Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Moonwalker said:

 

Pa pisalo je juce da je izgleda dodavan spiritus. Dobro su svi na broju.

 

Nisam to pohvatala, sem toga spiritus je tehnichki alkohol, mislila sam da se vishe ne denaturishe metil alkoholom bash zbog ovako nechega.

Link to comment
  • Replies 40.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    964

  • Filozof manijak

    932

  • radisa

    789

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Mel said:

 

Nisam to pohvatala, sem toga spiritus je tehnichki alkohol, mislila sam da se vishe ne denaturishe metil alkoholom bash zbog ovako nechega.

 

Znam da je tehnicki, dakle nije namenjen picu. NIsam znala da su prestali da dodaju metil alkohol, ali ima smisla da jesu.

Edited by Moonwalker
Link to comment
5 minutes ago, Moonwalker said:

 

Znam da je tehnicki, dakle nije namenjen picu. NIsam znala da su prestali da dodaju metil alkohol, ali ima smisla da jesu.

 

Pa sad i ja sumnjam u to. Mislim svakako je bilo neke priche o tome kad sam studirala, i imalo bi smisla. Kako god, pricha mi je upravo preshla od jbg, ali ajde oporavice se do jezive...

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Za nas koji ne pratimo tviter i to ne želimo uopšte, ko je Julija i zbog čega sve ovo????

To je Duda Burzujka

Postala je viralna pre možda mesec dana ovom pesmom dole.

Verovatno je nekim mandrilima podrmala kavez.E sad na tviteru postoji nalog biljanicaaaa ,to je bot nalog,pretpostavka Krlov ili Vladankin ,koji piša gadosti osvemu i svakome,

U tom trenutku se bavila nekim praznikom ,republikom srpskom,sveti sava...prozivala u zapad todorović stilu 

A neko je objavio na patrijotskim telegram grupama da su Julija i ta biljanica iste osobe ,što nema veze ,

Devojci su napravili pakao od života , a biljanica se samozadovojno smeška 

Julija se obratili mupu i sve to ,posle tih pretnji 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Fakundo Sava said:

To je Duda Burzujka

Postala je viralna pre možda mesec dana ovom pesmom dole.

Verovatno je nekim mandrilima podrmala kavez.E sad na tviteru postoji nalog biljanicaaaa ,to je bot nalog,pretpostavka Krlov ili Vladankin ,koji piša gadosti osvemu i svakome,

U tom trenutku se bavila nekim praznikom ,republikom srpskom,sveti sava...prozivala u zapad todorović stilu 

A neko je objavio na patrijotskim telegram grupama da su Julija i ta biljanica iste osobe ,što nema veze ,

Devojci su napravili pakao od života , a biljanica se samozadovojno smeška 

Julija se obratili mupu i sve to ,posle tih pretnji 

 

 

 

Nije to samo ekskluzivno naša boljka

 

  • +1 1
Link to comment
Quote

Praznici, pa se ne radi: Ručna bomba drugi dan stoji u žbunju na Avijatičarskom naselju

Autor 021.rs

Ručna bomba koju je Novosađanin 15. februara tokom dana otkrio u žbunju na Avijatičarskom naselju i dalje stoji na ovom mestu.

 

Quote
Međutim, drugi dan za redom, od kontradiverzione jedinice ni traga ni glasa, te ovaj prostor dežurne policijske patrole i dalje obezbeđuju.
 
Nije poznato do kada će ova ručna bomba stajati na ovom mestu i kada će jedinica koja treba da je ukloni stići na lokaciju.

 

:covid19:

Link to comment
39 minutes ago, Tpojka said:

Špiritus je etil a ne metil.

 

Etil je prefiks koji kazuje da molekul sadrži etilnu grupu. Kaže se etil-alkohol ili etanol.

 

Verovatno nije bio u pitanju običan etanol, već denaturisani/denaturalizovani, tj. sa dodacima koji ga čine otrovnim, lošeg ukusa i mirisa radi sprečavanja konzumacije.

 

U nekim rečnicima je za špiritus navedeno da je u pitanju običan etanol, a u nekima denaturisani/denaturalizovani.

Edited by vememah
Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Moraće Radiša da interveniše :fantom:

Radiša nije u NS trenutno, inače i vam poslao slike sa lica mesta... :D

Edited by radisa
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...