Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Napadnuta učiteljica osnovne škole „Sveti Sava“ sa Vračara po povratku sa rekreativne nastave
 

Quote

Kako se navodi u saopštenju učiteljicu su napali i pretukli roditelji učenika iz drugog odeljenja pred roditeljima i učenicima koji se se vratili sa rekreativne nastave.

– Majka učenice je prvo verbalno napala učiteljicu zajedno sa ocem da bi nastavila da je čupa za kosu i oborila je na zemlju gde je otac udario po glavi. Sve vreme su upućivali razne pretnje nasiljem. Po pozivu nekog od prisutnih roditelja policija je izašla na lice mesta, obavila uviđaj, a učiteljica je prevezena u Urgentni centar gde su konstatovane povrede glave i istegnuće vrata, saopštio je Sindikat.

 

  • Hvala 1
  • Tužno 6
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Malvo said:

Rešenje je vrlo jednostavno, isto kao i objašnjenje zašto ga nema: neki modalitet izbacivanja iz škole i nemogućnost upisa u bilo koju drugu obrazovnu ustanovu u periodu od minimum godinu dana, dakle u praksi ponavljanje razreda. Osim što ovde dete nije nije počinilo nasilje, već roditelj, iako sam siguran i da ispod kruške pada kruška.

 

To što predlažeš bi takvu decu samo oteralo na ulicu, i od njih napravilo još veće probleme. Zar misliš da bi oni sedeli kući i patili zbog toga što nisu u školi, ili visili po nekim kafanama, kladionicama i drugim sumnjivim mestima i smišljali dalje gluposti.

 

Quote

Ovo može da se reši samo generalnim štrajkom prosvetnih radnika. Nema ni 40, ni 30, ni 22 minuta, ni zaključivanha ocena, ni male ni velike ni srednje mature, ni prijemnih. Da li za to imaju snage, sloge i petlje, naravno da nemaju. Da imaju, već sutradan bi bila obustavljena nastava do ispunjenja nekih vrlo konkretnih zahteva.

 

I tim štrajkom bi se tražilo tačno šta? Da država počne da radi svoj posao, koji ne radi već 200 godina kako treba? Da se Zagorka Dolovac probudi iz hibernacije? Koji bi to konkretni zahtev doveo do toga da se smanji nasilje u školama?

 

Da ne govorim da bi jedno trećina zaposlenih u Srbiji morala da ode na neki odmor kako bi bila sa decom, a posle toga na fiktivno bolovanje. Sve zbog toga što državni aparat ne radi ono što bi trebao da radi. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Ayatollah said:

Da ne govorim da bi jedno trećina zaposlenih u Srbiji morala da ode na neki odmor kako bi bila sa decom, a posle toga na fiktivno bolovanje. Sve zbog toga što državni aparat ne radi ono što bi trebao da radi. 


pa odlično. ja bolji način da se država natera da radi svoj posao ne vidim.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, aram said:


pa odlično. ja bolji način da se država natera da radi svoj posao ne vidim.

 

Ma da, jako bi se država uzbudila zbog toga što masa ljudi mora da se jebava da bi se organizovali oko dece, ne bi mogli Vučić i Slavica da spavaju zbog toga...

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, aram said:


pa odlično. ja bolji način da se država natera da radi svoj posao ne vidim.

 

Ma kakvi. Vreme kad su takvi pritisci mogli da izazovu zeljenu reakciju je iza nas.

Link to comment
3 minutes ago, de Sisti said:

Sve se otrglo kontroli i nema zaustavljanja do ko zna kad. Roditelji a i djaci su sve svesniji da im nista nece biti ako nas napadnu i eto gledamo sta se desava.

 

Samo da podsetim za moj slucaj, pisao sam vec, u martu prosle godine mi je otac deteta pretio da ce me naci u gradu da me ubije jer sam mu rekao da treba da kupi kosarkasku loptu koju je njegov sin probusio drugu na velikom odmoru. Sve sam to prijavio policiji. U martu ove godine, tacno nakon godinu dana isao sam kod tuzioca da dam izjavu, a u julu ce biti prvo rociste. Tad mi je tuzilac nezvanicno rekao da je ovaj vec osudjuvan za teske telesne povrede. Eto koliko se oduzilo i koliko ce tek. Taj covek inace svaki dan ceka dete ispred skole i mimoilazimo se, a nema nikakvu zabranu prilaska

 

Zastara?

Link to comment
8 hours ago, Malvo said:

 

Ni najmanje mi nije bila namera. Ogorčenost više, jer mislim da mogu se izbore i za sebe i za budućnost ove zemlje, ali jednostavno nemaju petlje.

Upravo to ti kazem. To je prebacivanje odgovornosti na prosvetu. Mi da se izborimo ne mozemo, problem prevazilazi zaposlene u prosveti.

 

Juce je moja koleginica iz druge skole imala incident sa ucenikom, jer je zakljucila jedinicu. U pitanju je nastavnica matematike, po mom sudu jedna od najboljih i ne cenim je samo ja. Da pozelite da predaje vasem detetu :sad:

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment
8 hours ago, Malvo said:

 

Dva puta sam poslala 

Edited by Sandradjer
Link to comment
3 minutes ago, Mel said:

 

Zastara?

 

Nece to jos, pretpostavljam da ce dobiti neku novcanu kaznu i zabranu prilaska, ali ko zna kad ce to biti presudjeno. A to dete je sad zavrsilo osmi razred tako da i nema neke poente, trebalo je prosle godine da bude nekako kaznjen

  • +1 1
Link to comment
Quote

Kako Informer saznaje, majka učenika OŠ "Jovan Dučić" sportistkinja A. R. fizički i verbalno napala je nastavnicu biologije i nanela joj teške povrede.
Roditelji iz škole u kojoj se odigrao ovaj nemili događaj, potvrdili su našoj redakciji da se radi o pomenutoj A. R., ćerki jednog od vlasnika košarkaškog kluba u Beogradu.

informer.rs/hronika/vesti/915673/pretucena-nastavnica-biologije

 

Ima i zamućena fotografija u dresu skinuta sa Worldofvolley, što će reći da je izgleda odbojkašica.

Link to comment

Miškova ćerka se koliko vidim zove Maša, ima svega 22 godine, što će reći da je malo verovatno da ima dete koje ide u neki od starijih razreda OŠ, i ne igra odbojku.

Edited by vememah
Link to comment
Just now, vememah said:

Miškova ćerka se koliko vidim zove Maša, ima svega 22 godine, što će reći da je malo verovatno da ima dete koje ide u neki od starijih razreda OŠ, i ne igra odbojku.

 

Dam ti 20 kinti ako pretrazivanjem neta saznas vise o meni nego sto moze @Milošica gledanjem u zvezde

Link to comment

Izgleda da su namerno lagali da je u pitanju vlasnik košarkaškog, a ne odbojkaškog kluba i objavili nepotpune inicijale majke.

 

Fotka se slaže s onom zamućenom iz tabloida, tako da je ovaj tvit po svoj prilici tačan (osim redosleda prezimena).

 

https://profiles.worldofvolley.com/wov-community/players/97418/ana-matovic-radojicic.html

 

Po podacima s ovog linka, žena je '92. godište i visoka 185 cm.

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...