Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

9 minutes ago, pt 2.0 said:

Mrak mi je pao na oči od ovoga.

Mrak.

Oni nisu partija, oni su najgori ljudski ološ i stvarno ne treba stati dok poslednji ne bude u zatvoru ili u pacovskoj rupi.

Pazi ti to bahato govno, pritom je tu dete…. Sve što mislim o tome šta treba uraditi je sigurno kažnjivo po nekom osnovu.

 

Klasichni fashisti. Odmah se setim Dushana Jovanovica. I njegove ubice su u nekom zatvoru ili cak slobodni, sto je sve potpuno van pameti.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

I onda kad izađemo da se bijemo sa njima, dođe nas 50. Za litijum je drugačije. Zanima me, zašto?

 

Jer, ovo je gore, ovo je destilovani otrov, odmah tu.

Link to comment
7 minutes ago, giuseppe said:

I onda kad izađemo da se bijemo sa njima, dođe nas 50. Za litijum je drugačije. Zanima me, zašto?

Zato što su ljudi za litijum čuli dovoljno glasno, zato što su život za to spremni da daju meštani iz epicentra dešavanja (Ne damo Jadar) i zato što su ljudi ubeđeni da brane goli opstanak sebe i svoje dece i unuka.

A i zato što okupljanje ima jasan zahtev: donošenje zakona o zabrani iskopavanja litijuma i bora na teritoriji Srbije.

 

Kad sve te aspekte budu imali protesti protiv faš govana - uspeće.

Link to comment

Ako ljudi za fašizam nisu čuli dovoljno glasno, a uče o tome od osnovne, preko srednje škole pa na dalje, onda ne znam šta reći. Za litijum su možda čuli na hemiji i nikad više do sada.

 

Ne razumeju da će neko tako njih da izvuče iz kola jer su crnpurastiji nego što se navijačkom gaulajteru sviđa? i opet ništa.

 

Ljudi su prosto sebična govna, koja misle: neće mene, a i ti cigani, šta oće. Najteže je Srbima u Srbiji.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, giuseppe said:

sebična govna


Plitko sebicna. Da su pametno sebicni, reagovali bi. Ne zbog ovih ljudi vec zbog svog dupeta u perspektivi.

 

I tako vazi za svaki, bogovetni aspekt gde misle da za sebe imaju resenje i svom bablu, plemenu, socijalnoj grupi.

 

Povremeno nesto drasticno osine po glavi (Ribnikar) i nista. Dok se svima ne rasture bablove, a onda ko pretekne, jovo nanovo. 

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, giuseppe said:

Ako ljudi za fašizam nisu čuli dovoljno glasno, a uče o tome od osnovne, preko srednje škole pa na dalje, onda ne znam šta reći. Za litijum su možda čuli na hemiji i nikad više do sada.

 

Ne razumeju da će neko tako njih da izvuče iz kola jer su crnpurastiji nego što se navijačkom gaulajteru sviđa? i opet ništa.

 

Ljudi su prosto sebična govna, koja misle: neće mene, a i ti cigani, šta oće. Najteže je Srbima u Srbiji.

 

Otkrio si toplu vodu - pa ima i ona pesma o tome Kad su dosli po Peru Miku ziku cutao sam.

Dodatno individualistichka vs kolektivstichka kultura je jako rasprostranjena u Srbiji nakon 90tih.

 

To je narativ koji su gurali i radikali, i DS/DSS etc posle kad je pljachkao preduzeca i drzavnu i drustvenu imovinu, ali i koji sve vreme dolazi sa zapada. Ja sam lichno bila u tom fazonu kroz 90te i 2000te dok nisam ukapirala da je to kapitalistichka ujdurma.

 

Link to comment

Pa, i litijum je topla voda ihahaj, a ljudi drugačije reaguju. Ovo je meni xy puta i gore i poraznije nego ono, pa opet niko ne mrda prstom. To je ogroman poraz, što reagujemo tako.

Link to comment
3 minutes ago, giuseppe said:

Pa, i litijum je topla voda ihahaj, a ljudi drugačije reaguju. Ovo je meni xy puta i gore i poraznije nego ono, pa opet niko ne mrda prstom. To je ogroman poraz, što reagujemo tako.

 

Moze da se pricha sto je to tako (biologija (grupa) dobrim delom), i kako da ne bude tako (ideologija koja moze raditi nasuprot bioloskim instinktima), a svakako je tako kako kazes, i to nije nimalo lokalizovano na Srbiju.

 

 

Link to comment
55 minutes ago, giuseppe said:

Pa, i litijum je topla voda ihahaj, a ljudi drugačije reaguju. Ovo je meni xy puta i gore i poraznije nego ono, pa opet niko ne mrda prstom. To je ogroman poraz, što reagujemo tako.

Za litujum, za sad, ne moze da se najebe i drustveno je pozeljno biti protiv litijuma, takav se narativ stvorio...

 

Ako izadjes da bijes naciste, em sto mozes gadno da najebes, em to jos nije siroko drustveno prihvatljivo... A nije, jer se time niko ozbiljno ne bavi, her oni biraju za maltret uglavnom od vecinskog stanovnistva nepozeljne grupe i jer mnogi politicari imaju neku ideju kako da jednig dana te naciste iskoriste za nesto...

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment

Sve si pravo rek'o. Zato se ova tema zove apsolutno kako treba... Jebiga.

 

Poješće nas mržnja hiljadu puta brže od litijuma.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Za litujum, za sad, ne moze da se najebe i drustveno je pozeljno biti protiv litijuma, takav se narativ stvorio...

 

Ako izadjes da bijes naciste, em sto mozes gadno da najebes, em to jos nije siroko drustveno prihvatljivo... A nije, jer se time niko ozbiljno ne bavi, her oni biraju za maltret uglavnom od vecinskog stanovnistva nepozeljne grupe i jer mnogi politicari imaju neku ideju kako da jednig dana te naciste iskoriste za nesto...

 

Hajde, jebo te.:laugh:

Link to comment

Neće ovima dlaka faliti s glave, iz dva razloga.

 

 

Prvi, zato što stanovništvo, svesno ili nesvesno, prećutno dobrim delom odobrava ovakve poteze.

 

Drugi, zato što se kompromituju, i lako ih je posle vrbovati i iskoristiti za svoje ciljeve.

Edited by Jeremija
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, giuseppe said:

 

Poješće nas mržnja hiljadu puta brže od litijuma.

Hoće, ali to razume mali broj ljudi.

Kao i to, da je pravna država srušena u noći rušenja Savamale.

Ja tebe potpuno razumem, čitala sam što si pisao i na ovoj i na litijum temi.

Ali, ali ...

Ljudi ne razumeju. U poslednje vreme se ne retko doslovce šokiram stepenom tog nerazumevanja, ali tako je kako je.

Mnogo je faktora koji su do toga doveli, SNS je to još samo dodatno zabetonirao.

 

Edited by duda
  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, giuseppe said:

Pa, i litijum je topla voda ihahaj, a ljudi drugačije reaguju. Ovo je meni xy puta i gore i poraznije nego ono, pa opet niko ne mrda prstom. To je ogroman poraz, što reagujemo tako.

 

Ima malo i do toga što je RT čuvena mrska zapadna imperijalistička kompanija. Da je u pitanju Rostintonjeft, verovatno ne bi ni blizu bilo toliko otpora

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...