Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Znači stranci aminuju pokradene izbore ne bi li se kooperativni hohštapler održao na vlasti i radio suprotno interesu svoje države i naroda, ali opet je kriv narod jer razlozi.

Pritom ljuti kritičar koji britko sažima i još bolje sublimira je prema anketi jedini forumaš koji ne podržava proteste tog istog naroda, znači Mile i Slavica ne valja kad ćute ali ne valja ni kad se bune jer opet - razlozi.

 

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Naravno da je jako bitno ko je vlast. Siguran sam da bi devedesete bile bolje pod nekim boljim a i gore pod nekim Šešeljm ili Vučićem npr. 

:D 

Bile bi istetm: i tada su na vlasti bili neki seselj i neki vucic, samo se nisu tako zvali...

A sto se kvalitetatm vlasti tice dzaba uzdanje da bi '90-te bile bolje :isuse: pod nekim Stambolicem kome se, gle cuda, zaboravlja i oprasta ruzna crvena proslost, za razliku od 1 milosevica kome se identicna proslost uzima kao uzrok svih zala i nepodopstina...

Jedina razlika izmedju '90-ih i danas je to sto je danas car go k'o od majke rodjen: '90-te su se jos uvek zubima drzale za krnjetke ideologije i ekspresno je zamenjivale nacionalizmom, dok danas, u svetu bez ideologija, ideologija nema, ostao je samo suvi, nepatvoreni kapitalizam sa sve cuvenim trzisnim mehanizmima...

I - simulacija demokratije koja - gle cuda - nikome ne smeta sve dok je demokratija dobra i pitoma, dok joj je srce na pravoj strani...

I tako ce srpske vlade da nastave da vladaju ili padaju na raznim Kosovima, sudbinama Srbatm van Srbije, stanju srpskih svetinja, a ne na uspesnim ili neuspesnim ekonomskim programima, stopama inflacije, stanju u pravosudju, korupciji, dok ce programi politickih partija da se razlikuju samo po zaglavlju...

I - svima lepo, igranka bez prestanka... :fantom: 

 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

od svih kriticara kolektivnog zapada najvse cenim one koji su se iz srbije iselili upravo tamo i podrivaju taj sistem iznutra i boreci se za srbiju svim silama, porucuju da ako treba mi ovde i travu pasemo, samo da ostanemo dosledni

svaka cast, nije svako sposoban za tako nesto


Ovo ti je mnogo glupo, ali mnogo. Znači @morgana ne može da kritikuje Vučića i bulumentu jer se preselila u Srbiju zbog odredjenih pogodnosti? Ili ti koji sutra možeš da se preseliš za demokratsku Hrvatsku. 

Svako, ali svako ima oravo da kritikuje državu u kojoj živi, radi i plaća porez, kao i kulturni krug iz koga je potekao. Shvatite to već jednom. 

 

  • +1 7
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Amos said:


Ovo ti je mnogo glupo, ali mnogo. Znači @morgana ne može da kritikuje Vučića i bulumentu jer se preselila u Srbiju zbog odredjenih pogodnosti? Ili ti koji sutra možeš da se preseliš za demokratsku Hrvatsku. 

Svako, ali svako ima oravo da kritikuje državu u kojoj živi, radi i plaća porez, kao i kulturni krug iz koga je potekao. Shvatite to već jednom. 

 

Jezivo.

 

Način razmišljanja kao kad kritikuju glumce.

Link to comment

Ja sam za to da sve može, i treba da se kritikuje, ali za nas kao narod, važno je da se suočimo sa samim sobom, i da učimo na svojim greškama.

 

 

Dokle god su za sve krivi strani plaćenici, strane slie i domaći izdajnici, ništa ne učimo, i vrtimo se u krug.

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Ispratio sam

Samo što ta Andurilova upadica nema veza sa temom koju su otpočeli gosn Đorđe i Hamlet. o tome se radi.

Bitno je gurati agendu Svrbija je za sve kriva na temi koja tim nema veze.

 

nikada ja nisam rekao da je srbija kriva za sve. za sve što se nekome desilo skoro uvek su uvek krivi neki drugi. građani srbije su krivi za ono što im se dešava poslednjih 12 godina. i što će imse dešavati naredne 4 ako ne stave prst na čelo.

Link to comment
15 minutes ago, Milošica said:

Jezivo.

 

Način razmišljanja kao kad kritikuju glumce.


Al' pazi, branim svačije pravo zagarantovano slobodom govora da kritikuje sve što mu smeta u zemlji u kojoj je rodjen i odrastao + sve to u zemlji čiji je politički subjekt i ravnopravni član društva - dobijem tumb down. :lolol: Samo na PPPu! 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

od svih kriticara kolektivnog zapada najvse cenim one koji su se iz srbije iselili upravo tamo i podrivaju taj sistem iznutra i boreci se za srbiju svim silama, porucuji da ako treba mi ovde i travu pasemo, samo da ostanemo dosledni

svaka cast, nije svako sposoban za tako nesto



Naravno da se ja lično ne borim jer fizički nisam tamo, ali ću svakako podržati one koji se bore a ne ”kritičare” večito zaglavljene u narativima iz 90tih

 

Čak je i ono Slobino ”ješćemo korenje” totalno deplasirano danas kad kojekakvi investitori betoniraju planine a u planu je i da se pola države razruje i zatruje

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Ne znam, meni ovo jezivo, klasično iživljavanje nad slabijim 

 

https://x.com/n1srbija/status/1818726089813823730?t=e2KxicUGD5TKZjqUyMxzqQ&s=19

da bilo je na N1. ibili su turisti koji su međ ostalog rekli da se u stranim turističkim centrima neguje upravo to, stočarstvo, poljoprivreda, zanati. pa 'bem mu miša, ajde da se tu ugledamo na švajcarsku a ne na to kako gledaju na strance. vezano za događaj, ovo je još jedan primer da će da urade šta se njima isplati dal' progon krana ili rušenje "nacističkog" mosta.

i, naravno za to divljanje kriv je zapad ™ a ne oni koji su zaokruživali AV liste.

Link to comment

@namenski

Quote

Sve u svemu, jurcanje za isterivanjem istorijskih pravdi i nepravdi je bilo i ostalo pogodna, najbolja maska, bacena koska, pogodna da pogodnija ne moze biti da se skrene paznja sa bitnih, sustinskih pitanja, ponajvise onog - gledati od cega se i kako zivi...

svaka čast majstore. imaš moj duboki naklon.

Link to comment
9 minutes ago, Amos said:


Al' pazi, branim svačije pravo zagarantovano slobodom govora da kritikuje sve što mu smeta u zemlji u kojoj je rodjen i odrastao + sve to u zemlji čiji je politički subjekt i ravnopravni član društva - dobijem tumb down. :lolol: Samo na PPPu! 

samo zbog uplitanja trećeg lica apsolutno bez ikakvog razloga

 

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel i sebe smatrate krivim za sve ovo što nam se dešava trenutno?

ne, zašto bih?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...