Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinoc je bila jedna odvratna emisija, cijih sam 30 sekundi uspeo da odgledam: zove se cirilica, ne znam na kom kanalu je bila. Tu se skupila ekipa nekih sredovecnih do matorih drtina (nisam vise u toku sa domacim celebrities pa ne znam ko su), koji su rekonstruisali ™ poslednji slucaj ubistva devojcice, sa rezolucijom od 10m. Vrhunac je bio kad je jedan od njih ispricao anegdotu kako je njegova poznanica jednog takvog nasilnika zbunila kad mu je rekla kako treba da odu kod nje u stan (poenta: bila je hrabra i snasla se), na sta su se svi prisutni nasmejali. Meni je bilo muka.

Link to comment

Tzv. format je osmislio Siniša Svilan.

Neam ti ja pojma. Možda je format™ dobar i dokazano uspešan ali realizacija nije, uglavnom par transfera neprijatnosti i :mellow:

Link to comment

Sinoc je bila jedna odvratna emisija, cijih sam 30 sekundi uspeo da odgledam: zove se cirilica, ne znam na kom kanalu je bila.

Auuuu, koliko si ti van vremena i prostora kad ne znaš za Ćirilicu.

Milomir Marić, Hepi TV.

Link to comment

Jbg srecan je covek koji ne pogleda ni minut tog smeca. Inace za taj primer sto su naveli, ne znam da li je upitanju stvarno poznanica od tog gosta, jer se radi o zrtvi pokusaja silovanja. Ne mogu da se setim tacno svih podataka, mislim da je rec o 90-tim godinama, mozda ranije mozda i kasnije, kada se u Beogradu pojavio serijski silovatelj, koji je svoje zrtve napadao u haustorima i liftovima. Kasnije je pronadjen i uhapsen, radilo se o sinu nekog imucnog i poznatog doktora, i tada se u istrazi kao svedok stvarno pojavila zenska osoba koju je on napao i pokusao da siluje, a kada ga je ona pozvala u stan da popiju pice, on je se zbunio i pobegao.

Link to comment

Gde nalaze ove profajlere

 

 

ČINJENICE
Psihološki profil Dragana Đurića

- Đurić je tipičan primer opasnog komšije
- može se nazvati psihopatološkom ličnošću
- to je osoba koja nema ništa i ništa nije postigla u životu
- nema novca, nema socijalni status i nema uticaj
- nije dovoljno inteligentan da nešto stvori
- ima povećanu potrebu za samodokazivanjem
- emocionalno retardiran, nezanimljiv, agresivan

 

Ako nemate novca, socijalni status i uticaj, već ste na pola puta od psihopate

Link to comment

bulevar nije izmisljen u srbiji, komercijalne televizije u celom svetu u kasnom popodnevnom programu imaju bas takve emisije gde ne znas da li je parodija ili ne, kako lepo paculla napisa.

u nemackoj npr. na rtl-u je explosiv, na pro7 taff, cak i na ard-u (drzavna televizija) ima brisant, sve su to emisije filovane crnim hronikama, senzacijama, tracevima i crticama iz zivota prominentnih licnosti idiotske provinijencije. i to su najgledanije emisije, bild zeitung u video formatu.

nase televizije jednostavno preuzimaju taj uspesni koncept.

Link to comment

Gde nalaze ove profajlere

 

 

 

Ako nemate novca, socijalni status i uticaj, već ste na pola puta od psihopate

 

 

To je to. Gubitnici tranzicije vrebaju vašu decu!

Link to comment

to je još i ublaženo

 

sns je čak u svom biltenu pravda objavio podatak da u srbiji obitava 90% graničnih slučajeva što se donekle poklapa s 96,80% podrške vučiću

 

To je to. Gubitnici tranzicije vrebaju vašu decu!

 

istina je svakako da će neki sns alkos lasnije pribeći prisilnom sexu od bogatuna koji je cele godine u berbi starleta  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Gde nalaze ove profajlere

 

 

 

Ako nemate novca, socijalni status i uticaj, već ste na pola puta od psihopate

Lep opis prosecnog srbina. A zasto se to ovde spominje? :unsure:

Link to comment

ako ste se pitali kako su veštica i morloci osvojili vlast evo piše u novostima :fantom:

 

BEOGRAD - Pomoćnik ministra prosvete Ljubiša Antonijević izjavio je danas da u Srbiji 40 odsto građana nema završenu srednju školu, odnosno nikakvu radnu kvalifikaciju.

Antonijević je gostujući na RTS-u naglasio da je u našoj zemlji 17 odsto stanovništva nepismeno i 23 odsto sa završenom osnovnom školom, što znači da 40 odsto građana nema radnu kvalifikaciju.

Pomoćnik ministra je ukazao da je Vlada Srbije prošle godine usvojila novi zuakon o obrazovanju odraslih, koji je stupio na snagu od 1. januara ove godine.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...