Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne kapiram zasto je toliko tesko priznati, da je neko zeznuo nesto, pa makar u pitanju bio i ljudski zivot. Vecito neka alibi varijanta.:dry:

  • +1 6
Link to comment

Diranje u dugogodišnje zlostavljanje u medicinkim ustanovama = diranje u SNS sistem™.

Pritom imaju i nemali broj lekara u svojim redovima.

Uz to i znamo kako neki lekari reaguju kad im se dira u profesiju. Zaboravljanje međusobnih sukoba i zbijanje redova. Jer ako jedan najebe, mogu i ostali.

  • +1 8
Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Bitno da je dr Smrt antisocijalan :fantom:

Krenula da stavim onog što se smeje, pa sam odustala. Isuviše mi je ozbiljna tema da se razvodnjava na raspravu o dr Smrti.

 

A na temu sadašnje ministarke - znam sve, ali me uvek zapanji ta doza bezobrazluka kod nje. Prosto je neverovatno da nema ni trunku empatije, a pritom ni takta. Žena sebe vidi kao neku takvu silu da pred njom nema prepreka i ništa nije sveto. Šta su za nju životi ljudi, beba, pa i zakoni na kraju krajeva. To lupeta, daje izjave, stavlja se u centar pažnje jer eto. A žena je na to ministar zdravlja, ej!!

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, pop-up said:

Krenula da stavim onog što se smeje, pa sam odustala. Isuviše mi je ozbiljna tema da se razvodnjava na raspravu o dr Smrti.

 

A na temu sadašnje ministarke - znam sve, ali me uvek zapanji ta doza bezobrazluka kod nje. Prosto je neverovatno da nema ni trunku empatije, a pritom ni takta. Žena sebe vidi kao neku takvu silu da pred njom nema prepreka i ništa nije sveto. Šta su za nju životi ljudi, beba, pa i zakoni na kraju krajeva. To lupeta, daje izjave, stavlja se u centar pažnje jer eto. A žena je na to ministar zdravlja, ej!!

 

 

Kod mnogih u medicini zivoti nisu ni najmanje sveti. Nije tu Grujichicka nikakav izuzetak. To samo zapanjuje ljude kojima zivoti drugih (i zdravlje) nisu takav haj nehaj.

 

Ono shto mene shokira je kad vidim lekare za koje znam da se nimalo olako ne odnose prema pacijentima, koji zbijaju redove uz ovaj ljudski otpad.

  • +1 1
Link to comment

Grujičićka je bukvalno najgora moguća osoba na mestu ministra zdravlja, koje je mogla biti postavljena

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

ali ovaj slučaj je ipak prilično jasan, čovek je osvedočeni ološ

 

Ja bih to malo drugachije rekla, chovek je ubica.

Edited by Mel
Link to comment
42 minutes ago, Malkmus said:

 

Uz to i znamo kako SVI lekari reaguju kad im se dira u profesiju. Zaboravljanje međusobnih sukoba i zbijanje redova. Jer ako jedan najebe, mogu i ostali.

 

Odavno pričam da lekari kod nas deluju po principima sisilijanske mafije, omerta-zakon ćutanja iznad  svega.

Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

Grujičićka je bukvalno najgora moguća osoba na mestu ministra zdravlja, koje je mogla biti postavljena

 

Ovde se ja slazem s tobom. Ako realno ako moram da biram izmedju dva velika zla, pre bih izabrala njega nego Danicu. Lik je mafijas, ali deluje prilicno na zemlji. I u epidemiji mi je delovao najnormalnije od onih medijski eksponiranih. 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Зашто би се уопште бирало између два велика зла? Јесмо спали на два слова?

  • +1 1
Link to comment

Ma kakvo biranje izmedju njih dvoje daleko mu lepa kuca, bio je samo misaoni eksperiment nad nezeljenom situacijom.

A dokle smo spali, ne mogu vise da procenim. Mi se u lokalu ispomazemo sa onima sa kojima smo odrasli da pomognemo roditeljima ko sa cime moze (razne profesije) ko je od njih jos ziv i deci. Ostalo je ljudi, ali ih olos gura na dole ili se sklanjaju da prezive zbog svoje dece.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Ostalo je ljudi, ali ih olos gura na dole ili se sklanjaju da prezive zbog svoje dece

Да....

Или је добар колектив. Писала сам и овде ових дана, Мишовић је место одакле ја ништа лоше чула нисам (породилиште)

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...