Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Na taj tekst sam i mislio juce kada sam napisao da je pocelo spinovanje. Uzas jedan.

 

Oko svega toga nema sta da se pise po novinama, vec da izadje neko od nadleznih i saopsti sta su cinjenice.

 

Ali u ovoj vukojebini vazi samo jedno pravilo:

 

Znas ti ko sam ja

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Sandradjer said:

Kod nas su odeljenja uglavnom brojna, preko 25 ucenika

Velika matura, nas 38 u odeljenju 😁... A sad je 25 brojno odeljenje 😁

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

GQC9oriWIAE5clw?format=jpg&name=medium

Vec su pocela podsecanja ako je neko zaboravio da ne smemo da donosimo oruzje u skolu. To je tema o kojoj se prica. Ludilo prelazi na novi visi nivo :sad:

  • Tužno 5
Link to comment
12 hours ago, Guuundogan said:

procitajte top komentare... nije sve tako crno u vezi sa ovim placenim tekstom

 

a iz istog bih izdvojio:

 

"Aaaaa! Konačno si stigla", kiselo se nasmejala kada je na vratima učionice ugledala A. R.

 

:gospode:

sjajno

Quote
Apel

Roditelji moraju da učestvuju u prevaspitavanju nastavnika. Deca ne mogu sve sama da postignu.

 

Link to comment
39 minutes ago, Sandradjer said:

Vec su pocela podsecanja ako je neko zaboravio da ne smemo da donosimo oruzje u skolu. To je tema o kojoj se prica. Ludilo prelazi na novi visi nivo :sad:

Ko, šta, gde?

Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ko, šta, gde?

Rece mi kolegijica iz druge skole da je podsetio direktor nakon incidenta sa ucenikom (matematicarka, pominjala sam je na temi). 

Pa su se ljudi raspitali. Moze neki biber sprej iz Army Shopa za one koji se plase pasa lutalica. To smes da nosis. Poenta je da se o tome prica, samo to, na tri razlicite prosvetne vajber grupe. Juce sam zatekla na svakoj po 50-60 poruka samo na tu temu 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

roditelji, društvo u celini i država treba da odluče da li je škola i vaspitna ustanova ako jeste onda "vaspitači" treba da imaju mogućnost/pravo/dozvolu da prepravljaju roditeljske nakarade.

ako nema konsenzusa, onda neka škola uči decu nečemu čime će da se bave u životu i da im da neko opšte obrazovanje. vaspitanje neka bude kućno. a za svako sranje, ispisivanje iz škole.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Rece mi kolegijica iz druge skole da je podsetio direktor nakon incidenta sa ucenikom (matematicarka, pominjala sam je na temi). 

Pa su se ljudi raspitali. Moze neki biber sprej iz Army Shopa za one koji se plase pasa lutalica. To smes da nosis. Poenta je da se o tome prica, samo to, na tri razlicite prosvetne vajber grupe. Juce sam zatekla na svakoj po 50-60 poruka samo na tu temu 

Pa da, spominjala sam i ja biber sprej na ovom topiku, mada u kontekstu opšteg bezumlja. To sme da se nosi.

 

Inače, koliko sam pokapirala klimu generalno - zlo će tek početi da se dešava. Lonac koji će pući. Bure baruta. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pa da, spominjala sam i ja biber sprej na ovom topiku, mada u kontekstu opšteg bezumlja. To sme da se nosi.

 

Inače, koliko sam pokapirala klimu generalno - zlo će tek početi da se dešava. Lonac koji će pući. Bure baruta. 

Razmisljam o svemu tome. Nekako me zatekle price ovih dana. Ljudi ozbiljno polemisu kako da se zastitimo. To me uplasilo, novi nivo normalnosti :sad:.

Plasim se da li imam uopste svest kako je po drugim skolama i koliko to dopire do mog mozga jer nasa skola nije bas reprezentativna

Link to comment

Ja nosim biber sprej iz drugih razloga (komšija; gsp u neobično vreme) i osećam se mnogo bezbednije, preciznije: nisam više nervozan u nekim situacijama.

 

Ne mora da se kupi u prodavnici koja prodaje dobrim delom opremu za ubijanje životinja, već ga ima i u Army shopu, koji one stvari prodaje u manjem (ili nikakvom) obimu.

 

Manje je od 1000 din. i ima pristojan rok trajanja.

Edited by Malkmus
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...