Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

35 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

pa kolika je ta buzga od 19 godina kad ovako unakazi coveka od 37 jebo mu pas mater.

 

ne razmislja se o posledicama, sve moze da se zavrsi i na pickaranju ako bas mora, a ne ovako. 

Suludo je da bijes coveka koji gura kolica sa bebom. Ja ne mogu da shvatim taj mozak.

 

I zvucice se.

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nakoksana bagra, ko zna šta ga vozi. A čovek em oboren em u strahu za bebu ne snađe se ni da diže nivo agresije i pravi još gore jade.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Drogerant koks steroidi ko zna sta sve ne, zasticen, deo mafijashko politichke klike. Samo cheka koga da napadne da se zabavi. Pa ko mu naleti.

  • +1 1
Link to comment

Ako je sa debelim vezama odradice psihijatrijsko vestacenje gde ce se utvrditi da je na nivou maloletnika i onda ce mu suditi kao maloletniku i dobice meru pojacanog nadzora od strane centra za socijalni rad.

  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Ako je sa debelim vezama odradice psihijatrijsko vestacenje gde ce se utvrditi da je na nivou maloletnika i onda ce mu suditi kao maloletniku i dobice meru pojacanog nadzora od strane centra za socijalni rad.

I za 2, najvise 3 godine cemo citati o njemu kao vodji navijaca jednog od blizanaca... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Suludo je da bijes coveka koji gura kolica sa bebom. Ja ne mogu da shvatim taj mozak.

moraš više da gledaš filmove

  • Haha 6
Link to comment
2 hours ago, Mel said:

Drogerant koks steroidi ko zna sta sve ne, zasticen, deo mafijashko politichke klike. Samo cheka koga da napadne da se zabavi. Pa ko mu naleti.

Moguće i da nije zaštićen,već jednostavno klinac koji je umislio da je svet njegov.Još kad se doda manjak osnovnog vaspitanja dobije se to što se dobije.A tek što im manjka odgovornosti i u toj "maloj" majmunskoj glavi nema ni trunke odgovornosti i kočnice da bar na trenutak zastane i razmisli, čekaj možda mogu da ubijem čoveka ako ga udarim pesnicom u glavu. A takvih ima na svakom ćošku.

 

Pre par godina,sedimo mi matori na klupicama ispred zgrade,nailaze primerci pomenute vrste i jedan namerno ide kroz komšiju i gura ga ramenom dok prolazi.Na naše pitanje šta mu to znači, odmah kreće ono čuveno šta je bilo :D Dovoljan je bio jedan šamar od srca da shvati da treba da ide normalno svojim putem.Još kad mu šamar udari čovek od 50 godina i sedne na dupence u trenutku izgubi svu snagu :happy:

 

Nasilje nije rešenje, ali oni drugačiji jezik ne razumeju.

  • +1 6
Link to comment

Zasticen je, ona tuziteljka je rekla da bi u normalnoj situaciji bio u pritvoru. Neko je zvao sudiju! Jer, samo se seti: "Ne dam Gasica!".... To je taj template... I bice ovoga sve vise, i bice sve gore.

  • +1 7
Link to comment

Skroz nezapaženo je prošlo još jedno nasilničko ponašanje, kada su u petak uveče, trojica od 19-17 godina, izašli iz kola i pretukli Amerikanca negde na Vračaru.

Pošto sam tu vest pročitala na IG, na onom srbijainfo-beograd kanalu, najužasniji su mi komentari, koji 98%  podržavaju prebijanje Amera, jer je to zaslužio zbog bombardovanja, zato što su svi oni glupi, zato što se sigurno kurčio i tako dalje i tako redom, pojedinci su pohvalili inicijativu tri mlada hitlerjugenda, nazivajući ih pravim srBskim patriJotama, nudeći im piće za čast i sl.

Beograd je postao potpuno nesiguran grad, i čovek mora biti potpuno oprezan sa kim stupa u interakciju. 

  • +1 4
  • Tužno 4
Link to comment

Ništa ne fali vladavini prava, ali za nju suprotna strana treba da ima bar dva grama mozga,nekad ih jednostavno treba lupiti da se promućkaju ta dva grama:fantom:

Link to comment
12 minutes ago, Bambula said:

Ništa ne fali vladavini prava, ali za nju suprotna strana treba da ima bar dva grama mozga,nekad ih jednostavno treba lupiti da se promućkaju ta dva grama:fantom:

ma nisam tebi odgovarao

iz iskustva znam da nekad mora tako kao sto ti pises

 

ovo moje se odnosilo na neke druge razgovore na forumu

meni je fascinantno koliko vecina ne uvidja uzrocno posledicne veze izmedju nekih dogadjaja

 

a nasilja i onih koji smatraju da im je bogom dano da biju, pa i ubijaju po ulici ce nazalost biti sve vise

prosto nije moguc drugi ishod svega ovog

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment

Ne verujem da je droga u pitanju, pre će biti da se mališa osilio jer vidi da su on i njegovi drugari zaštićeni kao beli medvedi, pa može da radi i radiće šta hoće.

 

 

Biće ovo sve gore i gore, jer ne samo da se ne rešava, nego ne postoji ni dobra volja da se to radi - jednostavno, dozvolili smo da se stvori neka nova feudalna klasa koja misli da može i da joj je bogom dato da sa običnim ljudima bez konsekvenca radi šta god poželi.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...