Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, Venom said:

Pakistanci će da rade za 500e dok ne uvide da s tim mogu da si izbiju oči u Srbiji ili dok se ne dosete da bi to isto mogli da rade i negde drugde za 4x više para.

Niko ne treba da radi u nehumanim uslovima i da od toga ne može dostojanstveno da živi.

A mi koji živimo ovde i znamo (ili slutimo o njihovom položaju) a ćutimo na to zato što je neko Pakistanac ili bilo ko sa kugle zemaljske - sram nas bilo.

 

Za pitanja radničkih prava, pitanja BZR i dostojanstvo u radu sam smrtno ozbiljna.

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
6 hours ago, Venom said:

Vi ste baš propustili bruslijev opus na PPP-u. Konstantan prezir prema modernim fićfirićima, teranje na njivu da postanu ljudi i ostali oblici veličanja pravih poslova i ljudi. Tako i sad, biće vebdizajnera i svega beskorisnog, ali ne i praaaavih majstora. Lično verovatno već 20 godina u opštini premešta registratore s jedne na drugu policu.

Nisi ti to dobro razumeo, ali drago mi je da imam followera na forumu, zaprati me i na tiktoku.

Ono sto ja govorim je da je doslo do teske distorzije trzista rada, i da danas celokupna omladina ide u ficfiric zanimanja, a niko nece da radi obicne poslove, sto je logicno i razumljivo.

A to nas opet vodi do kolapsa drzave/drustva, kada ove elementarne stvari nece niko da radi. A mozemo i lepo da se pravimo da je sve OK i da ponavljamo mantru "trziste ce regulisate sve", pa ko ziv ko mrtav.

 

Dobro, povecace se plate majstorima, dnevnica 200 E umesto danasnjih 100 E. Super, a kako ce prosecan covek to da plati, npr nastavnik ?

E, i radim u IT-u 20 godina i dobro poznajem taj svet iznutra, i kolicinu bulshita koja se prodaje za masnu lovu, otuda i neki moji stavovi.

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Leia said:

Srbija 2034., izbija bratoubilački rat

 

  Reveal hidden contents

Udario Nepalac na Nepalca :fantom:

 

neće

inače, pročitah da su najgluplji na svetu, ono, iq i te špice

Link to comment
3 minutes ago, mire said:

neće

inače, pročitah da su najgluplji na svetu, ono, iq i te špice


Maa ”vic” uopšte nije o njima

Niti ima razloga da bude

  • +1 1
Link to comment

Nahraniti govnima za ovo pa uhapsiti

ili

Šta plagijator sa 24 stanai fantom iz Hercegovačke misli o tome ko je dobar radnik.

 

 

  • +1 5
Link to comment

Koliko je to nemoralno, beskrupulozno stvorenje, do nivoa nepojmljivosti pa miljama dole u nedogled, kroz psovke i fekalije. Sjeme im se zatrlo.

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 3
Link to comment

Jesmo li imali negde SNS fuksetinu i prekrečeni horor od buđave bolnice u Pančevu?

 

Otac bebe okači ovo prekjuče na tw:

 

 

 

Onda SNS fuksa lažira nenajavljenu posetu pančevačkoj bolnici da bi se okačila na IG:

 

 

Epilog je da su samo prekrečili buđ, as can be seen na slikama u tekstu:

https://nova.rs/vesti/drustvo/preko-noci-prekrecena-smrdljiva-bolnicka-soba-puna-vlage-i-budji-koja-je-sokirala-srbiju-a-pogledajte-sta-se-vidi-u-odrazu-stakla-pored-sandre-bozic-foto/

 

Ako ova ološ prođe nekažnjeno, mi nismo ljudi.

 

  • +1 6
Link to comment
11 hours ago, mire said:

neće

inače, pročitah da su najgluplji na svetu, ono, iq i te špice

 

Gde si pročitao da su Nepalci najgluplji na svetu, tj. da im je takav iq? Vrlo mi je zanimljiva ta informacija.

Link to comment
5 hours ago, Krošek said:

 

Gde si pročitao da su Nepalci najgluplji na svetu, tj. da im je takav iq? Vrlo mi je zanimljiva ta informacija.


Ima nešto i u nivou opšteg obrazovanja, a i u onom ko meri… mada mi nije baš najjasnije čemu uopšte komentar u vezi njihove ”pameti”, sigurno ne dolaze u Srbiju da žive u nehumanim uslovima i rade za kikiriki zato što ne umeju da nabodu Nemačku na mapi

 

Spoiler

Nepal's average IQ being the lowest in the world at 43 can be attributed to several factors. It is important to note that IQ scores can be influenced by various socio-economic and environmental factors, and should not be used as a sole measure of intelligence. 

  1. Poverty and Malnutrition: Nepal faces high levels of poverty, particularly in rural areas [1]. Poverty often leads to inadequate access to education, healthcare, and proper nutrition, which can negatively impact cognitive development and IQ scores [1].
  2. Limited Access to Education: Nepal has faced challenges in providing quality education to its population, especially in remote and rural areas. Limited access to education can hinder cognitive development and contribute to lower IQ scores [3].
  3. Cultural and Language Factors: IQ tests are often developed and standardized based on Western cultural and linguistic norms. This can create a bias against individuals from different cultural backgrounds, including Nepal, leading to lower IQ scores [2].
  4. Methodological Issues: The accuracy and reliability of IQ tests can be influenced by various methodological factors, including the cultural appropriateness of the test, language barriers, and the representativeness of the sample population. It is important to consider these factors when interpreting IQ scores [3].
  5. Controversial Research: It is worth mentioning that the claim of Nepal having the lowest average IQ of 43 is based on a report by Richard Lynn, an English psychologist known for his controversial views on intelligence and race [3]. Lynn's work has been criticized for its eugenicist and racist undertones, and his conclusions have been disputed by other researchers [3].

 

 

Link to comment

video sam u akciji cca 15kom

jedan je bio, npr, moler, prckao neki zid špaklicom pola sata, kad sam mu pokazao hoblu (gletericu), oči mu ispale

drugi, električar, je spalio prekidač, što je veliki uspeh, prekidač je teško sjebati

etc

Edited by mire
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...