Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

a jel moguće vaspitati psa da pusti plen čim mu kažeš, ili im jurne krv u glavu pa su manje osetljivi na komande?

 

 

Moguce je, na granici smo imali dva vucjaka koji su bili tako dresirani. Problem je sto nisu slusali svakog vec samo kerovodju, a generalno je moglo da im se pridje samo u uniformi. Ako bi isti covek prisao psima u majuci na bratele, ne bi se dobro proveo.

 

Kada odsluze svoj vojni rok (mislim da je osam godina ali nisam siguran) vucjake ubiju. Metkom.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 U siromašnom društvu, kada su u zoni preživljavanja, ljudi se bore da opstanu i nemaju vremena za pitanje lične vrednosti i smisla.

 

ahaha, znaci depresija je bolest bogatih sa viskom slobodnog vremena.

 

jebem ga u usta.

Link to comment

 

Kada odsluze svoj vojni rok (mislim da je osam godina ali nisam siguran) vucjake ubiju. Metkom.

aha, sigurno.

sto bi ih bacili na razmnozavanje jos tih nekoliko godina zivota, kad svako stene kosta tricavih 15k evra.

Link to comment

Moguce je, na granici smo imali dva vucjaka koji su bili tako dresirani. Problem je sto nisu slusali svakog vec samo kerovodju, a generalno je moglo da im se pridje samo u uniformi. Ako bi isti covek prisao psima u majuci na bratele, ne bi se dobro proveo.

 

Kada odsluze svoj vojni rok (mislim da je osam godina ali nisam siguran) vucjake ubiju. Metkom.

za ovo ne znam, ali davali su ih na VMA za eksperimente, bila frka skoro oko toga Edited by Грешни Василије
Link to comment

Moguce je, na granici smo imali dva vucjaka koji su bili tako dresirani. Problem je sto nisu slusali svakog vec samo kerovodju, a generalno je moglo da im se pridje samo u uniformi. Ako bi isti covek prisao psima u majuci na bratele, ne bi se dobro proveo.

 

Kada odsluze svoj vojni rok (mislim da je osam godina ali nisam siguran) vucjake ubiju. Metkom.

 

Uh, nisam ovo morao da saznam.

Link to comment

ma ko vas je to lozio?

za VMA je baš pre nekoliko meseci bio ozbiljan belaj oko tih kerova, ako je to bilo ni oko čega, tim bolje

 

Nevladine organizacije “Nada za životinje – Riska”, “Feniks” i “LINK PLUS” uputile su dopis ministarki poljoprivrede i zaštite životne sredine Snežani Bogosavljević Bošković povodom ovih dešavanja uz informaciju da veterinarska inspekcija još uvek nije izvršila kontrolu istraživanja na Institutu VMA po njihovoj prijavi koju su podneli još 7. aprila ove godine.

 

- Podsećamo da je bilo planirano da se osam nemačkih ovčara Vojske Srbije protivpravno usmrti nakon eksperimenta koji bi bio izveden suprotno odredbama Zakona o dobrobiti životinja i bez dozvole ministra poljoprivrede, a koji je neopravdan jer je ranije već bio izvođen na životinjama i ljudima i već postoje slična naučna saznanja. Zakon je predvideo da se ogledi vrše na psima koji su posebno uzgojeni za tu svrhu i to samo ako su odobreni – kažu predstavnici NVO.Predstavnici NVO su se obratili i načelniku Uprave za vojno zdravstvo brigadnom generalu dr Zoranu Popoviću, sa molbom da im Vojska Srbije ili preda ili proda pse. Jedini konkretan odgovor na ovu molbu je da je jedini ministar odbrane nadležan da ovlasti lice ili komisiju koja može da sprovede otuđenje pasa “kojima je istekla radna sposobnost”. Do sada se ministarstvo odbrane ovim povodom još nije oglasilo.

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

aj daj neki link, nesto.

ne kazem da bilo ko laze, ali prosto je suludo sa ekonomske tacke gledista, pored toliko pasa (i ljudi) lutalica.

evo ti edita u prethodnom postu Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pa da. Ješćemo korenje i bićemo srećniji nego ikad!

 

Milivojević je opasno zašao u zaumne epske vode, ne razlikuje mirenje sa sudbinom od zadovoljstva životom. 

Link to comment

Uh, nisam ovo morao da saznam.

 

Nisam ni ja ali sam saznao na karauli, jednom vucjaku je upravo istekao vojni rok tada. Bosanac kerovodja je zaduzio metak i ubio ga.

 

 

ma ko vas je to lozio?

 

 

Dobro, bilo '89te, ne znam, mozda sada ako sluze civilno imaju drugaciji otpust.

 

edit: ozboljno govorim, i meni bilo cudno (i mnogo mi je bilo zao, iako se sa psima tamo nisam bas nesto druzio)

Edited by Caligula
Link to comment

ma ko vas je to lozio?

 

-1

 

I to mora da ga ubije njegov vodic, koji je prethodnih osam godina provodio trecinu svog zivota sa njim :cry: .

 

Edit: naredjalo se postova. Ne mislim ozbiljno naravno, to je mit na nivou onog da se policijskim kerovima daje droga da bi je posle pronalazili po mirisu.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Nisam ni ja ali sam saznao na karauli, jednom vucjaku je upravo istekao vojni rok tada. Bosanac kerovodja je zaduzio metak i ubio ga.

 

 

 

 

Dobro, bilo '89te, ne znam, mozda sada ako sluze civilno imaju drugaciji otpust.

 

edit: ozboljno govorim, i meni bilo cudno (i mnogo mi je bilo zao, iako se sa psima tamo nisam bas nesto druzio)

Ovo mi stvarno nije bilo potrebno.

 

Toni, uočavaš li da ipak ne biramo šta gledamo? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...