Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

moj super kolega je sa njom išao u oš

 

kaže da je bila top riba, al karakterna skotina

:fantom:

 


 

 

 

s obzirom na nemanje nikakvih vesti, verujem da je večeras gledala fudbal u svom domu

 

Nekako sam se u dubini duse nadao da ovo nece za dva dana pasti u zaborav ali na zalost jeste.

Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

48 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

moj super kolega je sa njom išao u oš

 

kaže da je bila top riba, al karakterna skotina

:fantom:

 


 

 

 

s obzirom na nemanje nikakvih vesti, verujem da je večeras gledala fudbal u svom domu

Odredjen joj je pritvor do 30 dana. 
 

https://n1info.rs/vesti/odredjen-pritvor-producentkinji-tv-pink-koja-je-kolima-udarila-devojcicu-na-pesackom/

  • +1 1
Link to comment

Nije ona Andrej Vučić pa da zbog nje rizikuju giga mega skandal ako se procuje. Pri tome, pritvor je DO 30 dana. Lako može da se desi da ga zamene kućnim kada ispitaju svedoke za par dana. Ostaje samo opasnost od ponavljanja a to se u ovom slučaju rešava kućnim. 
 

Stavice je tamo u najbolju ćeliju, brzo ispitati svedoke i sačekati da se malo prašina slegne i poslati je u kućni. Posle će otezati sudjenje da joj kucni pokrije celu kaznu ili bar njen najveći deo. Kako će zaista izgledati kućni je drugo pitanje 

  • +1 2
  • Hvala 5
Link to comment

https://n1info.rs/vesti/vucic-salahudin-deo-grupe-koja-je-pracena-krenuli-u-akciju-pre-hapsenja/

 

„Ima još nekoliko lica za kojima tragamo, za jednim licem svakako koje nije dostupno a znamo da je na teritoriji Republike Srbije, a koji se po istim principom poput Salahudina rukovodi“, kazao je Vučić.

Dodao je da su Salahudin i njegova grupa bili praćeni i da je bilo potrebno još sedam ili osam dana da se prikupe dokazi i da oni budu uhapšeni.

„Bilo je potrebno da se prikupe dokazi, ali očigledno je da su krenuli ranije.

Ušli su u ekstremističke i terorističke krugove i oni su praćeni po liniji ‚indikativni na terorizam‘. Glavni terorista je došao da poseti majku sinoć, međutim posle toga se gubi mogućnost praćenja i jutros se to na ovakav način završilo“, kazao je Vučić.

„Sada ih lovimo sve, pitanje je trenutka i tehnike. Nećemo imati milosti prema terorizmu“, istakao je predsednik.

 

Zašto degenerik najavljuje teroristima naredne korake?

Sve što ovaj čovek izgovori povodom/nakon bilo koje tragedije meni ledi krv u žilama...

  • +1 3
Link to comment

Uoravo je to smisao moje poslednje rečenice. Sve što je ikada govorio nakon bizarnih ubistava ispostavilo se kao neodgovorno i neistnito marketinško baljezganje.

  • +1 3
Link to comment
19 hours ago, pt 2.0 said:

https://n1info.rs/vesti/vucic-salahudin-deo-grupe-koja-je-pracena-krenuli-u-akciju-pre-hapsenja/

 

„Ima još nekoliko lica za kojima tragamo, za jednim licem svakako koje nije dostupno a znamo da je na teritoriji Republike Srbije, a koji se po istim principom poput Salahudina rukovodi“, kazao je Vučić.

Dodao je da su Salahudin i njegova grupa bili praćeni i da je bilo potrebno još sedam ili osam dana da se prikupe dokazi i da oni budu uhapšeni.

„Bilo je potrebno da se prikupe dokazi, ali očigledno je da su krenuli ranije.

Ušli su u ekstremističke i terorističke krugove i oni su praćeni po liniji ‚indikativni na terorizam‘. Glavni terorista je došao da poseti majku sinoć, međutim posle toga se gubi mogućnost praćenja i jutros se to na ovakav način završilo“, kazao je Vučić.

„Sada ih lovimo sve, pitanje je trenutka i tehnike. Nećemo imati milosti prema terorizmu“, istakao je predsednik.

 

Zašto degenerik najavljuje teroristima naredne korake?

Sve što ovaj čovek izgovori povodom/nakon bilo koje tragedije meni ledi krv u žilama...

 

Prvo zasto sto je degenerik,drugo nisu oni nikoga pratili nisti su ista znali nego se proserava da imamo neke kurcve sluzbe koje kao rade nesto,a naravno ne rade nista.Mozes li da zamislis Orlica kao nekog agenta :D

Edited by Блок_64
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...