Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemoj samo dim ka Karaburmi... :D

Inace je OK...

 

 

Edit: aaaaaaaaaaaaa, ne videh ovu sa prioritetima, aaaaaaa

Edited by namenski
Link to comment
29 minutes ago, vememah said:

 

 

 

 

 

o tom problemu je na nekadašnjem tviteru pisao tvoj drugar puru pre nekih 5 godina, samo je malo proširio sam rutom kojom odu cisterne sa fekalijama do dunava, doduše, tada ekologija nije bila moderna

Link to comment

Jebote, pogledah ponovo ovo gore sa zgrazavanjem na dim koji ide ka Karaburmi ili svejedno na koju stranu, uostalom: cista, destilovana ispraznost svih pomodnih zelenih pristupa problemima modernog drustva i to ne samo u Srbiji...

Nije problem sto ljudi zive u favelama na obodu Beograda, problem je dim, zagadjenje...

Odatle do sve popularnijeg diljem takozvanog razvijenog sveta resenja kojim se stanovnici favela naprosto silom razjure, i to ne snagomtm vlasti, drzave, nego drustveno-korisnim angazmanom revoltiranih gradana je samo jedan korak...

Ono, jes' da ce malo da zanosi udesno, ali boze moj, sve za ekologiju...

:fantom: 

  • +1 3
Link to comment
On 14. 8. 2024. at 17:07, Shan Jan said:

Da se kod nas nosi oruzja ko u USA bilo bi stotine mrtvih svaki dan. Izgore od ove bahatosti na mostu. 

 

O ovome sam više puta pričao sa kolegom. Verovatno bi u prvi mah bio The Purge, ali onda bi se valjda primirilo, svi bi se ponovo naučili osnovnim manirima i bili ljubazni prema bližnjim svojima, jer je bližnji možda brži i spretniji.

Šta znam, gun-nuts kažu da je "armed society a polite society", ali to su Ameri, oni nemaju problem s oružjem, već sa društvom.

 

Česi su prilično liberalni npr., čak i sa dozvolama za nošenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...