Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

11 minutes ago, Lezilebovich said:

Mislim da je to kenjanje po fb-u nivelisano time sto su mu klinca vec pustili iz pritvora i terete ga za nesto mnogo manje nego sto je inicijalno pisano 

To će tako da se vrti u krug. 

Budući da znam koliko su se samo profesori i na koji način plašili klinaca, uopšte me ne iznenađuje to što se ne reaguje. 

Pogotovo ne protesti. Pa jebote kad se setim frke jedne žene samo od informacije kome predaje...

 

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


ovo nešto na moj račun?

Zapravo ima onih koji vrlo maliciozno to rade. Ne bih rekla da si ti među njima. Mislim ne bih o tebi pisala u trećem licu :)

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

E i da, može čovek s jednim okom da vozi auto, znam jednog, 30 godina vozio na relaciji Austrija- Bosna. Od malena nema oko 

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Sta je bilo sa onom gadurom s Pinka, sto udari dete?

 

produžen joj pritvor.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Lezilebovich said:

Mislim da je to kenjanje po fb-u nivelisano time sto su mu klinca vec pustili iz pritvora i terete ga za nesto mnogo manje nego sto je inicijalno pisano 

Auuu propustio sam sa su ta dva bahata kretena koji su mesecima bili u bekstvu pustili na slobodu na "Nismo majke mi i bićemo dobri..." Sad ima smisla ono njegovo sranje po FB i ekspresno brisanje. Ako su mu pustili nakit tako brzo a imali su ih za podvodjenje i svašta još nešto, ne bi me čudilo da je Pana već sad kuci pod klimom 

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Auuu propustio sam sa su ta dva bahata kretena koji su mesecima bili u bekstvu pustili na slobodu na "Nismo majke mi i bićemo dobri..." Sad ima smisla ono njegovo sranje po FB i ekspresno brisanje. Ako su mu pustili nakit tako brzo a imali su ih za podvodjenje i svašta još nešto, ne bi me čudilo da je Pana već sad kuci pod klimom 

https://n1info.rs/vesti/burleska-sa-kumicima-u-glavnoj-ulozi-sta-je-sve-cudno-u-slucaju-brace-panic/
 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 27. 7. 2024. at 20:15, vememah said:

 

 

 

 

 

 

 

 

Gospode boze.Na ovom kratkom snimku se vidi da nema podkonstrukcije,visilica dinstancera.....ko je ovo radio i treba da ogovara.

Edited by Блок_64
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

A i gospodin Pana pušten na slobodu ekspresno nakon što je poslao ženu sa pešačkog u bolnicu. Nema smisla da se razdvaja od sinova...

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

A i gospodin Pana pušten na slobodu ekspresno nakon što je poslao ženu sa pešačkog u bolnicu. Nema smisla da se razdvaja od sinova...

 

 

Nema razloga za pritvor, piše da je priznao i onda ne postoji svrha pritvora.

  • +1 4
Link to comment
23 hours ago, napadaj said:

 

 

Nema razloga za pritvor, piše da je priznao i onda ne postoji svrha pritvora.

 

Javlja mi se jedna lepa uslovna kaznica... Eventualno malo nanogicica... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...