Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Daj bre, ovo su objašnjenja za debile. Policiji treba celih 10 sekundi da po JMBG-u vidi kako se on sad zove i gde ima prebivalište.

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted (edited)
42 minutes ago, Ayatollah said:

Daj bre, ovo su objašnjenja za debile. Policiji treba celih 10 sekundi da po JMBG-u vidi kako se on sad zove i gde ima prebivalište.

Jebo ga ti, našli bi tebe i mene, ali nisu uspjeli da nađu onoga koga je trebalo. Kao nisu ga našli i odustali od saslušanja, najjače obrazloženje ikada. Dobro nisu napisali, ne javlja nam se na telefon ili promjenio je broj.

Edited by Jesper23
  • +1 4
Link to comment
44 minutes ago, Ayatollah said:

Daj bre, ovo su objašnjenja za debile. Policiji treba celih 10 sekundi da po JMBG-u vidi kako se on sad zove i gde ima prebivalište.

 

a ako nije na adresi prebivalista nalazi se preko drine, na severu kosova, u budvi, u stek stanu na limanu 4, kod jataka na mirijevu 6 ili ko zna gde, pa su policija, tuzilastvo i sud nemocni

Link to comment

policija 5-6 puta dolazi za komšiju prekoputa mene... ne mogu da ga nađu.

na kraju došli i kod mene, ja rekoh retko ga viđam.

"a da date zvanično izjavu pa da ga ne tražimo više ovde..."

  • Haha 5
Link to comment
18 minutes ago, Ayatollah said:

Ma naravno, jadna, mala, nemoćna policija, nema pojma gde se nalaze bezbednosno interesantne osobe osuđene za pokušaj ubistva policajca, a ni kako se zovu.

 

Sa druge strane, kada bi mene ili tebe tražili zbog poreza ili da idemo u neki rat, našli bi nas ispod zemlje.

 

Samo im kazes da si maloletan pa nece moci da te legitimisu, resen problem.

  • Haha 4
Link to comment
Quote

Jedan od osumnjičenih (16) za prebijanje Đorđa Mijatovića, rođenog brata ministra u Vladi Bosne i Hercegovine Vojina Mijatovića u parku na Voždovcu, je uhapšen. Osumnjičeni je saslušan u Odeljenju za maloletnike Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, a na teret mu se stavlja krivično delo teško ubistvo, rečeno je za N1 u Tužilaštvu. (...)
Portal Nova.rs je objavio da se N. Z. (17), drugi osumnjičeni za ubistvo Đorđa Mijatovića na Voždovcu predao policiji.

https://vreme.com/vesti/uhapsen-maloletnik-koji-je-pretukao-djordja-mijatovica-na-teret-mu-se-stavlja-tesko-ubistvo/

Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

Ma naravno, jadna, mala, nemoćna policija, nema pojma gde se nalaze bezbednosno interesantne osobe osuđene za pokušaj ubistva policajca, a ni kako se zovu.

 

Sa druge strane, kada bi mene ili tebe tražili zbog poreza ili da idemo u neki rat, našli bi nas ispod zemlje.

 

ti i ja se ne krijemo. no, dobro

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Venom said:

Samo fantazirajte o nasilju, makar i pravednom, to će sigurno u budućnosti doprineti da bude manje nasilja.

 

U Kini, koja je policijska država sa striktnom kaznenom politikom, je misaona imenica nasilje ovog tipa.

 

Dakle može da doprinese. Nosi sa sobom određene konsekvence, ali može.

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Sammael said:

 

U Kini, koja je policijska država sa striktnom kaznenom politikom, je misaona imenica nasilje ovog tipa.

 

Dakle može da doprinese. Nosi sa sobom određene konsekvence, ali može.

 

jeste da mi nemamo drzavu, ali ne bih ja bas prizivao kinu.

  • +1 4
Link to comment
Just now, nenad said:

 

jeste da mi nemamo drzavu, ali ne bih ja bas prizivao kinu.

 

Između Nemačke 30ih u koju lagano klizimo i moderne Kine, ipak bih Kinu.

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment
4 hours ago, ultra plasticni said:

 

a ako nije na adresi prebivalista nalazi se preko drine, na severu kosova, u budvi, u stek stanu na limanu 4, kod jataka na mirijevu 6 ili ko zna gde, pa su policija, tuzilastvo i sud nemocni

 

..u bilo kojem manastiru..

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Sammael said:

 

U Kini, koja je policijska država sa striktnom kaznenom politikom, je misaona imenica nasilje ovog tipa.

 

Dakle može da doprinese. Nosi sa sobom određene konsekvence, ali može.

 

S druge strane, u Kini nije ništa neobično da manijaci upadaju u vrtiće i osnovne škole i kasape decu noževima i satarama, tako da ipak bolje da izbegnemo i kineski model.

Edited by Halvard
Link to comment
3 hours ago, ultra plasticni said:

 

ti i ja se ne krijemo. no, dobro

 

Ako krene neki rat, bogami ćemo da se krijemo. Porez plaćam uredno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...