Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, Eleniko said:

 

ne znam stvarno. ne verujem da ćeš sutra imati ovoliki kurcobol kad neko bude napisao da je gospodin želimir obradović ključni element jednog od glavnih naprednjačkih PR projekata /da ne kažem državnih/. jer je to baš ista ta argumentacija. jel jeste državni - pa jeste. jel glavni, najveći - jeste. jel forumski flejm - e jebiga.

Pa nije isto Želimir obradović i lik sa ivice zakona...

 

Vidiš, to sto radis sad jeste flejm jer ih izjednacavaš...

 

Na stranu to, Želimir jeste deo PR projekta podilaženju jednom velikom delu Srbije, kao sto je i bildovanje FK CZ, ista sranja na razlicitom mestu...

 

A sad bih molio da se ovo malo unormali, bez daljih flamova...

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravno da ne izjednačavam, nemoj to da radiš, nisam napisao to što sad pokušavaš da mi uvališ. opisivao sam logiku koja može da dovede do takve diskusije a plus sam ti napisao isto što i ti u poslednjem pasusu.

 

bolje zaključaj ovo, ko zna šta ćemo još da čujemo ovde danas. ipak je ovo forum gde se ne tako davno pisalo za navijače jednog tima da su glasači a.vučića a evo pre par minuta da su branioci komandanta ultrasa...

Edited by Eleniko
  • Haha 2
Link to comment

Da se vratimo na temu - zakonom bih zabranio Zvezdu i Partizan. Pored milijardu drugih pozitivnih stvari koje bi to prouzrokovalo, jos eto dodatna sitnica bi bila da je svaka bitanga samo obicna bitanga. 

  • +1 7
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
46 minutes ago, radisa said:

Jel dobijaju poslove? Dobijaju?

 

Zasto ti smeta da se o tome pise?


E, radiša, zajebi me ovih podmetačina, života ti. I uopšte ne razumeš, tačno upadaš u tu klopku.

Smeta mi zato što to nije ni u deset glavnih problema sa njima, a tema se podmeće isključivo zbog nekakvih suludih navijačkih konstrukcija.

Čuj, "meni smeta"... Brate mili.
 

  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja bih, krajnje naivno, pretpostavio da je gradnja svega i svacega, verovatno uzasnog nivoa kvaliteta a po nevidjenim cenama jedan od top 5 problema sa tim likovima. 

 

Ali sam spreman da saslusam dodatna objasnjenja i zahvalim se na istima.

Link to comment

Mislim da vecina pogresno cita ono sto pise @Malvo koji ne brani ovog olosa, samo istice da nije ni najgori na toj slici. Ono sto bi nam svima pomoglo i rascistilo vazduh je kad bi Malvo napisao ko su ti koji su bitniji na tribini i stoje uza ovoga ... 

  • Hvala 5
Link to comment
28 minutes ago, Malvo said:


E, radiša, zajebi me ovih podmetačina, života ti. I uopšte ne razumeš, tačno upadaš u tu klopku.

Smeta mi zato što to nije ni u deset glavnih problema sa njima, a tema se podmeće isključivo zbog nekakvih suludih navijačkih konstrukcija.

Čuj, "meni smeta"... Brate mili.
 

Ništa ti ne podmmećem, ti si ovu sliku i članak iskoristio da kažeš da nije tako kako piše u članku, ali nisi ponudio drugu verziju... Daj tvioju verziju, možda je zaista bolja od ove iz članka, ni prvi ni poslednji put da novinari lupaju gluposti...

 

Pa ajde ti napiši šta je 10 najvećih problema...

 

Relano, meni jedste jedan od većih problema gušenje slobode govora preko navijačkih grupa... I to je ono što članak nam saopštava, uz konstataiciju ko je čovek na slici...

  • +1 3
Link to comment

https://vreme.com/komentar/brat-do-brata-uz-marka-komandanta/

 

Quote

Zašto je festival „Mirdita, dobar dan“ morao biti zabranjen? Šta spaja režim, huligane iz navijačkih kopova i ovdašnje desničare, navodno u opoziciji? I koliko je sve ovo jadno da jadnije ne može biti

Hrabar kao lav i nepristran kao smrt, Ivica Dačić je zabranio održavanje festivala „Mirdita, dobar dan“, ali i okupljanje protivnika ove manifestacije.

Čitalac ovdje mora zastati i počešati se iza uha. Crni ministre unutrašnjih poslova! Čemu rastjerivanje huligana i desničara sa sve Markom Vučkovićem zvanim Komandant – sivom eminencijom Zvedinog kopa „Ultra bojs“ – kad ste im dali sve što su tražili? Da vas nisu malo poplašili?

Jer – pisala je Nova S – Komandant Marko „može za kratko vrijeme okupiti oko 1000 prekaljenih huligana, spremnih na sve“. Ako im zaista niko ne može stati na kraj, onda čitav režim od Vučića, Vučevića, Dačića pa naniže, može horski otpjevati „A sad adio“ nad svojim frazama da „niko nije jači od države“. Jer – jeste. Zove se Komandant Marko.

Ipak, ovdje treba zastati. Već deceniju i kusur Zvezdini kopovi nisu ni kakvoj koliziji sa režimom. Naprotiv, mnogo što ih spaja – od politike do biznisa. Zašto bi „Ultra bojsi“ sjekli granu na kojoj sjede? Dakle, nije Komandant Marko jači od države. On je država. Točnije – dio naprednjačkog režima koji ju je oteo i s njom se totalno poistovjetio.

 

Zbog toga treba sumnjati u Dačićeve motive. Pogotovo što su i ranije desničari i huligani prijetili učesnicima festivala „Mirdita, dobar dan“, pa je uvijek bilo dovoljno policije u pancirima i štitovima da održi čuveni javni red i mir. Što li se promijenilo?

Odgovor je u slomu naprednjačke politike vezane za Kosovo poslije sukoba u selu Banjska. Vlast po tom pitanju više ne može pokazati mišiće – blokade puteva u Kosovskoj Mitrovici i izvoženje haubica na ledine oko Raške su prošlo svršeno vrijeme. Istovremeno, položaj Srba na Kosovu dramatično se pogoršava iz dana u dan. To više nije moguće zaogrnuti zastavom u Ujedinjenim nacijama.

Rješenje je ipak nađeno. Prvi potez je povukao Aleksandar Šapić uskrativši festivalu podršku grada Beograda. A kad se „Mirdita, dobar dan“ trebala održati u Dorćol Placu, poslani su Komandant Marko i ekipa. Što je dalje bilo zna se – još jedna „veličanstvena srpska pobjeda“.

„Mirdita, dobar dan“ ima mali značaj kako u Prištini, tako i u Beogradu. Od ovog festivala nikakvu konkretnu korist nema Srbin u Goraždevcu, niti Albanac u Bujanovcu.  Ipak, predstavlja kakav-takav kanal za srpsko-albansku komunikaciju, pa makar se na festivalu okupljali samo istomišljenici.

Ovako, poslije svega, jasne su dvije stvari. Prva: naprednjački primjer pravog patriotizam su Komandant Marko i ekipa sa tribine. I druga – kad god se režim poželi srbovanja, ludovanja i narodnih očiju zamazivanja, eto desničara da ga podrže poput omladinaca Novog DSS-a koji jedini u poznatom kozmosu znaju da je „festival protuustavan.“

Sve brat do brata, zar ne?

 

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

''Ono što zvuči neverovatno je podatak da je tužilaštvo zatražilo pritvor za osumnjičenu kako ne bi ponovila krivično delo jer je protiv nje do sada podneto čak 33 prekršajne prijave zbog kršenja Zakona o bezbednosti saobraćaja, a da je za 11 prekršaja već pravosnažno osuđena.''

 

Sta ti je prevencija :lolol:

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...