Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

šta?

 

pa to je pravilo akcije, novac ide za istraživanje te bolesti

Edited by Грешни Василије
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta?

 

pa to je pravilo akcije, novac ide za istraživanje te bolesti

 

 

 

U Srbiji u svakom trenutku ima 150 obolelih od amiotrofične lateralne skleroze. Prof dr. Zorica Stević, neurolog Kliničkog centra Srbije, brine o gotovo svima njima.

 

- To je strašna, grozna bolest kojoj nema leka. Kad se dijagnostifikuje, ljudi se zatvore u stan i ne izlaze. Želeći da im pomognemo, kolege i ja sa odeljenja neurologije KCS smo 1997. osnovali Društvo za bolesti motoneurona - kaže dr Stević, dodajući da joj se, od ovih što se polivaju, niko nije javio da pita za broj žiro računa.

Link to comment

ALS zahvata samo oko pola miliona ljudi od celokupne populacije a uz svu dobru volju gadno mi je da na osnovu viralnosti odredjujemo gde ce pare da idu.

 

Kony 2012= ALS 2014

 

Odgovorio ti Vasa. 

 

Neminovno je da će neko da iskoristi priliku za samopromociju, ali svi ti ljudi koji će dati pare, daju ih bez ikakvih pretenzija i interesa, koliko god da je takvih koji doniraju iz empatije i humanih razloga, vredi istrpeti i ove druge. Akcija je očigledno primila svetske razmere i pun je pogodak, ovi drugi su nuspojava i ko ih jebe. 

Link to comment

Ma jeste uspela akcija ali to je Sergejev efekat™

 

Dakle jednokratna akcija koja se ne oslanja na humanost vec na samopromociju. Ok, kratkorocno korisno dugorocno stetno. Ljudi sve vise gube osecaj za to sta znaci pomoci nekome nepoznatom (pogledati npr. PPP akcije i podsetiti se sta je prava humanost) umesto toga pocinju da prodaju svoje dobrocinstvo (novac zapravo) samo ako im se obeca nesto zauzvrat (?)

pa ne, to je super, bas kao sto je super i povezivanje humanitarnog rada u africkim skolama, bolnicama, prihvatilistima i elemenata avanturistickog turizma, win win, daje rezultate.

Link to comment

pa ne, to je super, bas kao sto je super i povezivanje humanitarnog rada u africkim skolama, bolnicama, prihvatilistima i elemenata avanturistickog turizma, win win, daje rezultate.

 

Slazem se ali neko se onomad ispravno zapitao u sta se pretvaraju plemenite ideje kao sto je, eto, dobrocinstvo, humanost.

Link to comment

Sve te akcije skidaju odgovornost sa država.

 

 

koliko lekova, razvoja, istraživanja, spašavanja bi moglo da se finansira sa 700 milijardi dolara, ali beše preče staviti te pare u industriju smrti

Link to comment

Sve te akcije skidaju odgovornost sa država.

+1, samo je meni trebalo 2000 reči da to kažem. A ima i ono o dehumanizaciji kao nuspojavi spajanja zabave i pomoći. Što, da naglasnim, ne poriče činjenicu da su pare skupljene i da će biti pomognuto ljudima zbog svega ovoga, samo imam veliki problem s ovakvim humanitarnim harlem šejkovima za koji bih rekao da nije samo individualni nego da ima i konkretne dugoročne posledice.

Link to comment

ako vas neko pita kako to da se devedesete ponavljaju glasanjem za sns recite mu zato što je balkan genetska deponija :fantom:

 

Roditelji deci genetski prenose svoje loše navike

 

Tanjug | 26. 08. 2014. - 12:15h | Foto: Shutterstock | Komentara: 6

 

Pušenje, alkoholizam i nepravilna ishrana i mnoge druge loše navike, čak i one kojih smo se davno rešili, "prenose" se sa roditelja na decu putem DNK, tvrde australijski naučnici.

 

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/490362/Roditelji-deci-genetski-prenose-svoje-lose-navike

Edited by Hella
Link to comment

kakve veze ima sa lausevicem?

meni izgleda da je ovo bilo u samoodbrani. a laus je, ako se ne varam, posle tuce otisao do kola po utoku i vratio se u kafic.

Link to comment

kakve veze ima sa lausevicem?

meni izgleda da je ovo bilo u samoodbrani. a laus je, ako se ne varam, posle tuce otisao do kola po utoku i vratio se u kafic.

 

+1. taksista nije otisao u kafanu da pije sa utokom, nego radi čovek svoj posao u gradu idiota. verovatno se i sve desavalo pored auta, pa je covek iskoristio sekund dve dok ga nisu udarali da se otvori kasetu i uzme pistolj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...