Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Tačno mi nije dobro od ove vesti o presudi u Ćurivijinom ubistvu. Nego pravnici, jel to sad kraj to je to?

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brnabić o presudi za ubistvo Ćuruvije: Kao građanka tražiću pravdu

 

:covid19:

 

tacno ovaj nestor bedz da se napravi i nosi svuda i stalno

 

 

  • +1 2
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

nije nego se pas :unsure:(glede indusa i kineza)

 

glede brbane, sve shto sad rade, moze da im se desi sa oba kraja batine, ne znam da li je obaveshtena :dry:

Edited by gospa buba
  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Luther said:

 

Ne mislim da to može, jedino da ih Vučić pomiluje a i to je pitanje da li može. Pravnici će bolje znati.

 

Pročešljaj malo i raspitaj se po Nišu i okolini kako je "robijao" Puniša Račić svoju kaznu.

Postaće ti jasnije malo.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

 

glede brbane, sve shto sad rade, moze da im se desi sa oba kraja batine, ne znam da li je obaveshtena :dry:

 

Izgleda kao da azuriraju pretorijansku gardu, za smenu generacija

Svi su mozda obavesteni da sve ide kako treba, tj znaju i ovi da ce dobiti reakciju "zvanicnika".

Preko vide izjave, potpisu izvestaj da za sledece pustanje ili ponistavanje, mora da se poradi i doradi zakon, poboljsaju uslovi ako se hoce u demokratska drustva. Ovi kazu da hoce, sve ce popraviti za sledeci put

 

Neki dan su za vek vekova isbrisali dva minuta iz vremena

Veoma su posveceni, necemu

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Tačno mi nije dobro od ove vesti o presudi u Ćurivijinom ubistvu. Nego pravnici, jel to sad kraj to je to?

Može vanredni pravni lek. Ali ako me sećanje ne vara, Vrhovni sud može samo da utvrdi da je zakon prekršen u korist okrivljenog i to je to. 
 

Ako se sećate, tako je bilo sa Mišom Majićem i onom presudom kojom je oslobođen Rom zbog zablude za obljubu nad detetom. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Повраћа ми се од Верана Матића. 

 

thumbdown incoming...

 

Link to comment
4 hours ago, Mel said:

 

Bilo je nekad pre jedno 20 god da je neko od onih generala hajd recimo Gotovina mada nisam vishe sigurna da je on, bio kao u zatvoru po nekom rezimu gde ga je vedjao narod da dzogira unaokolo. E u najboljem sluchaju da ih necemo vidjati uskoro po kafanama mada teshko.

Norac.

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

Norac.

 

da li je norac jedini hrvatski general ili vojskovodja ikad koji je osudjen za zlocine nad srbima, na bilo kom sudu? evo ne mogu da se setim nekog drugog. taj norac bas moze da se pita sto bas on, bad luck. iako mu robija nije bila teska

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...