Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Gazitelji po glavama su izgleda maloletni.

 

Quote

U razgovoru sa stanarima okolnih zgrada, saznajemo da im mesecima problem pravi ista grupa – od desetak tinejdžera, otprilike od 15 do 17 godina koji redovno narušavaju javni red i mir i prave incidente.

Tako su, prema rečima stanara, dan pre toga lomili klupe i razbacivali pesak koji tu stoji, a kada im je prišao jedan čovek i zamolio ih da to ne rade, verbalno su nasrnuli na njega i pretili mu, kažu očevici.

U subotu, samo dan pre ovog tragičnog incidenta, uznemireni stanar je pozvao policiju, koja je i došla, porazgovarala nakratko sa njima ali ih nije legitimisala jer su maloletna lica u pitanju. I otišla.

Stanari navode da kada god je lepo vreme, ista grupa mladića, ali i devojaka, pravi buku i nepristojno se ponaša, navodeći da su nemoćni i u strahu za svoju decu.

https://n1info.rs/vesti/huligani-lomili-klupe-na-medaku/

  • Tužno 2
Link to comment
  • Replies 40.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    964

  • Filozof manijak

    932

  • radisa

    789

Top Posters In This Topic

Posted Images

tacno se vidi na snimku da je onaj sto bezi neko derle. ali ovaj lik nije bio slab jbt, ina ga, cime li su ga savladali

 

obaj bi izlomio dva petnaestogodianjaka

Link to comment
25 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

tacno se vidi na snimku da je onaj sto bezi neko derle. ali ovaj lik nije bio slab jbt, ina ga, cime li su ga savladali

 

obaj bi izlomio dva petnaestogodianjaka

 

Standardni manevar napada u čoporu prođu jako rano u obuci: najgrlatiji se unosi u facu meti, bar dvojica se pomeraju bočno/iza leđa. Udarac, obaranje stiže nevidljivo, frontalni služi da zamajava. I slab udarac, a neočekivan, može biti koban, npr. u slepoočnicu.

Spoiler

Iskusio više puta 90tih. Jednom 2000tih i mislio to je prošlo s godinama. Ali ..

 

Nešto pre korone komšu i mene startovala ekipa klinaca, maks. 15-16god, 5-6 njih. Bili su na obližnjoj klupi sat-dva, majmunisali se, nisu obraćali pažnju na nas. Kad smo ustali malo su zamukli, pustili nas da odmaknemo i za nama, kreće unošenje u facu, preprečen put, razmeštaju se oko nas. Bizarno, najveći ima cirka 60kg. Voždovac, nije Jerković. Meni mozak ne prihvata situaciju, komša brz, reguliše na stariji brat/ druuuže/mi nismo navijači/imamo decu. Klinja onda ispituje da mu pokažemo gde živimo, tj. kako on da zna da ga ne lažemo, uz često podsećanje da čim okrenu telefon dolazi jača ekipa. Tu se malo podružili, onda oni nastavili da skaču u žbunje ili šta su već radili, a mi kućama. Radni dan 23-24h.

Sve je ličilo kao da smo im služili za trening.

 

  • Tužno 2
Link to comment

I šta sad raditi sa njima ?

U neki sivi dom, zagarantovan put za kriminalca.

Užas jebeni u šta se ovo društvo pretvara.

  • +1 2
Link to comment

Ne smemo se svetiti, treba ih opraviti i vratiti u društvo

 

Pa će jednog dana biti miran porodični čovek i nositi Mladića na privesku

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
Posted (edited)

ja sam ovo jos pre 15 godina primetio kod klinaca. da su se ostrvili, pogotovo kad su u coporu, kao nekad romi.

 

pola tih koji su pravili sranja kod nas u kraju danas klosari ispred dragstora ili puni rafove maxija

Edited by Mr.Mxyzptlk
  • +1 1
Link to comment

добродошли на коментаре телеграф портала

  • +1 5
  • Wub 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • -1 3
Link to comment
7 hours ago, Jeremija said:

Biće ovoga sve više, klinci su namirisali krv, osećaju da je sistem truo i nema adekvatnih konsekvenci - naprotiv, u našem društvu se nasilnici veličaju i nagradjuju.


post star 30+ godina.
biće to još gore, (ne) brinite.

Link to comment

To vam je kao copor besnih pasa koje je vlasnik prethodno maltretirao i pustio na slobodu. Svi su oni produzena ruka organizovane bande koja diluje, reketira i ubija. Oni se tako dokazuju u svojim glavama i ne kontajuci sta sve cine na krupnijem planu. Idealna vojska za prljave poslove.

 

Bice ih sve vise i bice sve okrutniji jer je konkurencija sve veca. 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, б1lme3 said:

добродошли на коментаре телеграф портала

 

Ako sam dobro razumeo dete je otislo po pomoc, zvalo tatu i onda vise nema tatu, i sada treba da zivi sa tim, i da nema tatu, koji su komentari bolji od telegraf komentara, ja evo ne znam. I to je sve svuda oko nas, mi valjda funkcionisemo po nekoj inerciji i sto ima struje, i sve dolazi od jedne tacke samo treba povezati, jbg tacni su komentari

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Samo fantazirajte o nasilju, makar i pravednom, to će sigurno u budućnosti doprineti da bude manje nasilja.

 

 

  • +1 11
  • Hvala 1
  • -1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...