Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vucic ima samo jednu dobru osobinu: ako dobijas bilo koji vid njegove apanaze to moras i da odradis. Barem nekim javnim "mlakim" i relatvizatorakim istupanjem. Tako da ne moze "low profile", a kad on prodje, nastavak po starom. Svi su morali da se pokazu...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, gsb said:

Vucic ima samo jednu dobru osobinu: ako dobijas bilo koji vid njegove apanaze to moras i da odradis. Barem nekim javnim "mlakim" i relatvizatorakim istupanjem. Tako da ne moze "low profile", a kad on prodje, nastavak po starom. Svi su morali da se pokazu...


nije bas tako. Ima masa ljudi koji rade poso i nevidljivi su..

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:


nije bas tako. Ima masa ljudi koji rade poso i nevidljivi su..


Misli verovatno na ove i inace medijski eksponirane, tu stvarno nema ko nije morao da se majmunise 

Moze i pitanje kao za Pitam te pitas me topik, ko vam je omiljeni pali opozicionar? Meni naravno Biksi :lolol::heart:

  • +1 4
Link to comment

Nije tu samo pitanje da ces nesto da radis za vlast i dobijas nagrade, nego i da si u toj neslobodi potcinjavanja vrhovnom vodji, jedno je izvesno, oslobodjen kazne. Sta god da uradis. Osecaj moci i mogucnost bahacenja koji hrani necije komplekse je ovde nemerljiv. Kad znas da mozes sve.

Politicko/ mafijaski istomisljenici ne idu u zatvor ili se iz njega, kao sto vidimo, oslobadjaju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

i sad svi treba da zaboravimo da je bio zaposlen od strane ovog ludaka na vlasti.

 

ništa se ne boj, ima ko će da popamti sve. pamte se i ovi što su pravili i najmanje kolaboracije tipa prešao na tv arena, a kamoli te što su bili na platnim spiskovima. 

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Veran Matić se sada i uvek brinuo o "dobrobiti" Verana Matića.

Što u krajnjoj liniji ne mora da bude problematično, ali ceo "ugled" i "profit" je odradio tovareći druge da sve rade pogrešno i štetno a oni su radili isto što i on samo manje uspešno.

Čovek je prišao na korito ovom ološu lepo ih "oprao" i "legitimizovao".

I naravno pošto nije glup čovek sad će da nam se popne na glavu da bi se distancirao od ovog zla i sad svi treba da zaboravimo da je bio zaposlen od strane ovog ludaka na vlasti.

Dakle ne ni od Vlade ni od Skupštine nego od Predsednika.

I to će ok da mu ide jer on je prosto "zadužio" masu ljudi što u medijima što u javnosti.

Igra vrlo lukavu igru zato što mnogo ljudi imaju u glavi misao : Ako je on prevatant, a mi mu verovali, jesmo mi sad budale?

A u Srbiji je najgora uvreda da ti neko kaže:

Ala te je presvukao, koja si ti budala!

 

neće da se distancira, bar ne još, jer bilo je političke volje ali sudije nisu prepoznale trenutak i on šta će

Link to comment

to sa sudijama i istorijskim trenutkom je jedna od najbjednijih izjava, ne zaostaje mnogo za hilovom sjevernom korejom

 

 

  • +1 2
Link to comment

Najviše moraju da se majmunišu oni koji nisu još 2008. i malo posle toga bili ubeđeni da Srbija neće stati, nego su ostali u SRS ili ga napadali iz drugih stranaka. Zbog toga su spodobe poput Martinovića i Jovanova morale godinama da okajavaju grehe i sede u skupštini bljujući najgore gadosti, dok su starozaslužni delili ministarska mesta i poslove po kojekakvim agencijama i komisijama.

Link to comment
2 hours ago, Ayatollah said:

 

Ako je to tako, onda su i N1 i Nova na istoj misiji kao i Vučić, jer je i njima "gazda" isti, tj. imale bi za cilj ne da se utiče da dođe do promena, već kanalisanje i ventiliranje nezadovoljstva koje postoji u određenom delu društva dok se suštinski održava status kvo radi završavanja tih nekih poslova. Moglo bi se primeniti i na pojedine delove opozicije.

ali to je tachno, oni nisu na nashoj strani, oni rade svoje poslove, formalno ispunjavajuci mehanizme slobodnog izveshtavanja (izlaze nam u susret i mi se radujemo), fejkuju pluralizam dok dovode njihove kvazintelektualne marionete da neshto smatraju, onda drkaju opoziciju kad god im se ukaze prilika (mi se isto radujemo jer nam se daje na znachaju, da smo mi kao kritichni, pa seremo po svojima, kao da imamo neke druge) i tako redom.

 

chekam dan kad rio tinto plati termin na n1, onda cemo da kazemo kako je tako svuda u svetu i da se chuje drugo mishljenje. 

 

ovo sad je mozda privremena poza, mozda potraje. ali u sushtini nismo ekipa :dry:

 

 

ed. nemamo bolje i hvala im, da se razumemo. nismo rodbina, ishodi devedesetih su nas odmah u novom veku nauchili da nismo rodbina bili ni sa 10x boljim likovima kojima smo verovali sve i bili 100% na istoj strani. to nam je resheno, sve dok nam se interesi poklapaju u zadovoljavajucem procentu.

Edited by gospa buba
  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
18 minutes ago, gospa buba said:

pa seremo po svojima, kao da imamo neke druge


Ali mi seremo jer bismo da budu još bolji, najbolji, takoreći savršeni, inače nisu na našem nivou :rolleyes:

Link to comment
Just now, Leia said:


Ali mi seremo jer bismo da budu još bolji, najbolji, takoreći savršeni, inače nisu na našem nivou :rolleyes:

pa to. svako svakom izlazi u susret. ako moze i tabloidno, ihaaaj :hihi:

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

neće da se distancira, bar ne još, jer bilo je političke volje ali sudije nisu prepoznale trenutak i on šta će

To što se u vezi pitanja utvrđivanja učinilaca krivičnog dela ubistva uopšte koristi  termin "politička volja" i postavlja pitanje da li je neko tamo (tužilac, sudija, predsednik države!?) "prepoznao trenutak" dovoljno govori o ovoj ludnici od države.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

ništa se ne boj, ima ko će da popamti sve. pamte se i ovi što su pravili i najmanje kolaboracije tipa prešao na tv arena, a kamoli te što su bili na platnim spiskovima. 


ko brate? Bice spora ali dostizna je… ?

Edited by Guuundogan
Link to comment
2 hours ago, Leia said:


Misli verovatno na ove i inace medijski eksponirane, tu stvarno nema ko nije morao da se majmunise 

Moze i pitanje kao za Pitam te pitas me topik, ko vam je omiljeni pali opozicionar? Meni naravno Biksi :lolol::heart:

 

Prva rečenica: Nije uvek nužno pravilo. Primer - Mlađan Dinkić.

Druga rečenica: Mlađan Dinkić i Vuk Drašković - tema "Kako sa velike pozornice otići u potpunu irelevantnost" 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...