Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovo sa brojem gazdinstava i nekako, ukrupnjavanje je trend. Kao i ovo sa prosečnom starosti, svaki đed u selu ima dve bašte i potpada u kategoriju gazdinstva. Ali broj životinja govori o politici i subvencijama tj manjku istih...

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dok god kod nas moze da se uvozi smrznuto meso starije od godinu dana..stole na bojko za seljane i njihovu stoku. 

Samo rokaj.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Dok god kod nas moze da se uvozi smrznuto meso starije od godinu dana..stole na bojko za seljane i njihovu stoku. 

Samo rokaj.

Zato ja meso nabavljem kod gazda Sakiba, nema biranja mesa, ima ono što je taj dan pokupio od seljaka pa zaklao. Drži cijene 20% jače i opet se sve razgrabi do 10 ujutru, sva sreća pa smo komšije pa ostavi koje parče. Meso u marketima ne kupujem, radije ću ostati gladan ili postati vegun. Kod nas je pred početak rata 90-ih bilo tona ljudi na selu, svi su imali prava domaćinstva i tako je narod u Bosni preživljavao. Da sad izbija rat pocrkali bi od gladi, svi bi kupili kravu i vratili se na "ognjište" ali nemaaaaa rođo. Preventivna kupovina krave= prepper :thumbsup:

 

edit: Inače uredno posadio voćnjak i podigao staklenik (punac kao mastermajnd i majstor, ja kao fizička snaga i asistent), sad treba osposobiti štalu, možda ista dobije stanovnika kroz koju godinu.

Edited by Jesper23
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Ja vec neko vreme kupujem svaki mesec od onih lala sveze meso vodenih bivola pa potrpam u zamrzivac da mi stoji. Ogromna razlika u odnosu na sranje od mesa u maksiju.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

cetiri bebe umrle od velikog kaslja na institutu za majku i dijete

Male boginje se pojavile u Rumuniji i Bosni, ocekujem uskoro i to sranje da dodje kod nas. Tacno bi trebalo Zemlju podeliti na pola pa da ovi antivax idioti sjebavaju samo sebe.

  • +1 7
Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Male boginje se pojavile u Rumuniji i Bosni, ocekujem uskoro i to sranje da dodje kod nas. Tacno bi trebalo Zemlju podeliti na pola pa da ovi antivax idioti sjebavaju samo sebe.

 

sebicni imbecili

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Male boginje se pojavile u Rumuniji i Bosni, ocekujem uskoro i to sranje da dodje kod nas. Tacno bi trebalo Zemlju podeliti na pola pa da ovi antivax idioti sjebavaju samo sebe.

 

Pisali smo vec, to sa velikim kashljem je izgleda druga pricha, kazu da su epidemije svuda pa i gde je obuhvat vakcinacijom jako visok.

Link to comment

Ja vise i ne znam koji mi je ovo virus po redu u zadnjih 2-3 meseca a ranije bih se eventualno jednom razboleo tokom zime. I svi oko mene non-stop bolesni.

  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Ja vise i ne znam koji mi je ovo virus po redu u zadnjih 2-3 meseca a ranije bih se eventualno jednom razboleo tokom zime. I svi oko mene non-stop bolesni.

 

i ja u godini tri viroze, a nisam im ranije bila sklona. rasturile su me zdravstveno, ni ne pise mi se koliko. jebeni kovid, vuhanska pijaca i antivakserski imbecili.

 

smrt beba je za proteste.

Edited by morgana
  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment
21 minutes ago, precog said:

E proverite antitela za morbile i ako nemate zveknite vakcinu, male boginje su ozbiljna bolest kod odraslih.

generacije tu negde 79-83 su primale samo po jednu dozu pa nije loše da sezaista proveri

ja ležao 2018 i jedva pretekao

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
42 minutes ago, cartman said:

generacije tu negde 79-83 su primale samo po jednu dozu pa nije loše da sezaista proveri

ja ležao 2018 i jedva pretekao

E bas ti hvala za ovo :ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...