Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

54 minutes ago, vememah said:

 

Vidim po kalendaru pentaksim je od 2.og do 6.og meseca.

Vakcinacija ili ne - izgleda uopshte ne utiche na shirenje bolesti, "samo" na klinichku sliku kod samog deteta koje oboli, a bebe mozda nisu josh ni bile vakcinisane.

Inache ono shto ne pishe, napishu npr za te 4 nesrecne bebe koje su umrle, ali fali informacija ljudima u kakvom stanju izlaze deca i koje ce posledice imati koja su prezivela teshki oblik bolesti. To moze da trgne ljude koji ce da vide 4 bebe i da misle da se to ne odnosi na njihovo neshto starije dete koje mozda nije dobilo pentaksim.

A mi smo ostali na dva pentaksima i dalje, non stop bolesni, sad je i dr bolesna... :isuse:

Edited by Mel
Link to comment
1 hour ago, cartman said:

generacije tu negde 79-83 su primale samo po jednu dozu pa nije loše da sezaista proveri

ja ležao 2018 i jedva pretekao

Upadam u opseg :rolleyes:, vredi onda proveriti.

 

Link to comment

Sad pogotovo posle ove velike pandemije je meni fascinantno da se po koji put na forumu prica o raznim boginjama i drugim bolestima za koje mozda vise forumasi neamju imunitet ili nisu ni sigurni da su uopste i primili vakcinu...koliko vam treba da odete i proverite krv ili prosto roknete vakcine i gotovo? Svaki put kad krene neka mala epidemija ili neko dete ili beba umre, vi krenete u isti krug ovde, covek bi ocekivao da ste to vec resili. Cartman ako nije vec tri puta spominjao da je jedva pretekao i da preporucuje drugima da pogledaju..

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sad pogotovo posle ove velike pandemije je meni fascinantno da se po koji put na forumu prica o raznim boginjama i drugim bolestima za koje mozda vise forumasi neamju imunitet ili nisu ni sigurni da su uopste i primili vakcinu...koliko vam treba da odete i proverite krv ili prosto roknete vakcine i gotovo? Svaki put kad krene neka mala epidemija ili neko dete ili beba umre, vi krenete u isti krug ovde, covek bi ocekivao da ste to vec resili. Cartman ako nije vec tri puta spominjao da je jedva pretekao i da preporucuje drugima da pogledaju..

 

 

pazi. mozemo mi da budemo i potpuno protiv vakcina, mogu i to da razumem, prevarili nas, hoce da nas satru, sami na svetu, moze i tako.

 

ali to zahteva jednu drugu organizaciju zivota, druga pravila, da se chuvamo, da ne richemo i slinimo jedni u druge, da se zashtitimo da bismo zashtitili druge, i oh wait evo maski i karantina opet na mala vrata :isuse:

 

i poshto je to jako teshko, a mi smo svi tako izuzetni i imamo prava, a virus i bakterija se svakako ne vide, odluchili smo da ignorishemo dogadjaj, a gospod neka kupi po svom nahodjenju. pa chak i bebe. i to vam je tako. 

 

jebiga, do nekog drugog kosmosa. 

 

ed. ja stvarno ne znam koliko mogu da budu glupi drugi narodi i drzave, ali mi cemo o svom troshku da se istaknemo spektakularno :ph34r:

Edited by gospa buba
  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

ali to zahteva jednu drugu organizaciju zivota, druga pravila, da se chuvamo, da ne richemo i slinimo jedni u druge, da se zashtitimo da bismo zashtitili druge, i oh wait evo maski i karantina opet na mala vrata :isuse:

 

Pola Srba ni ne veruje u koronu, shto je onako interesantno uzimajuci u obzir koliko ljudi je stradalo, i to koliko to nisu bash uvek bili narochito stari ljudi.

 

  • +1 4
Link to comment
36 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sad pogotovo posle ove velike pandemije je meni fascinantno da se po koji put na forumu prica o raznim boginjama i drugim bolestima za koje mozda vise forumasi neamju imunitet ili nisu ni sigurni da su uopste i primili vakcinu...koliko vam treba da odete i proverite krv ili prosto roknete vakcine i gotovo? Svaki put kad krene neka mala epidemija ili neko dete ili beba umre, vi krenete u isti krug ovde, covek bi ocekivao da ste to vec resili. Cartman ako nije vec tri puta spominjao da je jedva pretekao i da preporucuje drugima da pogledaju..

Za koje vakcine, za koje bolesti? Naprimali smo ih se 100 komada tokom zivota, zar stvarno mislis da svako od nas treba da prati sta je kada i koliko primio i koje su bolesti aktuelne sada ponovo posle 100 godina zbog antivaksera i za sta treba da se testira ili ne i koliko traje vakcina...

 

Za to treba da postoji drzava. 

  • +1 6
Link to comment

Testirala sam se ja na ona stara antitela za morbile tokom jedne od epidemija, a tokom druge trudnoće '14-15. Dobila sam nešto mrljavo da ima. Tad sam saznala da se u tom navedenom periodu (sedamdesetih od neke, ne znam koje godine, do '81. čini mi se) nije sistematski davalo svuda i da nema dovoljno podataka da li smo dobili ili ne. 

 

Što se pentaxima tiće, čini mi se da su moja deca to dobila u bar 5 doza, 3 do 6.meseca, 1 s godinu dana, i ovaj mali mislim da je i pred školu dobio. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Shan Jan said:

Za koje vakcine, za koje bolesti? Naprimali smo ih se 100 komada tokom zivota, zar stvarno mislis da svako od nas treba da prati sta je kada i koliko primio i koje su bolesti aktuelne sada ponovo posle 100 godina zbog antivaksera i za sta treba da se testira ili ne i koliko traje vakcina...

 

Za to treba da postoji drzava. 

Slazem se da treba da postoji drzava, ali to nije slucaj.

A ne moze covek sve da zna i proverava, ni to nije realno. 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...