Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Sandradjer said:

Izaberi neku skolu koja je sto manja po broju ucenika i koja nije na glasu po popularnosti. Takodje, nikako kod trazene uciteljice. Ta odeljenja su losa

some things NEVER change... sve ovo je manje-više važilo i pre 46 godina.

 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Sandradjer said:

Izaberi neku skolu koja je sto manja po broju ucenika i koja nije na glasu po popularnosti. Takodje, nikako kod trazene uciteljice. Ta odeljenja su losa

 

Ovo se potvrdilo kod mene i u OS i u gimnaziji i na faksu a i sad sa decom u osnovnoj. Jos vise u slucaju kad glasine nastavnika/profesora ocrne a na kraju realno vidis da je ok osoba.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa da. Ja sam klince upisala u školu kojoj ne pripadamo, jer je ona kojoj pripadamo visoko tražena i fensi :lolol:

Zatim se desilo da čujem da je neka komšinica prvo dete upisala u fensi školu, a drugo kod nas, jer nije bila zadovoljna.

Link to comment
40 minutes ago, pt 2.0 said:

meni je fascinantno da ta majka do petog razreda svog sina nije uspela da uklaviri da se u prosek,

koji utvrđuje zaključnu ocenu na kraju godine, uračunava i ocena s polugodišta.

 

Ovo je oduvek bilo.

Ja nisam imala na kraju godine 5 iz logike u četvrom gimnazije zato što sam na polugodištu imala 2, džaba sve petice u drugom polugodištu. Što sam imala 2, pa zato što nisam učila.  Pri tom, ta profesorka nikada nikome nije poklonila ocenu ili zakinula, Sve je bilo čisto kao suza.

Edited by Arkadija
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Ovo je oduvek bilo.

ma znam. :)

nego mi je fokus bio na suštinskoj zainteresovanosti za detetovu školu, pa sam podvukla samo tih pet godina njegovog školovanja.

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, Djuro said:


ta Ana je, sasvim sigurno, takva postala zbog oholog tate siledzije. Posto joj je tata bahati majmun (mozda se tako ponasao i prema njoj i prema njenoj mami), ne sumnjam da je nasla i takvog muza. Obicno to tako ide. Al da ne gresim dusu… mozda joj je muz neki dugokosi naucnik, papucar, pacifista, aktivista SPN… lol

 

OK Vizura čiji je vlasnik bio Radojičić je pre 10-ak godina dominirao domaćom ligom, sve talentovane igračice iz Srbije su bile tamo u nekom periodu, uključujući i Tijanu Bošković.

Imale su odlične uslove za trening za ovdašnje prilike, dobre trenere, dobili su čak i jakog sponzora iz Švajcarske... Sve je to propalo zato što tatina ćerka Ana nikako nije mogla da prihvati da nije dovoljno dobra odbojkašica da bi igrala u prvoj postavi, pa su treneri jedan za drugim smenjivani  jer nisu uviđali njen potencijal™ ili sami davali otkaz nakon šikaniranja od strane neshvaćenog talenta i njene majke, koja je imala funkciju sportskog direktora kluba. Tatici se na kraju sve to smučilo i digao je ruke od kluba.

 

Tako da, ovo što se desilo nesretnoj nastavnici biologije je samo prirodan nastavak priče.

  • Hvala 2
Link to comment

Pri tome, majstor nije gradio taj klub, vec ga je utapao prvo u Mladost, a potom i fuzionisao sa Partizanom.

Link to comment
1 hour ago, ultra plasticni said:

mi smo bukvalno dosli do trenutka kad svako moze da kaze, pa sta ako sam ubio komsiju zbog parkinga ispred zgrade, vucic mi rekao da to kosta 1000 evra i da se zbog toga ne odgovara

 

Živimo Basarin postmodernizam :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...