Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

10 hours ago, vememah said:

Pavlina se zavetovala da nikada neće uzeti dinar od svojih nastupa. Ova skromna devojčica odlučila je da će sve što zaradi davati za obnovu lokalne crkve Uspenja Presvete Bogorodice u Orahovcu. (...)

Za sada ima negde blizu 30 hiljada evra, to je Pavlina do sada prikupila (...)

"mi Srbi sa Kosova držimo jedan veliki krst i taj krst ćemo držati svi zajedno dok ne umremo"

 

Rekao bih da se SPC počela baviti lukrativnijom zloupotrebom djece od one by Pahomije.

Zajebavate li se? Dijete koje ide da pjeva da skuplja pare za crkvu? Biće brzo da ona djeca koja ne umiju pjevat malo bogougodno "volontiraju" u nekim crkvenim profitnim centrima. Da se nauče pravim vrijednostima, umjesto one bezbožne matematike, fizike i sataniste Darvina.

U normalnu zemlju bi se posle ovakve izjave aktivirao neki socijalni radnik. 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam zashto potcenjujemo zelju deteta/devojke da svojom voljom peva bash neshto odredjeno? :unsure:

 

to shto se posle kockice slazu na neku stranu, to je druga pricha. 

 

divna ljubojevic (naravno, nije za poredjenje) je kao bash klinka uchila da peva u manastiru (!), skoro maloletna upravljala (dirigovala) beogradskim pevachkim drushtvom, ziva i zdrava napravila ozbiljnu karijeru. srecna okolnost je shto je pevala smor muziku (realno za srbe, ko ce to da slusha, to je skoro pa kao dzez, boooring intelektualno!), nije ni za slavu, sachuvaj boze svadbu. kako god doshlo do toga (dete lepo pevalo, roditelji pomogli, komshiluk chuo, popa chuo, neko neshto) sistem nije imao interesa da njome bavi, a i bio je drugi sistem.

 

ed. boshko buha poginuo u tim godinama. deca su luda.

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

ne znam zashto potcenjujemo zelju deteta/devojke da svojom voljom peva bash neshto odredjeno? :unsure:

BrateSestro, aman, nije problem u detetu, svakom svoja Greta uostalom, problem je u okruzenju sa sve onim majmunima iz spota koji se sa detetom ganuto pozdravljaju, likovima koji su dete obukli u uniformu (Titovu BTW :D), inscenacijitm, podgrevanju slinavog i njanjavog pateticnog patriotizma, narativutm koji je u kucama srpskih domacina izmamio potoke ako ne suza, ono teskih uzdaha...

Nema spora, sa sve tvojim primerom iz nekih drugacijih vremena, da decama :) ne treba braniti da pevaju, naprotiv, da ih stavise treba podrzavati, ali bre dete u uniformi, po faci bi rek'o svesno svoje uloge, pa - sto je mnogo, mnogo je, sta da ti kazem, bili njeni i roditelja joj motivi najcistiji moguci, motivi one publike sigurno nisu, a oni se jedino racunaju...

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
38 minutes ago, gospa buba said:

ne znam zashto potcenjujemo zelju deteta/devojke da svojom voljom peva bash neshto odredjeno? :unsure:

 

to shto se posle kockice slazu na neku stranu, to je druga pricha. 

 

divna ljubojevic (naravno, nije za poredjenje) je kao bash klinka uchila da peva u manastiru (!), skoro maloletna upravljala (dirigovala) beogradskim pevachkim drushtvom, ziva i zdrava napravila ozbiljnu karijeru. srecna okolnost je shto je pevala smor muziku (realno za srbe, ko ce to da slusha, to je skoro pa kao dzez, boooring intelektualno!), nije ni za slavu, sachuvaj boze svadbu. kako god doshlo do toga (dete lepo pevalo, roditelji pomogli, komshiluk chuo, popa chuo, neko neshto) sistem nije imao interesa da njome bavi, a i bio je drugi sistem.

 

ed. boshko buha poginuo u tim godinama. deca su luda.

I rastko pocesta je trebio svetsku politiku u tim godinama, deca su sasava.

Link to comment
8 minutes ago, precog said:

I rastko pocesta je trebio svetsku politiku u tim godinama, deca su sasava.

ja sam trebila svetsku politiku nesvrstanih u tim godinama, srecom nikog nije interesovalo :hihi:

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Avril Lavinj pravi koncert, cant hear ya all the way back in 2004, jebem ti zivot kakav flop :isuse:

 

Da parafraziram moju najbolju drugaricu, nisam zelela da saznam sta je Pavlina, ali oh wel

Link to comment
3 hours ago, namenski said:

BrateSestro, aman, nije problem u detetu, svakom svoja Greta uostalom, problem je u okruzenju sa sve onim majmunima iz spota koji se sa detetom ganuto pozdravljaju, likovima koji su dete obukli u uniformu (Titovu BTW :D), inscenacijitm, podgrevanju slinavog i njanjavog pateticnog patriotizma, narativutm koji je u kucama srpskih domacina izmamio potoke ako ne suza, ono teskih uzdaha...

Nema spora, sa sve tvojim primerom iz nekih drugacijih vremena, da decama :) ne treba braniti da pevaju, naprotiv, da ih stavise treba podrzavati, ali bre dete u uniformi, po faci bi rek'o svesno svoje uloge, pa - sto je mnogo, mnogo je, sta da ti kazem, bili njeni i roditelja joj motivi najcistiji moguci, motivi one publike sigurno nisu, a oni se jedino racunaju...

 

 

srbopravoslavna greta, namenski opet zaključao topić

Link to comment
41 minutes ago, Shan Jan said:

svejedno, obozavam kad nam se obracaju kao idiotima, ukljuchujuci i iznmshtane mame jelenu i anu :rolleyes:

 

kao svaka vest mora da ima romansirani deo sa zapletom i katarzom inache necemo da shvatimo.

 

carski pedijatri ima da ne daju potvrde dok ne date caru carevo i to vam je tako, ako necete, a vi idite gde moze drugachije. eto nek je dosho dan da i ja nekog teram odavde :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment
On 10. 2. 2024. at 15:10, Klara said:

Mnogo mi teško padne kada vidim dosta starije ljude da rade kao obezbeđenje u marketima...

isto ovo kad sam video dedu redara od 70+ na stadionu. tolika je zima bila, a on mora da gleda u tribinu 2+ sata i da stoji tu za neku pisljivu dnevnicu.

 

muka me ziva pojela

  • Tužno 2
Link to comment
58 minutes ago, Shan Jan said:

Koliko sam upoznat, obaveza da lekar u potvrdi da je dete sposobno da se vrati u kolektiv mora da nevede i da je uredno vakcinisano postoji dobrih 7-8 meseci. Bez ovoga na potrdi dete nisu primali u vrtić. Kod nas su redovno lekari proveravali u sistemu/kartonu pre izdavanja potvrde. Ako je stvarno sad nastala drama, možda su se lekari koji su izdavali do sad takvu potvrdu bez obizra na vakcinalni status deteta uplašili kakve kontrole?

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, ljuttko said:

Ovo dete ne ume za početak da peva a sve pokriva jadnom glumom i teatralnošću, tome je neko podučio i ona uživa u toj tearalnosti i nastupima

 Plus milion...

 

Ali sav hejt onima što je guraju u ovo, dete nije krivo ništa :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...