Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa niko od nas ne zna, samo mi je glupo na osnovu profesije donositi sud o nekome.

 

 

Na forumu je to najcesce slucaj ne samo o taksistima - lekari, prosvetari, sudije, policajci, zandarmi, tramvajdzije, svestenici, sve je to 1 zlo koje treba ukloniti [svi su oni isti]

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na forumu je to najcesce slucaj ne samo o taksistima - lekari, prosvetari, sudije, policajci, zandarmi, tramvajdzije, svestenici, sve je to 1 zlo koje treba ukloniti [svi su oni isti]

 

To za taksiste nisam ni rekao ni pomislio (metodom čitanja postova čak se može reći da sam rekao nešto sasvim drugo).

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Na forumu je to najcesce slucaj ne samo o taksistima - lekari, prosvetari, sudije, policajci, zandarmi, tramvajdzije, svestenici, sve je to 1 zlo koje treba ukloniti [svi su oni isti]

ne mora ukloniti, meni bi bilo dovoljno samo palicom razbiti desnu šaku da ne može nikog više da osakati  -_-

Link to comment

pobogu

zvučiš kao da na forumu niko ni sa kim iz tih profesija nije imao nikakvo loše iskustvo u životu, nego eto kenjamo jer smo dokoni

Edited by belch
Link to comment

Daj Kapetane ne zajebavaj  :) , ovde pisu zivi ljudi: ne dao bog da znas sta bih trenutno uradio svima, od osoblja aerodroma Tivat, preko Montenegro Airlines-a, do AB, koji su u petak popodne kofer sa meni vaznim dokumentima umesto u Beograd poslali - ako su - negde u Sibir...

Mozda se sutra, u ponedeljak, izvuku pa ih postedim  :P .

Ali, trenutno, su svi do jednog na nisanu: od raznih kol centara, preko onih koji se satima ne javljaju na deklarisane telefone...

Link to comment

 do kriminalnog ološa i polusveta koji je, nažalost, u ovoj profesiji zastupljeniji nego u bilo kojoj drugoj.

 

 

Ovo je verovatno obračun polusveta, ulica u pravom smislu te reči. 

neko ko mnogo liči na forumaša vasilija bi te zbog ovog posta progonio u nekim narednim diskusijama.  :fantom:

 

čemu ovakvi postovi? 

 

poredio si udeo polusveta (kriterijumi za polusvet?) u profesiji i došao do zaključka da ima više takvih među taksistima nego među izbacivačima iz klubova, univerzitetskim profesorima, carinicima ili opštinskim inspektorima za urbanizam i građevinu?

 

belč prepričava anegdotu sa jednim taksistom (nelegalnim!) i to dovodi u vezu sa ovim konkretnim slučajem? pa najbolje da sledeći put potegnem svoje iskustvo sa pijanim biciklistom od pre 10 godina što me zamalo nije bacio sa brankovog mosta, kao argument za bilo šta kada pričamo o incidentu u koji je bio uključen neki drugi biciklista.  

Link to comment

Sada ponovo krece prica o tome da taksistima treba priznati/dodeliti status sluzbenih lica koja ce, kao takva, imati prava da nose oruzje, legitimisu gradjane i sve sto uz to ide,

 

 

, ali mi je unpred muka od prica koje se sad da krenu, a koje sa ovim dogadjajem nikakve veze nemaju.

Neko ozbiljan je ustvrdio da taksistima treba dati status službenih lica? Nisam bio pri netu par dana, može link? 

 

Službeno lice, kao takvo, ne dobija automatski pravo da nosi oružje i legitimiše ljude, zar ne? Neko stručniji?

Edited by pacey defender
Link to comment

poredio si udeo polusveta (kriterijumi za polusvet?) u profesiji i došao do zaključka da ima više takvih među taksistima nego među izbacivačima iz klubova, univerzitetskim profesorima, carinicima ili opštinskim inspektorima za urbanizam i građevinu?

 

 

Ja ponekad mislim da su od taksista™ gori i stetniji poneki beogradski novinari ili poneki kreativni direktori po reklamnim agenicijama, o PR strucnjacima i strateskim planerima da i ne govorim, to zlo ume daleko dublje da dobaci u srpsku nesrecu od tipa koji ti naplacuje 700dinara voznju od par kilometara   :fantom:

 

Hocu reci, na spisku profesija, ako vec generalizujemo, taksisti su negde u donjoj polovini liste jelte

Edited by Caligula
Link to comment

Neko ozbiljan je ustvrdio da taksistima treba dati status službenih lica? Nisam bio pri netu par dana, može link? 

 

Službeno lice, kao takvo, ne dobija automatski pravo da nosi oružje i legitimiše ljude, zar ne? Neko stručniji?

Nisam bio precizan zbog nepoznavanja pravne terminologije i prava uopste, em sam karikirao, nadao sam se da je ocigledno: ali koliko znam vec se godinama za taksiste zahteva neki status, neka lica u svakom slucaju...

Link to comment

Samo da dodam - legalni taksisti su pošteni i vredni ljudi koji svakog prvog u mesecu moraju da plate svoje obaveze prema državi i udruženjima (ako taksiraju u udruženjima). Za njih ne postoji bolovanje zbog bolesti X dana godišnjeg odmora. Ovi ljudi izađu na ulicu da poštenim radom zarade novac vozeći svakakva karakterna govna u telu homo sapijensa, moleći boga da im neće na zadnje sedište sesti neko ko je dovoljno lud da ih ubije zbog 200 dinara. Jer ako sedne, poprilično su bespomoćni.

 

Hajde taj ugao gledanja da imamo na umu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...