Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

43 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Da li bi neko mogao da me podseti koja ekipa je ovo radila?
Meni u glavi Zorana Mihajlović i neko brdo... ali možda sam pomešala ološ sa nekim drugim ološem...

 

 

Postoji interesantna prica lokalaca za koju nikad nisam utvrdio da li je istinita ili urbani mit kakvi se obicno pojavljuju u ovakvim situacijama. Kad su gradili ovaj put, negde dole blize Hanu gleda ih neki seljak i vrti glavom. Pitaju ga ovi sto se uskopistio, ovaj pokaze na neko brdo kroz koje su prosecali put i kaze - ovo nece da ide, ima vam se srusi brdo. Jeste stari, nasi gradjevinci ne znaju a ti se nasao pametan. Pokaze ovaj okolo i kaze im - vidite da na svako brdo ovde ima kuca, samo na to brdo nema, nije to slucajno.

 

Tri dana posle ispostavi se da je kliziste i pola brda im se sruci na tek napravljeni put. Dan danas kad se prodje putem vidi se to mesto jer su ga posle zabetonirali gore do vrha. Ta Grdelicka klisura ne izgleda opako kao, na primer, Platije ili kanjon Tare ali prica se da su nakon tog incidenta utvrdili da duzinom tog dela trase od sela Grdelica i Predejana do izlaska kod Hana ima tridesetak potencijalnih klizista.

Edited by harper lee
  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
22 hours ago, pt 2.0 said:

 

Da li bi neko mogao da me podseti koja ekipa je ovo radila?
Meni u glavi Zorana Mihajlović i neko brdo... ali možda sam pomešala ološ sa nekim drugim ološem...

 

 

Ona ona.

  • Hvala 1
Link to comment

Baš sam skoro hteo da overim tviter nalog one žene što je prva izveštavala i jebala majku huljama, međutim kao da je ugašen nalog :unsure:

 

Mene je, doduše, više zanimalo kako je dete sada

Link to comment
10 hours ago, Lezilebovich said:

I da li se saznalo ciji je mali onaj sto je poslao coveka u komu ? 

ako sa radi o devetnaestogodišnjem divljaku, to je ovaj

Quote

Njega je na ulici, u subotu, pretukao Lazar Timotijević (19)

čiji je mali, možda gugl zna

ima ovde

Edited by đorđe geprat
Link to comment

ja ne verujem da se vi likujete necemu sto potencijalno moze da ubije nekoga na putu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Surprise surprise, "dete" je kik bokser od 100 kila. Sigurno nije povezan ni sa kakvom krimi grupom i da u slobodno vreme mirise cvece :rolleyes:

 

Quote

- Videla sam nekog visokog čoveka da leži na zemlji, žena je vrištala, uplakana dozivala pomoć. Svi iz kafića su skočili i prišli da pomognu. Čovek koji ga je pretukao bio je krupan, kažu da je u pitanju kik bokser, prvo ga je udario pesnicom u bradu, a onda oborio na zemlju i tukao dok nije izgubio svest. Zatim je pobegao. Posle par minuta povređeni čovek je ustao i krenuo niz ulicu. Došli su iz Hitne pomoći i molili ga da uđe, ali on je odbijao, govoreći da je dobro. Par minuta posle, smestili su ga u vozilo Hitne pomoći i odvezli - kaže za "Blic" jedan od očevidaca.

 

Link to comment
19 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

zna li se stanje ocevo?

juče mi je prošla neka vest da je pušten iz bolnice

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...