Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 minutes ago, harper lee said:

 

Moze, naravno, ali tamo je incident u pitanju a ovde je drzavno sponzorisana aktivnost. To je velika razlika.

 

Da li potpada pod "incident" ako se stvar odvija nekih 15ak godina i obuhvata desetak hiljada pogresno obojenih zrtava?

Da li je "drzavno sponzorisana aktivnost" ako je izvodi mreza drzavnih sluzbenika, i ako, kada iskljucivo zbog masovnosti, stvar konacno izbije na svetlo dana, na tuzbe ostecenih sud izjavi ovako nesto: sud smatra da drzavna Agencija XYZ "enjoy criminal immunity and that the judge is therefore not entitled to assess whether the conduct (of Agency XYZ) is punishable "

Edited by Mel
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš me zabole kurčina ko se od vas ovde nadgornjava s kim. Iskreno :)

 

Odgovorila sam na Pt20 poziv da ljudi budu iskreni, i ja sam bila. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, pt 2.0 said:

Ja stvarno molim da se @pbg12345 NE PROZIVA zbog načina na koji je glasao na jebenoj anketi.

Imate dovoljno materijala u njegovoj argumentaciji postova.

Čovekov izbor je njegova stvar i njegovo pravo.

 

9 minutes ago, morgana said:

cekajte, pbg se proziva jer ne podrzava protest? nisam citala nista prije pomena mog nick-a.

 

 

isuse. drugari, ne prija vam ljeto izgleda.

 

 

najjaci detalj je zapravo sto ja od registrovanja na forumu skoro uvek glasam kontra vecine, krenulo je kao neka zajebancija, jinxovanje na sportu :D

x puta spomenuto kao sprdnja

 

 

ali kad nestane argumenata, valja izvuci i ovako neku budalastinu da se coporativno zalaje na nekog

  • Hvala 1
Link to comment

@Svemir Zeka Kako znaš ko je iskren ako nisi ništa ni čitala? :lolol: Nea veze, teraj dalje…

 

@pbg12345 Nisam primetila neke argumente osim pokušaja da me proglasiš za Slobu lično leta gospodnjeg 2024

Edited by Leia
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

najjaci detalj je zapravo sto ja od registrovanja na forumu skoro uvek glasam kontra vecine, krenulo je kao neka zajebancija, jinxovanje na sportu :D

x puta spomenuto kao sprdnja

ne pratim sport, ali se osećam odgovornom da reagujem jer sam postavila anketu.

ne dolazi u obzir da ona bude izvor napada na bilo koga.

ideja mi je prosto bila da procenimo na našem malom uzorku šta da očekujemo 10.8.

ne da se ljudi i oko ovoga posvađaju. :isuse:

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

 

najjaci detalj je zapravo sto ja od registrovanja na forumu skoro uvek glasam kontra vecine, krenulo je kao neka zajebancija, jinxovanje na sportu :D

x puta spomenuto kao sprdnja

 

 

ali kad nestane argumenata, valja izvuci i ovako neku budalastinu da se coporativno zalaje na nekog

 

 

 

pritom, sjecam se sta si pisao o rio tintu, ne jednom

 

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Leia said:

@Svemir Zeka Kako znaš ko je iskren ako nisi ništa ni čitala? :lolol: Nea veze, teraj dalje…

Ti baš ne kapiraš da me baš briga ko je iskren od nickova, a ko nije. 

 

Pročitala sam njen poziv da ljudi napišu iskreno, ako ima još neko osim pbg, i ja, pošto znam da moj odgovor  nije potpun, dopunila sam postom. A ako je to razlog za napad na nekoga (reference: morganin i post pt20 o njemu), onda eto, pošto sam se izjasnila. 

 

Dakle, nevažno mi je ko je koga ovog prvog avgusta uzeo na penal i provešće ceo dan nadgornjavajući se. 

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

najjaci detalj je zapravo sto ja od registrovanja na forumu skoro uvek glasam kontra vecine

Kako ces onda takav u  jEvropu ?!

 

Uvek anti-protivan ;)

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Mel said:

 

Da li potpada pod "incident" ako se stvar odvija nekih 15ak godina i obuhvata desetak hiljada pogresno obojenih zrtava?

Da li je "drzavno sponzorisana aktivnost" ako je izvodi mreza drzavnih sluzbenika, i ako, kada iskljucivo zbog masovnosti, stvar konacno izbije na svetlo dana, na tuzbe ostecenih sud izjavi ovako nesto: sud smatra da drzavna Agencija XYZ "enjoy criminal immunity and that the judge is therefore not entitled to assess whether the conduct (of Agency XYZ) is punishable "

 

Jebo te, gde ti ode. Sad ti kucas na otvorena vrata, napisao sam bar nekoliko hiljada postova u kojima sam se popishao na tu sumanutu ideju o nekoj vrednosnoj superiornosti zapada, ali zatvarati oci pred cinjenicom da zivimo u drzavi koju je okupiralo kriminalno udruzenje, tvrditi da se ovde jos uvek solidno zivi i to argumentovati zapadnim rasizmom nema nikakve potrebe raditi. U Srbiji se uzasno zivi ako nisi deo tog kriminalnog udruzenja ili imas srece da radis nesto sto te gotovo ni na koji nacin ne dovodi u vezu sa drzavom.

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

ima malo i pre toga...

 

 

...kad se Leia proziva što kritikuje zapad a živi tamo.

Onda sledi backlash

jebeno je neverovatno da za 14 godina na forumu nisi nasao neku nisu iz koje ces da nastupas, svoje mesto na forumu, vec ti je bukvalno jedina uloga da kevces za drugim forumasima

 

godinama biram da ignorisem te tvoje gluposti, ali na ovo moram odgovoriti cisto zbog hronologije

 

ja leiu nisam spominjao ni direktno ni indirektno, zapravo ona uopste nije ucestvovala u raspravi dok iz nekog razloga nije nasla za shodno da napise ovaj post:

3 hours ago, Leia said:

Znači stranci aminuju pokradene izbore ne bi li se kooperativni hohštapler održao na vlasti i radio suprotno interesu svoje države i naroda, ali opet je kriv narod jer razlozi.

Pritom ljuti kritičar koji britko sažima i još bolje sublimira je prema anketi jedini forumaš koji ne podržava proteste tog istog naroda, znači Mile i Slavica ne valja kad ćute ali ne valja ni kad se bune jer opet - razlozi.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, x500 said:

Kako ces onda takav u  jEvropu ?!

 

Uvek anti-protivan ;)

 

ja sam vec u evropi

 

i ti si, samo jos to treba da shvatis

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

ja sam vec u evropi

 

i ti si, samo jos to treba da shvatis

Ja sam "sin" Istocnog Mediterana :tongue:

 

To vi jEvropejci, pa jos anti-protivni, da ne kazem inadzije, ne mozete da razumete. ;)

 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

jebeno je neverovatno da za 14 godina na forumu nisi nasao neku nisu iz koje ces da nastupas, svoje mesto na forumu, vec ti je bukvalno jedina uloga da kevces za drugim forumasima

 

godinama biram da ignorisem te tvoje gluposti, ali na ovo moram odgovoriti cisto zbog hronologije

 

ja leiu nisam spominjao ni direktno ni indirektno, zapravo ona uopste nije ucestvovala u raspravi dok iz nekog razloga nije nasla za shodno da napise ovaj post:

 

Prestani da budes apsolutni moralni arbitar na forumu i da prozovas kolege forumaše za bilo kakvo licemerje. Ko si bre ti i odakle ti hrabrosti da tako nastupas?

Najgora sorta ljudi i za izbegavanje u širokom luku, ali ovde ti, vala, neću oćutati.

Mrš!

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ti baš ne kapiraš da me baš briga ko je iskren od nickova, a ko nije. 

 

Pročitala sam njen poziv da ljudi napišu iskreno, ako ima još neko osim pbg, i ja, pošto znam da moj odgovor  nije potpun, dopunila sam postom. A ako je to razlog za napad na nekoga (reference: morganin i post pt20 o njemu), onda eto, pošto sam se izjasnila. 

 

Dakle, nevažno mi je ko je koga ovog prvog avgusta uzeo na penal i provešće ceo dan nadgornjavajući se. 


Ne vidim da pt20 u svom poslednjem postu na koji si se ti nadovezala uopšte spominje iskrenost u bilo kakvom kontekstu, pre deluje da si ti uletela tek da nešto kažeš


A ne znam ni čemu sad drama oko komentarisanja glasanja u anketi, možeš misliti napad :rolleyes: jel i ja sad da padnem u fras što mi kums prigovara na temu moje pozicije i boravišta, missim zabole me baš :lolol:

 

Link to comment
1 minute ago, Leia said:


Ne vidim da pt20 u svom poslednjem postu na koji si se ti nadovezala uopšte spominje iskrenost u bilo kakvom kontekstu, pre deluje da si ti uletela tek da nešto kažeš


A ne znam ni čemu sad drama oko komentarisanja glasanja u anketi, možeš misliti napad :rolleyes: jel i ja sad da padnem u fras što mi kums prigovara na temu moje pozicije i boravišta, missim zabole me baš :lolol:

 

Tebi je baš dosadno. Eto ja verujem njenom mišljenju, pa poštujem njeno pitanje. A za vas ostale :grozan:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...