Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

onda ništa

 

 

esid: iskren da budem, ne vidim suštinsku razliku  između onih koji za sve krive zapad, kao i onih koji krive građane Srbije, a sebe ne smatraju odgovornim ni za šta. 

Vi niste građanin Srbije?

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 minutes ago, Leia said:



Naravno da se ja lično ne borim jer fizički nisam tamo, ali ću svakako podržati one koji se bore a ne ”kritičare” večito zaglavljene u narativima iz 90tih

 

Čak je i ono Slobino ”ješćemo korenje” totalno deplasirano danas kad kojekakvi investitori betoniraju planine a u planu je i da se pola države razruje i zatruje

 

 

 


vrlo ugodna pozicija

:fantom:

 

Link to comment

Zapad™ je kriv jedino ukoliko organizuje krađu izbora i time veštački Vučića na vlasti uprkos volji birača. Znači ne podržava, aminuje, bodri bla bla, već direktno učestvuje u krađi?

Da li je to slučaj?

Edited by Halvard
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

samo zbog uplitanja trećeg lica apsolutno bez ikakvog razloga

 

 


Ali ima razloga, ovde se vrlo opravdano i sa pravom kritikuju sranja i govnari u Cg i Hrvatskoj i svako ko bi to probao da ospori bi trebao biti najeden govnima, ali u Amerikama, Francuskama i Nemačkama ne može to tako nego da se vratimo i borimo umesto što kritikujemo. Mogao sam isto tako da uzmem Gazu i Grčku za primer, ali u Grčkoj nema DFovaca. To je potpuno isti nivo budalaštine kao kad se kaže, a što živiš tamo ako ti smeta? Pa izvini ali nije ničije o tome da sudi ili prebacuje. Sloboda govora i šlus, raspravljaj sa argumentom ili stavi na ignore. 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


vrlo ugodna pozicija

:fantom:

 


Nema razloga da mi bude neugodno :fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

evo pošto san pomenuta, da dolijem. jedina pogodnost koju mi današnja srbija pruža nad ostatkom kako tako razvijenog svijeta ili zemljom porijekla je što mi je porodica ovdje.

 

kolektivna srbija je dno od države. 

 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
52 minutes ago, Amos said:


Ovo ti je mnogo glupo, ali mnogo. Znači @morgana ne može da kritikuje Vučića i bulumentu jer se preselila u Srbiju zbog odredjenih pogodnosti? Ili ti koji sutra možeš da se preseliš za demokratsku Hrvatsku. 

Svako, ali svako ima oravo da kritikuje državu u kojoj živi, radi i plaća porez, kao i kulturni krug iz koga je potekao. Shvatite to već jednom. 

 

naravno da svako ima pravo da kritikuje bez obzira na mesto stanovanja

 

ali je nevidjen level jadnosti ako se npr ja preselim na zapad da uzivam u ekonomskoj, pravnoj i svakoj drugoj sigurnosti, a onda iz te pozicije pruzam podrsku onima u srbiji koji za sve krive kolektivni satanisticki zapad po cenu da srbi jedu korenje

 

licemerna pozicija da licemernija ne moze biti

 

 

ti naravno nisi glup da ne razumes razliku izmedju ovog sto ja pisem i toga za sta me ti optuzujes,tako da podmeces

a zasto tako bedno podmeces znas samo ti

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

Ja sam u vojsci bio jedini fakultetski obrazovan vojnik među sedamdesetak vojnika, i gledali su me otprilike kao da sam doktorirao na Oksfordu, a ne da sam završio jebeni Pravni u Beogradu, zato što su u njihovoj okolini fakultetski obrazovani ljudi vrlo retka pojava - i to baš ništa ne dokazuje ni o Srbima, a ni o Mađarima, Romima, Bošnjacima i drugim nacionalnostima koje su bili sa mnom u jedinici, već govori isključivo o društvenom kontekstu njihovog odrastanja pre svega.

 

Izostavljajući nacionalne manjine - jbm li ga, da li ne dokazuje? Da više od šestine naroda od obrazovanja ima osnovnu školu, a više od 6% ni toliko, ili bez škole uopšte? A da su, s obzirom na ročna iskustva svih nas, i te brojke vrlo optimistične s obzirom na kvalitet stečenog obrazovanja.

Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

naravno da svako ima pravo da kritikuje bez obzira na mesto stanovanja



Bitno je da smo se to dogovorili. Jači će ti biti argumenti bez te jare. 

Link to comment
35 minutes ago, Halvard said:

Zapad™ je kriv jedino ukoliko organizuje krađu izbora i time veštački Vučića na vlasti uprkos volji birača. Znači ne podržava, aminuje, bodri bla bla, već direktno učestvuje u krađi?

Da li je to slučaj?

 

Ne lupaj.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

pruzam podrsku onima u srbiji koji za sve krive kolektivni satanisticki zapad po cenu da srbi jedu korenje


Ti kao da si u nekom transu, šta god ti se kaže pokušavaš da prevedeš u šta bi Sloba rekao i onda taj bućkuriš učitaš sagovorniku

Godina 2024 je, nije više aktuelan ni RTSov satanistički ni Peščanikov rajski zapad, i 90tih je ta priča bila smešna a ne sad kad je sve potpuno ogoljeno, helou otvoreno nam kažu šta im treba i stiskaju Vučića da sprovede

Kako u takvoj konstelaciji možeš da ne podržavaš proteste, ako još i živiš tamo i sve to ti se dešava u najbližem okruženju, meni je misterija

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Ja sam za to da sve može, i treba da se kritikuje, ali za nas kao narod, važno je da se suočimo sa samim sobom, i da učimo na svojim greškama.

 

Dokle god su za sve krivi strani plaćenici, strane slie i domaći izdajnici, ništa ne učimo, i vrtimo se u krug.

 

Setih se ove filmske scene...

 

 

 

Link to comment
24 minutes ago, morgana said:

evo pošto san pomenuta, da dolijem. jedina pogodnost koju mi današnja srbija pruža nad ostatkom kako tako razvijenog svijeta ili zemljom porijekla je što mi je porodica ovdje.

 

kolektivna srbija je dno od države. 

 

 

Srbija jos uvek ima left overs onoga kakva je nekad bila kao mesto za zivot i nekog ipak oporavka ekonomskog zadnjih par decenija u kombinaciji sa tom zaostavstinom. sve se to ubrzano menja pod pritiskom diktature u narastanju, a tek ako radikali u punom sjaju razviju ovo sa rudnicima, ako im to uspe, tek onda ce se videti koliko je SR jos uvek 2024 prihvatljivo mesto za zivot jer nesto kasnije vise nece biti. Imo ako prodje sa rudnicima, doci ce do ogromnog iseljavanja.

 

Inace kad pogledas kako se sad u SR zivi ako su ti kockice iole poslozene sto se tiche zdravlja i finasija - SR je jos uvek relativno Ok mesto za zivot za vecinu. Ali oseca se ogromna tenzija u vazduhu, i pre nego sto je krenulo ovo sa Jadrom. Malo je predratna atmosfera.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, Leia said:

 

Pritom ljuti kritičar koji britko sažima i još bolje sublimira je prema anketi jedini forumaš koji ne podržava proteste tog istog naroda, znači Mile i Slavica ne valja kad ćute ali ne valja ni kad se bune jer opet - razlozi.


Gde je ta anketa? Čini mi se da sam glasao ali ne mogu da je nadjem sada. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...