Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, msv said:

Određeno joj je zadržavanje do 48h

Posle toga ce je pustiti uz nanogicu, odugovlačiti sudjenje nekoliko godina i osuditi je na zatvor u koji se uračunava vreme provedeno u kućnom pritvoru. I to je best case scenario. 

A ako ekipa zalegne za svoju štićenicu, jedino pitanje za sud će biti visina štete na automobilu... 

  • +1 3
  • Tužno 4
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Koja Rada Đurić, koji je ona tačno faktor? Ona jedino može ovu sa p*nka da pozove u svoju tralala emisiju da je malo opere, kao što je radila npr sa Slavišom Orlovićem. 

 

I šta tačno očekuješ od Obućine? Ovo je pitanje za sve medije i pitanje je zašto tako izveštavaju, iako odgovor znamo. 

Mozda je sa Radom Đurić bio na dodeli oskara.

Link to comment

Zvanično MUP:

 

Quote

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su N. K. (1980) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Sumnja se da ona, sinoć oko 23.10 časova, automobilom marke „škoda skala“, na obeleženom pešačkom prelazu u Ulici vojvode Stepe, naletela na petnaestogodišnju devojčicu koja je s teškim telesnim povredama prevezena u Vojnomedicinsku akademiju, gde je zadržana na lečenju.

Alkotestiranjem je utvrđeno da je N. K. imala 1,02 promila alkohola u organizmu.

Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 časova i ona će, uz krivičnu prijavu, biti privedena Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.

http://mup.gov.rs/wps/portal/sr/aktuelno/saopstenja/a2f0ce5a-45f8-4a0d-bd38-b2f52bca90e4/!ut/p/z1/hY_dCoIwHMWfxQcY-zvdnJcjbZWNCqFsNzE_ZkKphHTR0yfRlZCduwO_czgHa5xh3ZpnU5uh6VpzG_1Zs8suVMyVQBLuiyUIBRT2qQcyYvj0AeCHBGA9n9_8A8YF5KEWqsa6N8MVNa3tcGaIhaKiBvnUcuQbKFFeehzlxFKSFyaEyh-36Wk7uCCYkBwoJ_IYTAHJYgLiEIRREnOPr-ALzPzr79lra9N1LRznDbSkyuA!/dz/d5/L0lDUmlTUSEhL3dHa0FKRnNBLzROV3FpQSEhL3NyX1JTXyNMYXRu/

 

Edited by vememah
Link to comment

A što kaže gdje je jedno izvlačenje iz sudskog procesa za obaranje pješaka na pješačkom od strane lica povezanog sa kompanijom Pink, tu su i dva. Presedan već imamo. 

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam saznao na PPP

Nije mi jasan smisao ovog tvita...

Smisao je da imputira Mariniki neku želju za muštulukom, izgleda.

Ako ćemo pravo, prva tviterašica je iznela dezinformaciju da je devojčica mrtva a i ''neka idiotkinja'' nije isto što i identifikacija PINK govnaruše.

  • +1 9
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam saznao na PPP

Nije mi jasan smisao ovog tvita...

lešinarski attention whoring pisca tvita je smisao tvita. ti influenseri su mestimično jezivi.

ta majka jeste prva noćas na tw objavila vest (i bila je van sebe jer je njeno dete za dlaku ostalo nepovređeno), ona je iskopala i objavila u nizu svojih tw o kome je reč. slučajno sam videla i prenela ovde. na IG je vest objavio nalog moj_beograd_ (?)

 

uzgred, razumem nova.rs zašto su citirali neku javnu ličnost koja je pritom i bila eksplicitna: za tako sročenu vest niko ne može da ih tuži.

  • +1 4
Link to comment
37 minutes ago, Valkyrie said:

Smisao je da imputira Mariniki neku želju za muštulukom, izgleda.

 

Ne, nego Novoj, koja se pravi da internet nije brujao o tome i pre nego što je Marinika izašla s konkretnim saznanjima (što je naravno odlično pošto je njena vidljivost daleko veća od ostalih koji su pisali o tome dotad).

 

Mogli su dakle da napišu da je ona potvrdila ono što su drugi pisali, a ne da je ona obavestila javnost.

Edited by vememah
  • +1 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

ispred dorcol placa spontano okupljeni vracaci vojske na kosovo uoci miredita, dobar dan festivala, po zvuku bih rekla da ih nije malo

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

ispred dorcol placa spontano okupljeni vracaci vojske na kosovo uoci miredita, dobar dan festivala, po zvuku bih rekla da ih nije malo

Jel su oni ta vojska ili bi da salju neku drugu vojsku :D?¿

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...