Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

I koliko bi koštalo/trajalo da se testira 8 milijardi zemljana na sva živa antitela?

 

valjda je jednostavnije da pelcujemo sve što mrda

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne treba svi, samo oni koji spadaju u rizične grupe, ili oni koji nisu sigurni da li su i kada primili vakcine ;)

Link to comment

Svojevremeno, 2011 godine, medicina rada i lekarka Nemica. Sremaju nas za pecalbu u Indiji i prave "konjski koktel" za sve u tom trenutku znane bolesti i barem 3 koje ce tek biti otkrivene. 

Cuje da sam iz Srbije - aha, pa vi svi iz Istocne Evrope imate hepatitis, onda krene sa raznim slovima ko lgbtqr++. Moramo da uradimo test na virus/antitela ... Mada ga bezveze radimo, vi ste svi zarazeni. 

 

Rezultat test - ja negativan! Prc :)

Dvojica Nemaca pozitivna na neka slova. 

 

Sve u svemu dobio sam 2 konjske boce u razmaku od 3 nedeljen i "gulio" Indiju. :)

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
17 minutes ago, Braća Strugacki said:

I koliko bi koštalo/trajalo da se testira 8 milijardi zemljana na sva živa antitela?

 

valjda je jednostavnije da pelcujemo sve što mrda

Ja sam pricao o Srbiji, morbilima i o generacijama koje se nisu vakcinisale mmr-om, vec prethodnom verzijom, a nisu odradili revakcinu.
Nisam imao ambicije da resavam probleme vakcina za 8 milijardi ljudi.

  • +1 1
Link to comment

Što je ovo dobro, sad možemo da kažemo da su Indijci nezahvalna stoka koja neće da radi.

 

edit: ima li vesti o Šrilančanima koji voze u GSPu? Zanima me da li oni imaju bar malo bolje uslove

Edited by ragasto
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, x500 said:

Cuje da sam iz Srbije - aha, pa vi svi iz Istocne Evrope imate hepatitis, onda krene sa raznim slovima ko lgbtqr++. Moramo da uradimo test na virus/antitela ... Mada ga bezveze radimo, vi ste svi zarazeni. 

 

Ovde u Kanadistanu moja gospoDZa se onomad raspitivala u travelers clinic za neke egzoticne destinacije, pa kao denge groznica, hepatitis kurci-palci pa sam joj onako iz zajebancije rekao da pita i za Balkan. Navodno kod nas osim hepatitisa takodje divlja i tifus. E sad, to sto ja nikad cuo za bilo koga da ga je zakacio tifus (barem izvan partizanskih filmova), ali valjda kanadsko ministarstvo zdravlja zna bolje od mene... :rolleyes:

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, ragasto said:

edit: ima li vesti o Šrilančanima koji voze u GSPu? Zanima me da li oni imaju bar malo bolje uslove

Položaj im je takav da ne prestaju da melju telefonom dok voze i da promašuju stanice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...