Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

klasična mitomanija, a možda je i do rimovanja mada čisto sumnjam

Jok!

Samo maskatm: u pjesmi se cuva mesto za jednog jedinog pravog djenerala generala, mada ekipa podrazumeva...

 

Samo malo strpljenja, nema zurbe...:s_c:

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li znate da se u mamskim grupama po fejsu masovno veruje da ako detetu obučete crvenu odeću, da će mu brže izbijati boginje (varičele...)

Magijsko mišljenje level dodole. :isuse:

  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Da li znate da se u mamskim grupama po fejsu masovno veruje da ako detetu obučete crvenu odeću, da će mu brže izbijati boginje (varičele...)

Magijsko mišljenje level dodole. :isuse:


Zivece ovaj narod.

oh wait. :sad:

 

ma to je sve zbog zlih medija. da nije medijske blokade, narod bi bio puno pametniji. :riba:

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 3
Link to comment
6 minutes ago, Lezilebovich said:

Ako neko veruje da ce od necega biti bolje, a da to objektivno ne pogorsava stvari, samo napred ! 

Samo što je korelacija ovih verovanja i nedavanja vakcine ("samo vi nasedajte na propagandu") velika. 

  • +1 7
Link to comment

Ako ovo drzava&drustvo (da ne kazem narod) nije zainteresovana/o da prezivi i opstane, pa u vezi sa tim i preduzme nesto, onda ok.


Samo napred.

  • +1 3
Link to comment

Drzave su same krive sto su dozvolile ovoliko sirenje dezinformacija. Zapravo, u slucaju Srbije, i postrekivanje radi pravljenja lazne opozicije sa gospodinom "kraljevske porodice ne oboljevaju od raka".

Link to comment

Kao i svaki narod, i naš je zainteresovan za preživljavanje i opstanak pre svega na ličnom nivou. Onaj bolji deo naroda može da sagleda i širu sliku i da dobaci pogledom do 5 godina u budućnost i shvati značaj nekih odluka. A po pravilu je taj deo naroda manjinski, i to značajno je u manjini. Tako da dolazimo do stare istine: narod se vodi. Davnih dana na silu, u moderno vreme na ubeđivanje. Zato je dostupnost informacija i prosvećenje bitno. Sad, sa jedne strane, ako elite narodu ukidaju pravo na informacije onda više nije do naroda. A sa druge, elite narodu nisu pale s neba, iz njega su potekle.

Sad sam se upleo ko pile u kučine, krenuo sa idejom da branim narod a završio da je opet narod kriv... :)

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Samo što je korelacija ovih verovanja i nedavanja vakcine ("samo vi nasedajte na propagandu") velika. 

Brt 'naša' ex psihologica, tamo daleko znaš gde, mi je na sastanku pred online rekla kako je njoj burazer sve objasnio što nijedan migrant nema kovid jel ima - nema. Ništa nisam reko, šta da kažem?

 

Danas idem da me batica malo lomi, msm da su pršljenovi na srednjoj opet malo iskočili. Što volim kad me lomi, mada se uzdržavam. Mada mada ni sad ne moram, ali kao aj biće mi prijatnije da vežbam disanje, centriranje i to. Jebanje je kičma, ali nije smrt pa se neću lako ni predati. Nego su počeli ljudi da me drkaju kao hvalim se uspesima (što realno nije istina, baš sporo ide i ne stidim se da to kažem) i sad pričam s Milošem Tomićem na Bajloniju, on mi predlaže neke svoje vizije za moje slike, ja mu objašnjavam da sam usporio zbog kičme, neki deda mi priđe pita me šta radim kako da sebi pomogne, ja šta ću pokažem mu neku laku vežbu (u suštini sam samo teo da mu kažem da se mrda bilo kako, čovek ima 90 godina bole ga leđa), kad vidim Tomić ko Tomić uzo snima me. Jeeeebem ti od sad samo lakonski napraviće se od mene sprdnja samo tako.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Još jedan primer: žena je došla da pita da li može detetu dati privatno MMR, jer im je zakazano tek za mesec i nešto. Spopale su je gde je požurila, da ne naseda na propagandu, šta će mu to, evo ona još nije dala i ne zna kad će, da li će.....

 

Svi ti borci za "istinu", vojvodoserdarisanje po tim kontaminiranim zakutcima interneta...mada sad im je to već opšta istona, common sense: znamo mi sami bolje od propagande.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, spettacollo said:

Kao i svaki narod, i naš je zainteresovan za preživljavanje i opstanak pre svega na ličnom nivou. Onaj bolji deo naroda može da sagleda i širu sliku i da dobaci pogledom do 5 godina u budućnost i shvati značaj nekih odluka. A po pravilu je taj deo naroda manjinski, i to značajno je u manjini. Tako da dolazimo do stare istine: narod se vodi. Davnih dana na silu, u moderno vreme na ubeđivanje. Zato je dostupnost informacija i prosvećenje bitno. Sad, sa jedne strane, ako elite narodu ukidaju pravo na informacije onda više nije do naroda. A sa druge, elite narodu nisu pale s neba, iz njega su potekle.

Sad sam se upleo ko pile u kučine, krenuo sa idejom da branim narod a završio da je opet narod kriv... :)

 

Pa mnogo toga je do prirode choveka, spleta okolnosti itd.

Mislim nash narod masovno emigrira u EU, nisu bash toliko nekompatibilni... E sad ove desnicharkse, antivax itd fore i fazone imash svuda. Jednostavno srpski narod se sistematski zaludjuje - uchi - da bude nenormalan decenijama, on top of shta se sve po svetu vuche shto uplivljava i ovde, i rezultat je ludilo na ludilo. potrebno je onda puno vremena da se okrene i dodje na neki vishi nivo mentalnog zdravlja, obrazovanja itd itd...

 

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, Hermetico said:

'naša' ex psihologica, tamo daleko znaš gde, mi je na sastanku pred online rekla kako je njoj burazer sve objasnio što nijedan migrant nema kovid jel ima - nema. Ništa nisam reko, šta da kažem?

Nisu od toga operisani tzv "obrazovani", štaviše, verujem da bi neka analiza u toj grupi pronašla više avaxa nego među manje kvalifikovanim.

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Nisu od toga operisani tzv "obrazovani", štaviše, verujem da bi neka analiza u toj grupi pronašla više avaxa nego među manje kvalifikovanim.

 

apsolutno, obrazovanje nije nikakav faktor u tome

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...