Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, villiem said:

Meni sve ovo lici na nemogucu misiju 5, samo nema helikopter

kako nema, ima snimak iz helikoptera

  • Haha 2
Link to comment
27 minutes ago, James Marshall said:

nije poenta šta ko sluša ali kao što se hrvatski idioti identifikuju time što drljaju onog neslušljivog Tompsona, tako i ovdje je ova "himna" znak raspoznavanja, ova pjesma se ne gleda kao muzičko djelo, promašujete fudbal

Ne znam da li hoćeš da kažeš da je ova pesma znak raspoznavanja sns likova, nije. Znam desničare koji se na ovo lože kao majmuni™, a ne vole ni Vučića. 

Tako da mi nije jasno što bismo se čudili muzičkom ukusu bolida čiji je realno najveći i najozbiljniji problem to što zaustavljaju saobraćaj kako im prdne.

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ne znam da li hoćeš da kažeš da je ova pesma znak raspoznavanja sns likova, nije. Znam desničare koji se na ovo lože kao majmuni™, a ne vole ni Vučića. 

Tako da mi nije jasno što bismo se čudili muzičkom ukusu bolida čiji je realno najveći i najozbiljniji problem to što zaustavljaju saobraćaj kako im prdne.

James je u pravu: matematicki receno korelacija izmedju slusanja ove pesme i ljubavi prema Vucicu je velika. Korelacija i kauzalnost (uzrocnost) ipak nisu povezane.

  • +1 1
Link to comment

bahata stoka, po 50 batina svakome i oduzimanje automobila trajno zbog izazivanja opste opasnosti, onda mladenci nek krvave plahte ispod mosta

  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, gsb said:

James je u pravu: matematicki receno korelacija izmedju slusanja ove pesme i ljubavi prema Vucicu je velika. Korelacija i kauzalnost (uzrocnost) ipak nisu povezane.

Onda korelacija ima smisla samo u smislu da je pesma državni projekat i da se pušta po njihovima svetkovinama. 

 

Što ne znači da je i velikosrbi svih stranačakih (ne)usmerenja vole. Možda su jedni od njih baš ovi s mosta. 

Link to comment

Deceniju imamo lep primer ili prikaz postojanosti i iskrenosti tj. kvaliteta desnicarske ideologije, mislim da ispod prvih slojeva mrznje frontalni desnicari imadu more zbunjenosti

 

Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Onda korelacija ima smisla samo u smislu da je pesma državni projekat i da se pušta po njihovima svetkovinama. 

 

Što ne znači da je i velikosrbi svih stranačakih (ne)usmerenja vole. Možda su jedni od njih baš ovi s mosta. 

Velika korelacija to I govori: velika je verovatnoca da su ovi sa mosta ljubitelji Vucica, ali nije 1/1 verovatno.

Link to comment
6 minutes ago, Fakundo Sava said:

još veća verovatnoća je da ih boli dupe za Vučića nego su samo bahata stoka 

Matematicki, i za to je James u pravu: korelacija izmelju bahatosti I nizeg esalona (ne clanstva) SNS je takodje velika. Sto ce reci, Watson-e sta: verovatnoca da je ovo nizi esalon SNS (iz PA pogledati table) je takodje velika.

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, villiem said:

Deceniju imamo lep primer ili prikaz postojanosti i iskrenosti tj. kvaliteta desnicarske ideologije, mislim da ispod prvih slojeva mrznje frontalni desnicari imadu more zbunjenosti

 

Premisa: svi sns su debili. 

Premisa: postoje debili koji nisu sns. 

Zaključak: biti debil ne znači biti za sns. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Dobro, počela je kao litijaška pjesma, ali je muzički kurčina, bukvalno jedini razlog što drugi ne izbacuju ovakve pjesme je što ih je blam. Ovo je muzički prevaziđeno u XII vijeku.

 

Ali da ju je SNS usvojio kao himnu Srpskog sveta, jebiga, jeste, plus je i pjevaljka direktna ispostava SPC krila BIA 🤣

 

retardirana nabrajalica bukvalno

 

  • +1 5
Link to comment

Samo ćemo da vidimo da li će ova mraka da osvane u krivičnoj prijavi, ako ne, zaključak se sam nameće. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...