Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Taj auto je prošao pored više kamera. Na nekoj od njih se sigurno vidi registracija.

Dovoljno je da znaju ko je vlasnik vozila

 

Je l' ima šanse sa se ovo prebaci na "Ubice na drumu" ili tako negde?

Edited by Tale
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tristotinjak ljudi danas. Za više ionako nije bilo prostora a da se ne blokira saobraćaj. Ako ništa drugo, siguran sam da je porodici Jovanović značilo što ih je neko podržao, a i pomoglo je da se priča koliko-toliko zadrži u medijima.

Link to comment

Ne znam zasto se uzima zdravo za gotovo da je onaj auto na Kurirovom snimku sto ide ka splavovima bas taj koji je pokosio momke kao i da je snimak napravljen bas u narednih par minuta nakon nesrece... I ono def. nije crna boja automobila na snimku.

Link to comment

Oni def mogu na snimcima da nadju ako hoće.Pogotovu što te "saobraćajne" kamere nisu jedini izvor.E sad što odugovlače i kako cure ovi snimci to je druga stvar.Ili prva.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Sigurno da mogu, imaju mrezu kamera da bi sa sigurnoscu mogli da isprate gde je otisao i na kojoj kameri je u kom trenutku bio vidljiv samo ne kapiram zasto bi bilo 100% sigurno nesto sto je tabloid objavio na svom sajtu - moze ovo biti bilo koji Countryman snimljen na toj kameri u nekom momentu, pa makar taj momenat bio 2-3 minuta od nesrece, a da nije to konkretno vozilo u pitanju. Nije toliko rasprostranjen taj model Morisa ali nije brate ni, lupam, Bugatti pa da je gotovo izvesno da je taj u pitanju. Ova slika kamere mi deluje kao nagadjanje. Da je s druge strane policija izdala snimak i uputila medijima da objave to bi vec bilo nesto drugo... I jos podnaslov: "Pogledajte snimak i uključite se u potragu za bahatim vozačem koji je pobegao sa mesta nesreće". Pa ovo je skoro pa otvoren poziv na linc svakog ko ima Countryman, redom da se makljaju dok neko ne prizna. 

Link to comment

I jos podnaslov: "Pogledajte snimak i uključite se u potragu za bahatim vozačem koji je pobegao sa mesta nesreće". Pa ovo je skoro pa otvoren poziv na linc svakog ko ima Countryman, redom da se makljaju dok neko ne prizna. 

 

Da imam Countrymana, pala bi tužba samo tako.

Link to comment

Da je s druge strane policija izdala snimak i uputila medijima da objave to bi vec bilo nesto drugo...

 

Pa koliko sam ja skontao, ti snimci i jesu stigli iz policije:

Marković, koji je danas, posle velikog broja medijskih izveštaja posvećenih ovom slučaju, novinarima uz saglasnost tužilaštva podelio snimke sa obližnjih policijskih kamera, objasnio je da upravo ti snimci pokazuju zašto policija čitavih 15 dana ne uspeva da pronađe počinioca.

Isti snimci se vrte svuda, a novine i "novine" listom to vode kao "ekskluzivno došli u posed snimaka sa kamera"...

Link to comment

a propo slučaja tijana, pročitah nekakav komentar gde se veli kako je moguće da đurić i nije ubojica no je toliko dekintiran da je priznao zločin te će čekati  da se pronađe pravi krivac ne bi li debelo naplatio od države, pa sam se zamislila, iako ne verujući da bi neko mogao biti baš toliko lud, koliko je to zapravo realno... :huh:

Link to comment

a propo slučaja tijana, pročitah nekakav komentar gde se veli kako je moguće da đurić i nije ubojica no je toliko dekintiran da je priznao zločin te će čekati  da se pronađe pravi krivac ne bi li debelo naplatio od države, pa sam se zamislila, iako ne verujući da bi neko mogao biti baš toliko lud, koliko je to zapravo realno... :huh:

 

 

? Čovek je odveo policiju do tela, em što jeste ubica, em što nema šta da tuži ako je sam priznao. Tuži se kad vičeš nisam kriv a država te smesti u zatvor.

Link to comment

? Čovek je odveo policiju do tela, em što jeste ubica, em što nema šta da tuži ako je sam priznao. Tuži se kad vičeš nisam kriv a država te smesti u zatvor.

 

Plus rizikuješ da se pravi ubica nikada ne pronađe i šta onda? Nema šanse. 

Link to comment

e, i to što kažete. em je pao na poligrafu, ne?

ma, meni samo čudno što su ga navodno uhodili danima a ne znajući je li dete živo ili ne. šta da ju je ostavio u životu a držao zatočenu i da ju je ubio u tih nekoliko dana dok je bio pod prismotrom, čoveče?!

Link to comment

Sa druge strane, imamo samo Slininu reč da je Đurić odveo policiju na mesto zločina i moćni poligraf iz 29. novembra kao dokaze da je zaista tako i bilo. 

 

Takođe, kako policija uspeva da pronađe ubicu iz Surčina koji je ubio u Bajmoku bez svedoka i kamera, a ne može da pronađe hit and run ubicu uz svedoke, kamere, kad zna gde i kad je ubistvo počinjeno? Šta se magični poligraf pokvario? Odjednom ne smeju da traže logove baznih stanica? 

Link to comment

e, i to što kažete. em je pao na poligrafu, ne?

ma, meni samo čudno što su ga navodno uhodili danima a ne znajući je li dete živo ili ne. šta da ju je ostavio u životu a držao zatočenu i da ju je ubio u tih nekoliko dana dok je bio pod prismotrom, čoveče?!

A da su ga odmah pokupili (na osnovu skoro nikakvih dokaza) i da je dete bilo živo a on ćutao?

Opet loše...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...