Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, vememah said:

 

Ubijeni krimos je izgleda imao 15 godina 1999, s OVK verovatno ima veze tako što mu je neko sredio lažni status veterana.

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/strucnjak-za-bezbednost-sa-kosova-faton-hajrizi-ima-status-veterana-ovk-iako-je-u-vreme-rata-imao-samo-15-godina/

 

Ubio je ruskog vojnika ili to nije tačno? Ako ga njegovi smatraju veteranom OVK, potpuno je irelevantno šta misli taj kosovarski stručnjak za bezbednost, u svom pokušaju da spusti loptu. 

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da jeste 2000. I ipak je bio i član OVK kao 14-godišnjak.

 

Quote

Hajrizijeve slike na TikToku

Na društvenoj mreži TikTok sedam dana pre ubistva policajca pojavio se profilsa Hajrizijevim imenom, a nije poznato ko stoji iza tog profila. U opisu profila napisano je: "Jedini profil", što ukazuje na to da bi nalog mogao da bude njegov, ali isto tako može da postoji sumnja u verodostojnost toga da Hajrizi stoji iza profila jer se na njemu "vrti" svega nekoliko fotografija i nema video snimaka.

Uz fotorgafije su različite pesme na albanskom, od kojih neke veličaju tzv. OVK, dok su uz druge fotografije pesme koje pozivaju na ubistvo Srba. Između ostalog, u jednom od stihova se navodi da je "za svakog četnika spreman metak". Dan pre ubistva policajca na profilu se pojavila njegova fotografija u čijem je opisu pisalo "Za Kosovo je data zakletva".

Osim fotografija osumnjičenog, na profilu se pojavila i objava medija koja se odnosi na ubistvo policajca, a koja je na profilu objavljena u više navrata i uz različite pesme, među kojima je i pesma nazvana po Ademu Jašariju, osnivaču tzv. OVK.

Ko je Hajrizi?

Faton Hajrizi je pre nedelju dana pobegao iz zatvora na Kosovu i Metohiji, gde je izdržavao kaznu zbog ubistva ruskog vojnika KFOR [2000. godine] i drugih krivičnih dela. To nije prvi, već čak deveti put da Hajrizi beži iz zatvora. Navodno je pobegao u vremenskom periodu između pet i sedam sati ujutru.

- Ja sam Faton Hajrizi, koji je iz redova OVK otišao u rat kao 14-godišnjak. Ja sam Faton Hajrizi koji je delovao na severu 2006-2007. za dobrobit ove zemlje. Nije normalno, držali su me u zatvoru 23 godine, danas imam 40 godina - žalio se on na TikToku.

telegraf.rs/vesti/hronika/3931137-za-svakog-cetnika-po-jedan-metak-na-tiktoku-sa-imenom-fatona-hajrizija-jezivi-pozivi-na-ubistvo-srba

Edited by vememah
Link to comment
On 7. 7. 2024. at 21:07, copkillah said:

 

jedva čekam da opet pročitam nekog pacijenta ovde kako brani policiju

 

On 7. 7. 2024. at 21:12, copkillah said:

 

bilo je na Doomu kada je žandarm ustreljen

 

On 7. 7. 2024. at 21:57, copkillah said:

 

ne znam tačno čime su zaslužili jedinstvo i empatiju od naroda

 

za žandarmeriju nažalost važi da su nasilne sociopate dok se ne dokaže suprotno, podsetili su nas na to pre tačno četiri godine

 

1 hour ago, copkillah said:

Gde je sad onaj fan OVK da nam objasni da nisu teroristi? 

 

  • Haha 1
Link to comment

Osobe 33, 18 i 14 osumnječene da su izvršile teško ubistvo u Bačkom Petrovcu. 

 

Deca :sad: pomozimo im da se rehabilituju

  • Tužno 1
Link to comment

ako je auto ovako sam zbog rucne krenuo onda nesretna devojka stvarno nije imala srece. 

 

 

Link to comment

Moj poznanik je tako jednom izlazio kolima iz podzemne garaže u zgradi, setio se da je u gepeku ostavio nešto što mu je trebalo u kabini, stao na usponu, podigao ručnu i izašao da uzme to nešto iz gepeka. Avaj, nije bio dobro podigao ručnu, pa su kola krenula unazad sa uspona, a on je refleksno pokušao da rukama i telom zadrži auto umesto da se skloni u stranu. Rezultat je bio da ga je auto zalepio za zid od garaže, a i tu je imao sreće u nesreći da je bilo letnje vreme, pa je sve bilo otvoreno, te je njegov krik čuo stomatolog iz obližnje ordinacije i izleteo da mu ukaže prvu pomoć da ne iskrvari zbog otvorenih preloma.

 

Rezultat - imao je barem 7-8 operacija, oporavljao se 2 godine i nikada se nije potpuno oporavio, ostala mu je jedna noga kraća,itd. Ali makar je živ.

  • Tužno 5
Link to comment

Glumac Anton Yelchin je tako stradao od sopstvenog automobila.

Za ovu devojku sam danas pročitala da je životno ugrožena sa jako teškim povredama, nadajmo se najboljem.

  • +1 2
Link to comment

Tako je poginula Ena Begovic, mislim. Samo sto je ona bila u kolima.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...