Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

O jebote pa nije to nikakvo merilo pameti, doveli su te ljude koji rade za smešne pare a veze nemaju s poslom verovatno i računajući da će ih usmeravati neko kao ti uz koga rade. Osoba koju treba da napušavaš je tvoj šef stipsa koji neće da plati iskusne radnike a sigurno ne ovi nesretnici

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, Leia said:

O jebote pa nije to nikakvo merilo pameti, doveli su te ljude koji rade za smešne pare a veze nemaju s poslom verovatno i računajući da će ih usmeravati neko kao ti uz koga rade. Osoba koju treba da napušavaš je tvoj šef stipsa koji neće da plati iskusne radnike a sigurno ne ovi nesretnici

thank-you-gif-the-office-steve-carell.gi

 

BTW, odavno se smatra da IQ testovi su vrlo vezani za obrazovanje.

  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, mire said:

video sam u akciji cca 15kom

jedan je bio, npr, moler, prckao neki zid špaklicom pola sata, kad sam mu pokazao hoblu (gletericu), oči mu ispale

drugi, električar, je spalio prekidač, što je veliki uspeh, prekidač je teško sjebati

etc

i južna braća Indijci ništa manje ne zaostaju,

 

neverovatno je koliko su po gradilištima opasni po sopstven život

Link to comment
9 minutes ago, mire said:

gospode bože, ne napušavam nikog, samo se zblanjavam kakve indijance dovode


To ti i kažem, ako već ne napušavaš koga treba ne znam ni čemu omalovažavanje ovih koji ništa nisu skrivili (najgluplji na svetu, ”indijanci”) a bili bi sigurno daleko bolji radnici da ih je neko prethodno obučio i da su stekli kakvo takvo iskustvo. Ali onda ne bi radili za 300€

 

Link to comment
46 minutes ago, Leia said:


To ti i kažem, ako već ne napušavaš koga treba ne znam ni čemu omalovažavanje ovih koji ništa nisu skrivili (najgluplji na svetu, ”indijanci”) a bili bi sigurno daleko bolji radnici da ih je neko prethodno obučio i da su stekli kakvo takvo iskustvo. Ali onda ne bi radili za 300€

 

 

Ima i do toga da nije bas Ok da se hvatas struje, vode ili nedaobog volana ako tome nisi vican i nemas nekog iskustva u tome.

 

Laganje u CV-u je donekle bezbolno ako se kandidujes da piskaras nesto..ako ces na gradjevinu ili drum, onda si poprilicno rizican.

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Ima i do toga da nije bas Ok da se hvatas struje, vode ili nedaobog volana ako tome nisi vican i nemas nekog iskustva u tome.

 

Laganje u CV-u je donekle bezbolno ako se kandidujes da piskaras nesto..ako ces na gradjevinu ili drum, onda si poprilicno rizican.

 

Najbolje da su ovi ikad pisali CV, ili much of anything for that matter.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

e sad se baš iznervirah, jesu, glupi su kao kurac, makar ovi što sam i video

Edited by mire
  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

 

Ima i do toga da nije bas Ok da se hvatas struje, vode ili nedaobog volana ako tome nisi vican i nemas nekog iskustva u tome.

 

Laganje u CV-u je donekle bezbolno ako se kandidujes da piskaras nesto..ako ces na gradjevinu ili drum, onda si poprilicno rizican.

Sto je prevashodno odgovornost onih koji su ih zaposlili i dozvolili im da rade. Tako da sam siguran da ce odgovarati kada nesto krene po zlu... oh wait :fantom:

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

 

Najbolje da su ovi ikad pisali CV, ili much of anything for that matter.

 

Nisam mislio na klasican CV..nego kad se prijavljujes u neku gonicnicu robova kazes sta umes da radis..

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Nisam mislio na klasican CV..nego kad se prijavljujes u neku gonicnicu robova kazes sta umes da radis..

 

Oni kazu da znaju da rade ono sto im gazda gonichnice kaze da mu treba taj dan...

Sva odgovornost je ovde na ovim nashima koji dobro znaju shta rade, i na policiji i drzavi koja krshi svoje zakone u ovome. Taj nepismeni koji se prijavljuje za bukvalno koru hleba, taj ce reci sta god da treba da kaze.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Ima i do toga da nije bas Ok da se hvatas struje, vode ili nedaobog volana ako tome nisi vican i nemas nekog iskustva u tome.

 

Laganje u CV-u je donekle bezbolno ako se kandidujes da piskaras nesto..ako ces na gradjevinu ili drum, onda si poprilicno rizican.


Imaš li ti ikakvu ideju iz kakve sredine oni dolaze, da li su ikada videli olovku a ne komp da slože i pošalju CV na konkurs

Mislim pričamo o ljudima koji se muče sa prostim manuelnim poslom i nemaju pojma ni o alatu koji bi trebali da koriste, došli tj. dovedeni u šupak Evrope jer će tu moći da zarade (jedva) za golu egzistenciju a poslodavcu će uštedeti na troškovima koje bi imao da je zaposlio nekog kvalifikovanog

Sigurno da su rizik i za sebe i za okruženje, ali mi je malo bezveze sad na njima se oštriti i na njih svaljivati svu odgovornost

 

 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...