Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

9 minutes ago, radisa said:

Covek je dosao da bije ljude na nekom skupu i mediji su to preneli? Huligan je pod šalom CZ i mediji to preneli..

 

I ti vidis neku zaveru tu? Sta su trebali da urade? Da ne kazu da je neki vodja u toj huliganskoj organizaciji? Pa jeste, i ti to sam kazes... Nije top vodja, ali jeste neki vodja...

 

Korektna vest koja 99% stanovnika ove zemlje sasvim lepo obavestava o dogadjajima...

 


Sve je to tačno i ok, osim analogije da se o političkim događajima izveštava tako da se kritikuje Miloš Vučević zbog skandaloznog upravljanja zemljom i ideje da se na sledećim izborima Miloš Vučević mora skloniti sa vlasti, i ne vidim šta je problem, Miloš Vučević je član SNS-a, možda ne glavni, ali, ono, naprednjak.

A proziva se Vučević ne zato što je naprednjak nego zato što je Vojvođanin, jebem ga u usta laloška pokvarena. Eto to ti je siže rasprave, na šta normalan čovek kaže da Vučević nije glavni naprednjak i koga boli kuracš to je Vojvođanin

Edited by Malvo
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nije taj ništa organizovao, javilotm mu je da se pojavi tad i tad, tu i tu

 

nema 1000, al 100 što je vrlo respektabilna brojka, bi mogao da skupi lagano. i to 100 utreniranih, verovatno bi mogao da ih skupi i više, al ti neuvežbani nisu od velike koristi

 

 

seti se samo onih protesta za vreme kovida ko i kako ih je razbucao doduše tad su angažovani ovi sa druge strane brda

 

 

to je bukvalno paravojska/policija


Da ne bude zabune, slažem se potpuno sa svim osim sa pojedinostima.

Reagujem na dve stvari: prva je da čak i opozicioni tabloidi ne izveštavaju o pravim nosiocima navijačke vlasti, iako su takođe mogli da ih uslikaju na protestu, a drugi je sektaška atmosfera koja fokus baca na nevažne stvari umesto mnogo gorih oblika kriminala.

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Ostali na temi...


Koji ostali na temi?

Radiša, poštujem te i kao forumaša i kao prethodnog moderatora i cenim ono što se trenutno dešava na forumu, ali kao aktuelnom moderatoru ti takođe kažem: imaš sektašku atmosferu koja se preliva sa sporta na sve moguće potforume i stvara atmosferu "ostalih na temi".

Vrlo direktno sam odgovorio na nešto što nije tačno, za šta znam da nije tačno, i za šta lako mogu da pretpostavim motivaciju. I konkretno me boli kurac za ovog lika, verovatno mu je mesto iza rešetaka, ali ne zbog crveno-belih kranova koje možeš u searchu da nađeš na svake dve strane teme, nego gomile drugih stvari koje čak i jedan od petorice nakurčenih "ostalih na svakoj temi" može da izgugla u deset sekundi, a ko zna šta sve postoji što ne može da izgugla. Ali nije to glavni problem, nego su problem "crveno-beli kranovi", otprilike osamnaesta stvar za koju će da izađe pred Boga jednog dana

Edited by Malvo
  • Haha 2
  • -1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, Uskebasi said:

Evo, pronadji da je neko branio belivuka i tu ekipu pa u miru dočekaj 200 godina

 

zaračunaj još 200 godina da nađem da je neko od vas napisao da je belivuk grobar a ne ubačeni cigan

 

i još 200 da pronađem gde branite mirditu i pravo na mirno okupljanje umesto flejma sa ultras senjak

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Malvo said:


Koji ostali na temi?

Radiša, poštujem te i kao forumaša i kao prethodnog moderatora i cenim ono što se trenutno dešava na forumu, ali kao aktuelnom moderatoru ti takođe kažem: imaš sektašku atmosferu koja se preliva sa sporta na sve moguće potforume i stvara atmosferu "ostalih na temi".

Vrlo direktno sam odgovorio na nešto što nije tačno, za šta znam da nije tačno, i za šta lako mogu da pretpostavim motivaciju. I konkretno me boli kurac za ovog lika, verovatno mu je mesto iza rešetaka, ali ne zbog crveno-belih kranova koje možeš u searchu da nađeš na svake dve strane teme, nego gomile drugih stvari koje čak i jedan od petorice nakurčenih "ostalih na svakoj temi" može da izgugla u deset sekundi, a ko zna šta sve postoji što ne može da izgugla. Ali nije to glavni problem, nego su problem "crveno-beli kranovi", otprilike osamnaesta stvar za koju će da izađe pred Boga jednog dana

Mislim da masis poentu...

 

Relno vecinu ljudi bole kurac da li su ljudi koji biju 1st ili 2nd ili 3rt tirr navijaca... Oni su dosli da biju...

 

Jel dobijaju poslove? Dobijaju?

 

Zasto ti smeta da se o tome pise?

 

Da ima i vecih tema sigurno, ima i gorih, ima i sa druge strane brda i to sve znamo svi... Ali lik je bio juce i uslikan i naprsvljena je vest... Tebi smeta što neleko drugi nije uslikan? Pa jbg, nije, pricamo o ovom sto jeste...

 

Napisi ti o tom koji nije uslikan, pa da pricamo i o njemu, u cemu je problem? To sto neko jes ili nije uslikan ne menja problem ovog drustva zbog kog je prica na doomu...

 

Ako je to onaj sto ga je Napadaj pomenuo, zasto se nisi na to nadovezao?

 

 

 

 

  • +1 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Mislim da masis poentu...

 

Relno vecinu ljudi bole kurac da li su ljudi koji biju 1st ili 2nd ili 3rt tirr navijaca... Oni su dosli da biju...

 

Jel dobijaju poslove? Dobijaju?

 

Zasto ti smeta da se o tome pise?

 

Da ima i vecih tema sigurno, ima i gorih, ima i sa druge strane brda i to sve znamo svi... Ali lik je bio juce i uslikan i naprsvljena je vest... Tebi smeta što neleko drugi nije uslikan? Pa jbg, nije, pricamo o ovom sto jeste...

 

Napisi ti o tom koji nije uslikan, pa da pricamo i o njemu, u cemu je problem? To sto neko jes ili nije uslikan ne menja problem ovog drustva zbog kog je prica na doomu...

 

Ako je to onaj sto ga je Napadaj pomenuo, zasto se nisi na to nadovezao?

 

 

teško da je tako išao tok rasprave, krenulo je od klasičnog flejmerskog posta o tome da je to vođa navijača jednog kluba a ne bitanga. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

 

teško da je tako išao tok rasprave, krenulo je od klasičnog flejmerskog posta o tome da je to vođa navijača jednog kluba a ne bitanga. 

Pa jel neki vodja nekih navijaca? Jebg, jeste...

 

Nije svih navijaca, nije najvece grupe, ali ima neku pozadinu... Iz ugla vecine koju boli penis za taj svet on jeste nekakav vodja...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Pa jel neki vodja nekih navijaca? Jebg, jeste...

 

Nije svih navijaca, nije najvece grupe, ali ima neku pozadinu... Iz ugla vecine koju boli penis za taj svet on jeste nekakav vodja...

 

ne znam stvarno. ne verujem da ćeš sutra imati ovoliki kurcobol kad neko bude napisao da je gospodin želimir obradović ključni element jednog od glavnih naprednjačkih PR projekata /da ne kažem državnih/. jer je to baš ista ta argumentacija. jel jeste državni - pa jeste. jel glavni, najveći - jeste. jel forumski flejm - e jebiga.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment

On je tamo bio jer je nekakav vodja navijača i jer može da okupi vojsku. Koliko sam ja načuo on gubi podršku koju ima jer su obicni huligani nezadovoljni pričom oko kosova generalno. Ovo mu je prilika da povrati legitimitet.

  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...