Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

52 minutes ago, morgana said:

milica katarine andjelic na koksu

Pre na pečurkama.

Ja svašta shvatam kad je u pitanju narod na Kosovu, nije im lako i tu dođe do svakakvih stanja svesti - ali ovo je perverzija uma, sa sve SNS establišmentom koje ona očigledno vidi kao pozitivce 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, Valkyrie said:

Pre na pečurkama.

Ja svašta shvatam kad je u pitanju narod na Kosovu, nije im lako i tu dođe do svakakvih stanja svesti - ali ovo je perverzija uma, sa sve SNS establišmentom koje ona očigledno vidi kao pozitivce 

 

naravno da je perverzija. dijete od 14 g razmislja o posmrtnom legatu umjesto da kao svaki posteni bakaprasac steka pare, kupi ajfon kola i stan u bnv, pa otvori kafanu. da ni ne idemo do toga da li joj je mozda mjesto u skoli (jeste ali jeste i mladim sportistima npr, pa zanemarujem)

 

mada otkud znamo da to i ne radi.

 

 

 

Edited by morgana
  • -1 1
Link to comment

Ovo dete ne ume za početak da peva a sve pokriva jadnom glumom i teatralnošću, tome je neko podučio i ona uživa u toj tearalnosti i nastupima.  smem da se kladim da najveći deo njenih vršnjaka pa i sa kosova ovo vidi kao žešći krindž, da se izrazim njihovim rečnikom, ali  neko je negde napisao po mrežama  da je sva ova patetična teatralnost iz njene porodice i da je otac lik iza priče.  Ili sam pomešala sa još jednim detetom, devojčicom isto , onom što recituje o nekim vukovima. Setila sam se sebe  u ovom uzrastu, davnog pionirskog doba , nekih priredbi gde nije moglo da se kaže neću ali nas niko nije terao da se rukujemo i grlimo sa partijskim šefovima( ona baš počaćena izgleda ) . Nego smo posle priredbi od tzv susramlja gledali da što pre potonemo u masu. Što jes jes, niko nas nije ni plaćao za  učešće u proredbama :D  

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

Plašim se da pitam…

Ma previše se lože ljudi i prave od toga neku širu sliku(konkretno ljutko deluje mi da ne).

 

Meni ta estetika jako ne prija, ali jeftine nacionalne poruke koje postoje svuda, negde lepše negde manje lepše upakovane.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Fejk ili ne ali Dua Lipa i Avril kao neka avangarda, pa to su bukvalno Aleksandra Prijovic i Djani sa Zapada :lolol:

Naravno.

 

Sve nabrojane slušam, ali kao što rekoh, previše se ljudi tripuju :D

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ma previše se lože ljudi i prave od toga neku širu sliku(konkretno ljutko deluje mi da ne).

 

Meni ta estetika jako ne prija, ali jeftine nacionalne poruke koje postoje svuda, negde lepše negde manje lepše upakovane.

Ali baš. Deca koja sa 14 godina pevaju šta već pevaju, verovatno ih roditelji nagaze iz nekih svojih razloga, onda se toga dokopaju neki drugi tj. najbitniji ljudi i ispadne preuveličavanje. Konkretno za Paulinu, mislim da joj je prvi javni nastup (ili bar prvi javni nastup pred većim brojem ljudi) bio na Tašu sa Beogradskim sindikatom. Tu su verovatno bile sve moguće službe u bekstejdžu, neko ju je primetio, naložio ćaleta, malo društvene mreže i eto čuda za tri dana.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, ragasto said:

Ali baš. Deca koja sa 14 godina pevaju šta već pevaju, verovatno ih roditelji nagaze iz nekih svojih razloga, onda se toga dokopaju neki drugi tj. najbitniji ljudi i ispadne preuveličavanje. Konkretno za Paulinu, mislim da joj je prvi javni nastup (ili bar prvi javni nastup pred većim brojem ljudi) bio na Tašu sa Beogradskim sindikatom. Tu su verovatno bile sve moguće službe u bekstejdžu, neko ju je primetio, naložio ćaleta, malo društvene mreže i eto čuda za tri dana.

 

 

Paulinom  manipulišu na razne načine ( skoro kao u onim sektama o kojima pišemo čaršafe :) a ona je dete i primila se. Roditelji, jer je to način da im se dete probije iz tužne zemlje u kojoj je, deca , ni ne shvatajući da su manipulisana , žive na oblačku slave. Paulina je već vodjena, bila  u Rusiju, ojha snimaka. Toga je meni žao , što su je se dokopali razni ljudi  a ona je dete od 14 godina koje, jebogapatak ne treba da ima ijdnu misao o tome šta će biti iza nje kad ne bude živa.  znači imaš redom, roditelje, crkvu, vlast... koji je  gurkaju. Uostalom, kao što smo i pominjali onog Pod... , otrovali su mu detinjstvo moroni, ona će sutra verovatno doći u neku srednju školu  u Srbiji, aj da ne prejudiciram ali ne bih svom detetu u ovakvom društvu poželela takvo odrastanje

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Kakav će ovo ženski Pocesta da bude pre 18 još. MMW.

 

lezbo levičarka u najavi

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment

@ljuttko Slažemo se u dlaku.

 

Da se ispravim, na njenom YT kanalu piše da joj je prvi javni nstup bio 2018, u Gračanici je pevala Jano mori. Vidim da ima i snimak na kom peva Što te nema, sa Narodnim orkestrom TV Bastilje je pevala izvornu muziku...tako da se sve svodi na one koji joj određuju repertoar. Valjda joj neće sjebati budućnost.

Link to comment

Možda još nisu, bar tu može da bude sreća što lako zaboravljamo. Tj, nadam se. A i šou biznis je nemilosrdan, lako se pada u zaborav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...