Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

deluje da su govno ruzicasto bacili niz vodu posto cak i kurir gura 33 prekrsaja u tekstu...

 

vezano za temu , ja bih samo voleo da sretnem te koje su je do sada pustali i da ih pitam kako im deca prelaze ulice, kad im nije frka da pustaju takvu budalu da divlja picka li im materina ona gadna !

  • +1 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao Teško delo protiv bezbednosti saobraćaja. 1-8 godina. Za to delo nema uslovne kazne recimo, ali može kućni zatvor. 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

pijana vozi 100kmh u sred grada, praktično pokušaj ubistva, ne znam kako će to pravno da se okarakteriše

 

 

Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, zaprećena kazna od 1 do 8 godina. Nekog ko nema jake veze bi osudili na 3-4 godine. Umišljaj u odnosu na posledicu, brzina, pesacki prelaz, alkohol... 

Moja procena je da će ova dobiti 2-2,5 i taman toliko ce biti u kućnom pritvoru.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kao Teško delo protiv bezbednosti saobraćaja. 1-8 godina. Za to delo nema uslovne kazne recimo, ali može kućni zatvor. 

 

1 minute ago, Uskebasi said:

Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, zaprećena kazna od 1 do 8 godina. Nekog ko nema jake veze bi osudili na 3-4 godine. Umišljaj u odnosu na posledicu, brzina, pesacki prelaz, alkohol... 

Moja procena je da će ova dobiti 2-2,5 i taman toliko ce biti u kućnom pritvoru.

 

a ova 33 prethodna prekršaja, to bi trebalo da se uzima u obzir, zar ne?

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

 

a ova 33 prethodna prekršaja, to bi trebalo da se uzima u obzir, zar ne?

Da. To je otežavajuća okolnost. 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

 

a ova 33 prethodna prekršaja, to bi trebalo da se uzima u obzir, zar ne?

Svakako će se ceniti.

Ovde je samo bitno da dete preživi i da povrede nisu takve da neće moći da se ublaže posledice. To će biti ključno pri odmeravanju kazne i uopšte pri kvalifikaciji dela. 

  • +1 2
Link to comment

Kada je pre sad već 20 godna, lik pregazio ženinu sestru i pobegao, dobio je 4.5 godine zatvora...

 

Po povredama koje ovde opisuju, to je otprilike slična stvar bila...

 

Ženina sestra je već duži vremenki period, otprilike, pokretna biljka... :(

  • Tužno 23
Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Mene privatno potpuno bas briga za boju sala koju nose(to je ionako promenlniva kategorija)

 

Ovo je tačno u najbukvalnijem smislu. Dok sam još išao na utakmice (na južnu tribinu, iz čisto sportskih razloga), jednom nas je pred početak derbija zatekao info da je jedan od tih "naših" prešao na sjever.  Dečko je bukvalno tog jutra sa nama putovao vozom pod PFC šalom, uveče se vratio pod CZV. Pričali nam posle drugari zvezdaši (najnormalnije smo zajedno putovali, razilazili se samo pred stadionom) kako je "tamo" prošao inicijaciju, da se javno kleo kako je progledao, osjetio slobodu, za Zvezdu do smrti.. da bi ušao taj neki najniži krug oko šipke. Dugo je trajala dobra zajebancija na njegov račun u našem malom gradu.

 

To je vrijeme od prije 30+ godina otprilike, kad je kriminal na tribinima bio u povoju u poređenju sa današnjim dostignućima. Ko zna kakve su razmjere današnjih transfera i saradnji u njihovim biznisima.

Link to comment
15 minutes ago, autsajder said:

aha, mentalni - tribinsko ogoljavanje u čoporu do nekakvog animalnog nivoa (ali ne na pozitivnan način, kao u..)

Ma daj, mora da ima neke veze sa klubovima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...