Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Setimo se onog Judiste is N.Sada valjda povezan sa Montenegrinskim uvoznicima voca sto je slomio obe ruke choveku koji je vec bio u nesvesti.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    866

  • radisa

    774

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedan od izguglanih mi je neki istetoviran čovek. da ne grešim dušu, valjda će i da izađe slika zlikovca.

Edited by đorđe geprat
Link to comment
19 hours ago, aram said:


šta ovo uopšte znači :unsure:

mislim da je hteo da kaže da likujemo, da se radujemo što smo bili upravu

 

šta znam, možda i likujem... ali sam istovremeno i očajna. ne znam da li to može

Edited by slepa živana
Link to comment
Quote

„Okrivljenom se stavlja na teret da je u Zemunu, u ulici Gornjogradskoj, udario oštećenu N.M. ,rođena 1969. godine, koja je ulicu prelazila na obeleženom pešačkom prelazu, na kom su se u momentu nezgode nalazile još dve osobe. Oštećena je hitno prevezena u zdravstvenu ustanovu gde su joj konstatovane dve teške telesne povrede u vidu preloma ručnog zgloba i preloma potkolenice“ navodi se u saopštenju tužilaštva.

https://nova.rs/vesti/hronika/uhapsen-petar-panic-jer-je-pokosio-zenu-na-pesackom-vucicevom-kumu-odredjen-pritvor/

  • +1 1
Link to comment

Kako ljudi u Srbiji reaguju na ovo besnilo, posto ce verovatno biti pusten na slobodu, ko da se nista nije desilo? Ljuti, rezignirani, ili? 

Sta je bilo sa onom gadurom s Pinka, sto udari dete?

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Kako ljudi u Srbiji reaguju na ovo besnilo, posto ce verovatno biti pusten na slobodu, ko da se nista nije desilo? Ljuti, rezignirani, ili? 

Sta je bilo sa onom gadurom s Pinka, sto udari dete?

Pisemo besno i jako po forumima i tviterima, eto kako

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

kako uopšte čovek bez jednog oka može da prođe lekaraki pregled za vozačku dozvolu

  • +1 1
Link to comment

Panić P. nije od juče krimos, već od devedesetih. Bukvalno mafija. Pa je ponekad i najebavao. Budući da je skoro nešto kenjao na fb, možda ga i zadrže malo na prevaspitavanju. 

Ne znam šta se čudite, lik je već robijao zbog ubistava, ne iz nehata nego iz hata. 

Kako će da reaguju? Nikako, baš onako kako i nas prebijaju kako stignu, a nas podjebavaju na forumima da smo stoka neradnička

Ajde što mi, nego što i deca stradavaju s nama. 

Ona s Pinka, možda neko od adv. zna šta je s njom

Link to comment

Mislim da je to kenjanje po fb-u nivelisano time sto su mu klinca vec pustili iz pritvora i terete ga za nesto mnogo manje nego sto je inicijalno pisano 

Link to comment
13 minutes ago, Svemir Zeka said:

a nas podjebavaju na forumima da smo stoka neradnička


ovo nešto na moj račun?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...