Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pitao kucnog prijatelja iz surcina - koji jeste malo rougher around the edges ali u sustini dobar na leba da ga mazes - dal je znao ovog djurica mesara. kaze znao ga ceo zivot, isao u osnovnu skolu s njim i posle ga stalno vidjao - normalan decko, zajebant, nista preterano agresivan i ni po cemu se nije negativno isticao. njegova rodjena sestra bukvalno zasipala sve ljude oglasima i vestima o Tijani na FB tokom potrage. kaze prijatelj bio u potpunom soku kad je saznao.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači, svako je potencijalni monstrum. Vaši prijatelji i rodbina, ljudi koje znate ceo život i sa kojima provodite vreme, čija deca se igraju sa vašom decom. Sve sam go monstrum.

Link to comment

Znači, svako je potencijalni monstrum. Vaši prijatelji i rodbina, ljudi koje znate ceo život i sa kojima provodite vreme, čija deca se igraju sa vašom decom. Sve sam go monstrum.

 

Pa kad tako postaviš...

 

Ali mi definitivno ne možemo da znamo šta je u nečijoj glavi. Možda te neko iz tvoje najbliže okoline redovno secka na sitne komadiće u glavi, svaki put kada se vidite, ali ti to ne možeš da znaš. 

Link to comment

Stoji to, ali najbolje da ću ja sad da provedem život paranoišući ko je od ljudi sa kojima se vidjam prikriveni monstrum. A sve to na osnovu medijskih ispovesti poznanika osvedočenih monstruma koji nisu ni slutili kakvo zlo im je godinama dolazilo na slavu.

Link to comment

Znači, svako je potencijalni monstrum. Vaši prijatelji i rodbina, ljudi koje znate ceo život i sa kojima provodite vreme, čija deca se igraju sa vašom decom. Sve sam go monstrum.

pa ogradio sam se malo - moj prijatelj je rougher around the edges pripadnik radnicke klase koji je upio sve dominantne obrasce ponasanja.

 

makar za njega - a on je vecina ljudi u srbiji - svako verovatno jeste potencijalni monstrum.

Link to comment

Sorry, malo sam ishitren ovih dana... Taj moj post je bio ciničan osvrt na naslove u medijima™ koji bi usledili ako bi se dokopali priče tog tvog prijatelja.

Edited by beowl
Link to comment

Stoji to, ali najbolje da ću ja sad da provedem život paranoišući ko je od ljudi sa kojima se vidjam prikriveni monstrum. A sve to na osnovu medijskih ispovesti poznanika osvedočenih monstruma koji nisu ni slutili kakvo zlo im je godinama dolazilo na slavu.

 

Pa i ne treba, takvih slučajeva ima jedan u ne znam koliko, poenta je da me ne čudi što u ovakvim situacijama često čujemo "ali nikada nije pokazivao bilo kakve znake agresije itd itd". 

Link to comment

mene ne cudi uopste.

kod velikog broja sociopata koje znam primetio sam nesto sto bih laicki nazvao selektivnom agresijom.

el može hipotetički primer? zanimljivo mi je ovo

Link to comment

ne moze, al moze samo primer - komsija koji dere zenu od batina, al je van kuce najfiniji covek usvjet koji muvu ne bi ubio.

verujem da i ne bi, ali samo van kuce.

il klinac koji je u zatvoru zbog ubistva, rokno je onog dilera ako se secas, kojem je dugovao kintu za koks, pa ga preklanog ostavio na pragu kuce.

isto naizgled fino momce.

Link to comment

naizgled je kljucna rec.

 

to kakav je neko spolja, je samo jedan od milion pokazatelja.

plus se cesto ljudi trude da maskiraju svoje neprihvatljivo ponasanje.

 

bar se po ex-yu ratovima pokazalo kako normalni™ postaju zveri, kada se u okolini pojave okidaci.

Link to comment

ne moze, al moze samo primer - komsija koji dere zenu od batina, al je van kuce najfiniji covek usvjet koji muvu ne bi ubio.

verujem da i ne bi, ali samo van kuce.

il klinac koji je u zatvoru zbog ubistva, rokno je onog dilera ako se secas, kojem je dugovao kintu za koks, pa ga preklanog ostavio na pragu kuce.

isto naizgled fino momce.

sve su to dobri ljudi, ali nikako da uhvate koren.

Link to comment

naizgled je kljucna rec.

 

to kakav je neko spolja, je samo jedan od milion pokazatelja.

plus se cesto ljudi trude da maskiraju svoje neprihvatljivo ponasanje.

 

bar se po ex-yu ratovima pokazalo kako normalni™ postaju zveri, kada se u okolini pojave okidaci.

bas to.

to mi je inace jako zanimljiva tematika, tojest, ponasanje ljudi u vandrednim situacijama.

kad naizgled normalni krenu prvi da kolju npr. ili kontraprimeri, kao sto znam jedan.

od ortaka ortak iz vojske, inace tezak dzanki sa vozdovca, ono, dop u venu, non stop dolazio u bgd iz vojske na satro lecenje, uvek u pratnji.

i onda, kad je krenulo na kosovu bombardovanje, posalju ih tamo da budu topovsko meso, i klinci neiskusni, na odsluzenju vojnog roka, ulete u zasedu.

i ladno je taj dzanki jedini ostao hladne glave i uspeo nekako da ih vecinu izvuce.

a u normalnim okolnostima krajnje nefunkcionalan lik,

 

(da, sluzio je pod oruzjem, u vojnoj muriji)

Link to comment

bas to.

to mi je inace jako zanimljiva tematika, tojest, ponasanje ljudi u vandrednim situacijama.

kad naizgled normalni krenu prvi da kolju npr. ili kontraprimeri, kao sto znam jedan.

od ortaka ortak iz vojske, inace tezak dzanki sa vozdovca, ono, dop u venu, non stop dolazio u bgd iz vojske na satro lecenje, uvek u pratnji.

i onda, kad je krenulo na kosovu bombardovanje, posalju ih tamo da budu topovsko meso, i klinci neiskusni, na odsluzenju vojnog roka, ulete u zasedu.

i ladno je taj dzanki jedini ostao hladne glave i uspeo nekako da ih vecinu izvuce.

a u normalnim okolnostima krajnje nefunkcionalan lik,

 

(da, sluzio je pod oruzjem, u vojnoj muriji)

Krasno, ajmo se svi bockati u venu, nikad se ne zna kad ce opet zapucati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...