Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 minutes ago, Filozof manijak said:

Stvar je da niste skapirali raspravu, pa čitate kao da ga ja pravdam kako je ubijao ljude za mafiju.

 

 

 

Ma mogu razne stvari da se rade a da se ne bude taj klinichki sociopata, nego 'samo' jako visoko na toj lestvici. Ali shto tvrdish da sigurno nije lik sociopata, to ne kapiram.

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, Filozof manijak said:

Stvar je da niste skapirali raspravu, pa čitate kao da ga ja pravdam kako je ubijao ljude za mafiju.

 

Pomiješani su ti prioriteti u razumijevanju ovoga što pišem.

Opet, dok god postoji sumnja da je radio to što si napisao potpuno je irelevantno da li se ponašao druželjubivo u odredjenom trenutku a vrlo bliskom inkriminirajućem periodu.

 

A da svjesno pravdaš ubijanje ljudi za mafiju ne bi pisao na forumu.

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

smeće nakazno

 

Par momenata:

 

1. Postoje medicinske greshke i medicinske 'greshke'.
Medicinska greshka je kad neko recimo napravi pogreshnu procenu, iskreno pogreshnu procenu. banalan primer losh rez u hirurgiji, preseche se neshto shto nije trebalo. Zaboravi se gaza.

Postoje medicinske 'greshke' - tu ubrajam ovo o chemu se pishe, ne mogu da objashnjavam shto, ali je iz onog domena kad ja pricham da me niko nece ubediti da karakter i neka boleshchina samog doktora nisu doprineli ovome, a par min kasnije na blicu nalazim chlanak da je bukvalno isti dr uradio isto to drugoj zeni proshle godine.

Nazivanje ovakvih dogadjaja medicinskim greshkama je onako... uobichajeno, ali ne radi se (samo/pretezno/uopshte) o tome.

 

2.Samo medicinska struka, od onoga shto sam ja videla, i u zemlji koverte Srbiji isto i napolju, imaju neki trip da kad se ovako neshto desi treba jedni druge da shtite od posledica.
Prihvaceno je da za ti ne treba da se dodje ni u kakav problem, nego napravish greshku jbg idesh dalje no questions asked.

Onda ekstenzija na to, napravish 'greshku' pa isto tako treba da se ide dalje no questions asked.

  • +1 1
Link to comment

Za nas sa jeftinijim ulaznicama - u cemu je fora ovo sto idu paralelno dve price o zdravstvu: jedna kako nema dovoljno medicinskog osoblja i druga kako ima gomila medicinara koji i nakon sluzenja za vreme kovida ne mogu da dobiju posao za stalno?

Link to comment

Pretpostavljam da ovi što ne mogu da dobiju za stalno nisu raspoloženi za partijsku knjižicu ili kako to već ide. Ispravite ako grešim.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Za nas sa jeftinijim ulaznicama - u cemu je fora ovo sto idu paralelno dve price o zdravstvu: jedna kako nema dovoljno medicinskog osoblja i druga kako ima gomila medicinara koji i nakon sluzenja za vreme kovida ne mogu da dobiju posao za stalno?

 

sa Srbijom.

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Mil@n said:

Godine i godinje guranja viskija, koverata i ostalih đakonija lekarima i sestrama za ono za šta su već plaćeni razmazila ih je dobro...

 

Ma da je to... ja mogu donekle da razumem da ti ljudi otupe i na sreću i na nesreću, da im se apatija uguši vremenom i "kilometražom", ali odakle ovakav i ovoliko prisutni sadizam, i to na strukama gde je saosećanje i prosta ljudskost najpotrebnija, to mi nikada neće biti jasno.

 

Mislim da sam pisao već, koleginici je anesteziolog otvoreno tražio lovu, i dok se ona u neverici premišljala šta da kaže, ovaj joj je poručio - dete je kod mene, pa ti vidi...

  • Tužno 8
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

zabrana zaposhljavanja u javnom sektoru produzena do 2026, mozda ima veze s tim.

Ima da popizde aktivisti, večiti ugovori oročeni na 6-12 meseci, a onda bez posla na neodređeno ništa od stambenih kredita, automobilskih itd

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...