Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

31 minutes ago, Ayatollah said:

Moj poznanik je tako jednom izlazio kolima iz podzemne garaže u zgradi, setio se da je u gepeku ostavio nešto što mu je trebalo u kabini, stao na usponu, podigao ručnu i izašao da uzme to nešto iz gepeka. Avaj, nije bio dobro podigao ručnu, pa su kola krenula unazad sa uspona, a on je refleksno pokušao da rukama i telom zadrži auto umesto da se skloni u stranu. Rezultat je bio da ga je auto zalepio za zid od garaže, a i tu je imao sreće u nesreći da je bilo letnje vreme, pa je sve bilo otvoreno, te je njegov krik čuo stomatolog iz obližnje ordinacije i izleteo da mu ukaže prvu pomoć da ne iskrvari zbog otvorenih preloma.

 

Rezultat - imao je barem 7-8 operacija, oporavljao se 2 godine i nikada se nije potpuno oporavio, ostala mu je jedna noga kraća,itd. Ali makar je živ.

 

Uh, čuo sam sličnu priču od advokatu kome se to desilo, držao mi je (odlične) vežbe iz kompanije (moguće da je ista osoba u pitanju).

 

Moj prijatelj umalo nije stradao kada u Grčkoj na odmoru nije povukao ručnu, bio je iza kola, ali je srećom njegova devojka ostala u kolima i stigla da povuče ručnu kako treba.

 

Kada je pt ostavila post na momenat sam pomislio da su dripci na vlasti dozvolili nekom proizvođaču samovozećih automobila da testira modela na (nama i) našim putevima, a da sam nekako propustio tu vest.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Moonwalker said:

Tako je poginula Ena Begovic, mislim. Samo sto je ona bila u kolima.

 

Na sličan način je ostala nepokretna Merima Isaković... Brat je krenuo (ili mu je sam u rikverc krenuo) autom koji iz koga je ona upravo izlazila i zalepio joj leđa za banderu.

 

Ena Begović je valjda bila u autu koji je završio u provaliji.

 

edit. Sad vidim za Merimu Isaković, prethodila je saobraćajna nesreća a do povrede je došlo kada je brat pokušavao da je oslobodi iz auta koji se pokrenuo.

Link to comment

Ja sam ovde odmah pomislila na rucnu. Definitivno ona treba da je automatizovana, posebno na detekciju uspona. I da automatski postavi u potrebnu poziciju. Verovatno i jeste u novijim modelima. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
Just now, Moonwalker said:

Verovatno i jeste u novijim modelima. 

jeste

 

 

 

ja sam tako menjajući auto ušao u neki kompanijski koji je nije imao i uspeo sam da čuknem pandure na parkingu

 

:blush:

 

branik o branik, ništa strašno

al sam popio trominutnu vakelu o napuštanju vozila i obezbeđenju istog

  • Haha 1
Link to comment

na uzbrdici ako je manuelac mora i u prvu ili R da se ubaci, dodatna mera, ako rucna otkaze.

 

 

  • +1 2
Link to comment

pa da. kontra od uz/niz.

sirota, sirota devojka. besmislenost koja porazava. prekinut zivot i ako prezivi.

 

poz

  • +1 2
Link to comment

Skoro ovde na selu,čovek u 60tim vozio traktor, stao da istovara seno, popusti ručna on krene sa spašava traktor umesto da pusti gomilu gvoždja, kad je krenuo da se penje pošto je već dobio poprilično ubrzanje baci ga pod točkove i cela ta kompozicija ga pregazi, borba za život 20ak dana, ali nije se izvukao.

  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, reg said:

 

Uh, čuo sam sličnu priču od advokatu kome se to desilo, držao mi je (odlične) vežbe iz kompanije (moguće da je ista osoba u pitanju).

 

 

Jeste ista osoba u pitanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...