Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, gospa buba said:

ovde je patrijarh crkve koji se vozio trolom dovodio narod bezmalo do seksualnog ushicenja :rolleyes:

 

pa opet nishta :dry:

 

 

Tek kad je umro. Za života ne baš

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, Lezilebovich said:

A ne ne, to je skroz drugi model, na forumu vec dobro opisan, zvani "neće valjda" 

"Neće baš mene"

Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

apsolutno, obrazovanje nije nikakav faktor u tome

 

nije obrazovanje (ono formalno) ali nivo edukacije jeste

Link to comment
21 minutes ago, Time Crisis said:

Tek kad je umro. Za života ne baš

Ne znam odakle ti to, svi koje sam znao su ga cenili tokom celog zivota.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Ne znam odakle ti to, svi koje sam znao su ga cenili tokom celog zivota.

 

Mislim konkretno na ovo što je rekla Buba, to masovno (da tako kažem) obožavanje je krenulo uglavnom tek kad je umro. Naravno generalno ljudi cene patrijarha bilo kojeg

Link to comment
33 minutes ago, đorđe geprat said:

nije obrazovanje (ono formalno) ali nivo edukacije jeste

 

Ni to, mnogi ljudi prosto skrenu u nekom momentu, zalude se.

 

Link to comment

Pa ne, sa njim je bas bilo drugacije. Mozda je to sto sam i ja iz manjeg grada, mozda je u Beogradu bilo drugacije ali ja sam ceo zivot slusao od svih okolo koliko je Patrijarah Pavle covek na mestu, puno su se prenosile i njegove reci na TVu i u novinama itd... Bio je bas nenormalno popularan.

 

Ovi koji su dosli posle njega su bili susta suprotnost i nesto nisam primetio da ih mnogo slave. Ako cemo o posthumnom, evo koliko ljudi danas prica dobro ili cak uopste o Irineju?

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja sam juče u tramvaju video lika koji se krsti kod spomenika Stefanu Nemanji na bivšoj železničkoj stanici. Ozbiljno. Hteo sam da ga pitam u čemu je tu fora, ali možda bolje da ne znam...

 

Ja prvi put kad sam prosao novim trgom sam se prekrstio kada sam video na sta to cudo lici..

 

  • Haha 6
Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

 

Mislim konkretno na ovo što je rekla Buba, to masovno (da tako kažem) obožavanje je krenulo uglavnom tek kad je umro. Naravno generalno ljudi cene patrijarha bilo kojeg

naravno. ali je za zivota njegovog bilo znano da ima te chudne navike da se vozi trolom i krpi sopstvene cipele, pa niko nije preduzeo nishta na tu stranu, a posebno ne njegovi :hihi:

 

pogotovo ne njegovi.

Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

shta na mamskim grupama, zvalo me telefonom da mi kaze da obavezno, gradska zena iz reda pet generacija gradskih zrena, redom shkolovanih :lolol:

 a to sa crvenom bojom mislim da ide negde vekovim unazad kada je  verovatno nešto toplo  bilo samo u crvenj boji pa bilo bitno da  se tzv boginje vrste svake ne zahlade tj da izbiju što brže na kožu. I onda se dete u to nešto crveno umotavalo a od toga ostalo da spasava crvena boja. Pa ostalo, daj šta bilo crveno :)

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja prvi put kad sam prosao novim trgom sam se prekrstio kada sam video na sta to cudo lici..

 

 

taj trg je stvarno ubedljivo najruznije parce srbije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...