Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prilično sam siguran da između urednika Nove i ovih sa slike postoji neki čudan konflikt čije poreklo mi nije poznato niti mogu da ga naslutim, ali koriste opšti sentiment da ih podbadaju tamo gde su ovi najtanji. Konkretno je taj sa slike u prošlom životu imao kanale komunikacije i dogovora sa žutom ekipom, pa možda odatle i potiče neki skriveni beef. Jer čisto sumnjam da novinari toliko nemaju pojma ko povlači konce i izdaje naređenja već ihaha godina, a nikako da se pojavi u vestima.

Link to comment
27 minutes ago, Malvo said:

Sram te bre bilo džukelo jedna. 

Dzukela ti tata. 

Ultra kop = dvadesetak matoraca bliskih žutim :ajde:

Čoviću legendo... 

Link to comment

Momci, ajde malo oladite sa vredjanjem, za sad nece biti sankcija, ali ako nastsvute hoce...

 

Nece biti ni brisanja, za sad, neka svi vide sta pise, pa nek svako donese zakljucak...

 

 

  • +1 1
  • Hvala 5
  • -1 1
Link to comment

Zaključak je da na tvrdnju da "Tomislav Nikolić drži Srbiju gvozdenom pesnicom" odgovoriš sa "Tomislav Nikolić ne drži Srbiju gvozdenom pesnicom", na šta dobiješ optužbu da "braniš kriminalce po službenoj dužnosti". I sad ne znaš sa kakvom osobom imaš posla, da li sa nekim ko je izuzetno pokvaren pa ti podmeće takve gadosti, ili sa nekim ko naprosto nema pojma o čemu govori, pa je glupo i da ga izvređaš.

Link to comment

Ne, ne, zaključak je da ultra kop nema nikakav uticaj, vec da tendere dobijaju jer imaju najpovoljnije cene, najbolje radnike i poštuju rokove u izgradnji. A daju i najduže garancije. 

A ako se tu i tamo neki navijači pojave na nekom skupu i sklone neke udzerice ili sprece neke anti srbe da se okupe, to je jednostavno slučajnost jer su to ljudi u godinama koji su samo želeli da stignu do Kalemegdana na partiju šaha, a sektasi su oni koji tvrde da ta ekipa radi za državu. 

  • +1 9
Link to comment

Nemoj neko od suprotne strane da pomisli da postoje mnogo gore stvari koje rade od korupcionaških građevinskih poduhvata.

Al svako se češe gde ga svrbi.

Edited by Malvo
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Za navijacka podjebavanja koristite sport, ovde su, sto se moderacije tiče, svi koji napadaju mirne ljude huligani...

 

Scako nek odluci kako ce u dvojoj glavi to posložiti...

 

Mene privatno potpuno bas briga za boju sala koju nose(to je ionako promenlniva kategorija), jer kad im se kao obican gradjanin nadjem na putu procicu kao zeka kad ga vuk pita za cigare... Dakle najebacu svakako... Mozda je nekima draze da su oni koji trenutno biju drugih boja, od onih za koje navijaju, ali u konacici dogadjaja to je totalno nebitno, jer biju i jedni i drugi...

 

 

  • +1 5
  • Hvala 3
Link to comment

ja se sve nadam da je ovo neka zajebancija koju ja ne razumem i da klupski predznak (i to cesto lazni) nema ama bas nikakve veze kad se odrasli ljudi odredjuju prema tim kriminalnim grupama

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...