Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Milivojević je opasno zašao u zaumne epske vode, ne razlikuje mirenje sa sudbinom od zadovoljstva životom. 

 

Svi takvi epski likovi nek izvole pokazati ostalima pravi put ličnim primerom. Ovo nije samo lupetanje, nego i žešća hipokrizija.

 

Naravno, kao i svi pripadnici nacionalne elite, oni ne misle na sebe, nego na tzv. narod. Oni pak moraju da dumaju na polzu svoju, svojega naroda, i čitavog čovečanstva.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svi takvi epski likovi nek izvole pokazati ostalima pravi put ličnim primerom. Ovo nije samo lupetanje, nego i žešća hipokrizija.

 

Naravno, kao i svi pripadnici nacionalne elite, oni ne misle na sebe, nego na tzv. narod. Oni pak moraju da dumaju na polzu svoju, svojega naroda, i čitavog čovečanstva.

 

Zato je i više nego sramno. 

Link to comment

-1

 

I to mora da ga ubije njegov vodic, koji je prethodnih osam godina provodio trecinu svog zivota sa njim :cry: .

 

Edit: naredjalo se postova. Ne mislim ozbiljno naravno, to je mit na nivou onog da se policijskim kerovima daje droga da bi je posle pronalazili po mirisu.

 

Ne znam šta rade s njima, ali onako laički, da će strogo obučenim službenim psom umeti da postupa neki tamo običan čovek (ako ih npr. prodaju) i da neće nikog izujedati, čisto sumnjam. Mada ko će ga znati.

Link to comment

Ne znam šta rade s njima, ali onako laički, da će strogo obučenim službenim psom umeti da postupa neki tamo običan čovek (ako ih npr. prodaju) i da neće nikog izujedati, čisto sumnjam. Mada ko će ga znati.

 

Ta dresura ih na kraju i ubija.

 

Takav (dresiran) pas je jako opasan bilo gde u civilnoj sluzbi ili okruzenju. 

Link to comment

Ne znam šta rade s njima, ali onako laički, da će strogo obučenim službenim psom umeti da postupa neki tamo običan čovek (ako ih npr. prodaju) i da neće nikog izujedati, čisto sumnjam. Mada ko će ga znati.

Idu u penziju. Eutanazija kada su stvarno već na umoru i neizlečivo bolesni.

Koliko znam, u vojsci se stvarno dobro postupa s njima. Propisana hrana, veterinar... Nema zezanja jer se za njih odgovara.

Link to comment

Idu u penziju. Eutanazija kada su stvarno već na umoru i neizlečivo bolesni.

Koliko znam, u vojsci se stvarno dobro postupa s njima. Propisana hrana, veterinar... Nema zezanja jer se za njih odgovara.

 

Walle nije mi namera da sporim ovo sto govoris ali znam da je nas kerovodja (vodic pasa) morao (!) da ubije jednog isluzenog vucjaka. Moguce je da ih sada eutanaziraju na drugaciji nacin ali svejedno tako dresiran pas posle odredjenog broja godina postaje opasan cak i za vojnike (to nam je kerovodja pricao ali davno bese pa ne mogu da objasnim zasto)

Link to comment

Walle nije mi namera da sporim ovo sto govoris ali znam da je nas kerovodja (vodic pasa) morao (!) da ubije jednog isluzenog vucjaka. Moguce je da ih sada eutanaziraju na drugaciji nacin ali svejedno tako dresiran pas posle odredjenog broja godina postaje opasan cak i za vojnike (to nam je kerovodja pricao ali davno bese pa ne mogu da objasnim zasto)

Ne sporim ni ja da vam je tako ispričao. :)

No to nikako nije redovna procedura™ niti se tako ikada radilo.

Ti psi prolaze redovnu ocenu sposobnosti i na osnovu toga se koriste za različite namene.

Link to comment

Gde su između pune efikasnosti i eutanazije (šta znači penzija?)?

Ne znam tačno gde je starački dom™ tj da li imaju jedno mesto ili ih imaju više pri većim centrima za obuku pasa. Ali mogu da se raspitam...

Link to comment

nema tako nešto kao što je beneficirani mir, bio sam u kasarni sa par stotina konja, kerova i još čega po komad, dva

 

sve dok radi svoj posao ima dobar tretman, kad više nije za svoje dužnost, rashoduje se, pa ako se ne nađe kupac, zbogom

 

e kako je sad u ovoj civilnoj vojsci, to ne znam

Link to comment

nema tako nešto kao što je beneficirani mir, bio sam u kasarni sa par stotina konja, kerova i još čega po komad, dva

 

sve dok radi svoj posao ima dobar tretman, kad više nije za svoje dužnost, rashoduje se, pa ako se ne nađe kupac, zbogom

 

e kako je sad u ovoj civilnoj vojsci, to ne znam

 

Ko može da bude kupac? Nikada nisam videla oglas za prodaju službenih pasa. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...