer imaju bogat plan i program, pa onda moli lokalne funkcionere da zamole tamo gde treba da se ipak iseče, i još nije, jer iseći trulo i opasno drvo, to nije hitno. A nije ni ispred moje kuće, samo se ovako cimam jer nemam pametnija posla u slobodno vreme...

 

 

 

budale nenormalne.

kod mene su sredili parkic pred izbore i potkresali/sasjekli nekoliko kestenova plus napravili skulpturu™ sa imenom kraja grada, da slucajno ne pomislimo da je beograd na vodi ili nesto. 

uvijek rade tako da to bude vidljivo. breza je skrajnuta, nije mogla da donese poene kao park, iako je uz samu ulicu i maltene ispred ulaza u zgradu.

 

nadam se da ova kod tebe nece pasti nekome na glavu.

Edited by morgana
Link to comment
On 26. 8. 2024. at 0:06, Desmond Bojčinski said:

2009. mi traže da se učlanim u DS da bih mogao da radim pripravnički staž.

+1

Samo 2004.

  • +1 1
Link to comment

ja sam 2000. napustio ds, zato što su u svoje redove primili vasceli ns jul

nudili mi, pre toga, da budem neko mudance za malu privredu, ja se zahvalio uz komentar "mislim da imate bolje kadrove od mene"

kakav som, umesto da sam kraduckao kao svi žuti, majke im ga lopovske i preletačke

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, đorđe geprat said:

ovo

sačuvaj bože, šta li će ti momci raditi kad budu punoletni kad su već ''sazreli'' da ubiju čoveka :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...