Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 19. 8. 2024. at 11:27, pt 2.0 said:

ljudi koji posećuju spejsove kažu da je ova budala imala šovinistička divljanja u svojim nastupima u više navrata, i da su mete bile razne.

 

U pitanju je psihički obolela žena, poznata već decenijama unazad po raznim četovima sa nadimkom Lepa Sxmajser, Beograđanka. 

Čitam sad da je uhašena. Bukvalno su iskoristili mentalnog bolesnika da skrenu pažnju sa Rio Tinto sranja koje im se dešava.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, Filozof manijak said:

U pitanju je psihički obolela žena, poznata već decenijama unazad

Nisam imala pojma.

Sve što znam jeste da se, u pokušaju da je nadjem i blokiram, ispostavilo da mi je bila pratilac na tw. I sećam se njenog nastupa sa par spejsova koji je bio u sličnom maniru kao ovaj od kog je nakvasala afera.

Link to comment

Još gore oni su pokušavali da izađu iz kuće ali tamo gde je kao prozor nalazi se zid od susedne zgrade 

Teška smrt 

 

  • Tužno 4
Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Još gore oni su pokušavali da izađu iz kuće ali tamo gde je kao prozor nalazi se zid od susedne zgrade 

Teška smrt 

 

nekoliko tamo komšija je reklo da vatrogasci nisu došli sat vremena. dačić odmah demantovao.

prvo sam mislila da su možda bili u tolikom šoku da im se učinilo da su čekali večno, ali sad posle ovih izjava zvaničnika više nisam sigurna.

komšije su pokušavale da sruše taj zid

 

da poludiš

  • Tužno 2
Link to comment

Nije susedna zgrada nego zid od Almaškog groblja. Nema teorije da se to probije. Pre šest godina, oko novogodišnjih praznika u istom tom redu "kuća" je izgoreo objekat porodice Subotin. To su im neki rođaci verovatno. Srećom tada nije niko nastradao. 

 

Video sam par videa gde se zapali baterija električnog bicikla. To je velika energija koja se brzo širi. Baš sam juče skoro čitav dan o ovome razmišljao. U kakvim uslovima su živeli i ovakva nesreća još da ih snađe...

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Ja ne razumem kako se ovakve stvari dogode ?

Je li to prizemna kuća ? Nemoguće da nisu imali neki prozor koji ne gleda u zid ?

Ništa mi nije jasno.

Link to comment

Loša je jako priča ako pune te bicikle, a verujem da ih pune produžnim kablovima i na objektima sa vrlo sumnjivim elektroinstalacijama. Ovo je bukvalno tempirana bomba i još jedna otežavajuća okolnost u uslovima života koji su im ionako horor. Sad da vidimo šta će država da uradi, ali pretpostavljam sem trodnevne žalosti, ništa.

  • +1 3
Link to comment

Jako su opasne litijumske baterije velikog kapaciteta kakve se koriste u e-skuterima i e-biciklima, ovde ima gomila snimaka incidenata po Kini.

 

http://www.youtube.com/watch?v=G4S4yZPWdZg (ne može se ugraditi pošto ima starosno ograničenje)

 

U Šangaju su zabranili njihovo unošenje u zatvorene prostore i parkiranje e-bicikala u zajedničkim prostorijama zgrada.

 

Vest iz maja ove godine:

Quote

Bringing electric bicycles and their batteries indoors or carrying them on elevators will be strictly forbidden when the revised e-bike rule takes effect in Shanghai on June 1.

Failure to comply will result in fines between 200 yuan (US$27) and 500 yuan by the city's urban management authorities.

There will also be measures to strengthen the management of e-bikes, such as a prohibition on parking or placing e-bikes in buildings' communal areas such as ground-floor lobbies and shared walkways.

Individuals will face a fine of between 50 and 200 yuan for charging their e-bikes using unauthorized wires and outlets.

https://www.shine.cn/news/metro/2405148728/

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, duda said:

Ja ne razumem kako se ovakve stvari dogode ?

Je li to prizemna kuća ? Nemoguće da nisu imali neki prozor koji ne gleda u zid ?

Ništa mi nije jasno.

Imaš na ovom linku snimak kako izgleda, tj. kako je izgledala ta kuća. Bukvalno deathtrap.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronika/385513/Stradali-roditelji-i-cetvoro-dece-Najvise-zrtava-u-pozaru-u-Novom-Sadu-jos-od-tragedije-u-Kontrastu.html

Edited by Patty Lee
  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...