Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisu nam potrebni radnici i zanatlije..ko ume da programira neka programira..ko ume sa loptom i fuzbala, neka se lopta..ostali na njive i u motalice kablova i cao, gotovo. 

 

Kao sto su nekada davno lepo rekli ovi momci :

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, vememah said:

najavio nova ulaganja u tu opštinu, među kojima je i rekonstrukcija bolnice.

Makes sense now.

  • Haha 4
Link to comment

 

Ostatak teksta:

Quote

Iz zdrave trudnoće, kako navodi porodilja Marica Mihajlović iz Šida, rođena je teškom mukom devojčica koja je samo nekoliko sati kasnije preminula, a razlog je, kako ona tvrdi, akušersko nasilje. Zbog njene potresne objave na Fejsbuku koja je postala viralna i zbog apela da se stane na kraj akušerskom nasilju, za danas su najavljeni protesti u Beogradu i Sremskoj Mitrovici, gde se nalazi bolnica u kojoj se sve to dogodilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by vememah
  • Tužno 5
Link to comment
8 hours ago, Arkadija said:

Piše da je najverovatniji uzrok novog  tovanja u fabrici Magna podno grejanje. 

 

Koliki moron moraš da budeš, da pustiš toplotu, a preko instalacije je svež lepak. Oh, wait, robinje moraju da rade non-stop, nema zaustavljanja.

Uverena sam čak i da te žene počnu da padaju mrtve, ni jedna jedina inspekcija ne bi našla ništa neregularno.

 

Ovo više nije ni Mordor.

Ja ne znam da li je to negde preslikano sa zapada, ako i jeste, glupost je neviđena

 

Podno grejanje u fabrici, ne mogu da verujem, tu gde se verovatno stoji ceo dan ?

 

Ja sve svoje klijente koji hoće da uvedu podno grejanje pokušavam od toga da odgovorim, jedino u kupatilu, nigde više.

 

ed.

baš juče su kod Maje bile dve gošće, tema, akušersko nasilje 

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

Ja ne znam da li je to negde preslikano sa zapada, ako i jeste, glupost je neviđena

 

Podno grejanje u fabrici, ne mogu da verujem, tu gde se verovatno stoji ceo dan ?

 

Ja sve svoje klijente koji hoće da uvedu podno grejanje pokušavam od toga da odgovorim, jedino u kupatilu, nigde više.

 

ed.

baš juče su kod Maje bile dve gošće, tema, akušersko nasilje 

Jednom smo bili gosti kod prijatelja u Subotici, koji su u kući imali podno grejanje. Jedva smo preživeli vikend, još su oni zbog nas smanjili temperaturu. Mislila sam da ću umreti, neopisiv osećaj nelagodnosti.

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

 

Bitno da u istoj toj bolnici direktor (inace ginekolog i valjda nacelnik tog odeljenja) sprovodi s nekim verouciteljem odnedavno popom(malim ljigavcem) pravoslavnu psihoterapiju.

A u svetlu ovih desavanja mi se od nj.ucesca u ovom predstojecem sranju(iako u prostorijama crkve) dize zeludac

https://www.ozon.rs/vesti/2024/pozivnica-za-predavanje-radjanje-i-materinstvo/

  • Tužno 2
Link to comment

e da, da se ogradim, jer verujem da će me mnogi sada ''napasti'' za ovo što sam napisala o podnom grejanju

 

pun je internet hvalospeva o podnom grejanje, ja im prosto ne verujem

 

sada je jedan naš klijent ugradio to podno grejanje, iako smo mu mi rekli da smo protiv, ok, kod njega je to donekle imalo smisla, međuti, pošto je kuća u pitanju, on ima dosta spoljnih zidova, da bi tu kuću grejao, on neće moći da drži to grejanje na niskoj temperaturi, ubeđena sam da će morati značajno da je podigne, a onda kreću problemi sa cirkulacijom vazduha

 

uglavno, čujemo se za cca dve godine, kada će ovaj naš klijent da ugrađuje dodatne, radijatore, sigurna sam :sad:

  • +1 1
Link to comment

Ne mogu da opisem koliko sam besan zbog ovoga sto se desilo porodilji. Zasto neko bar ne ubije od batina tog monstruma? 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

Ne mogu da opisem koliko sam besan zbog ovoga sto se desilo porodilji. Zasto neko bar ne ubije od batina tog monstruma? 

Iz istog razloga kao i ti. Ili su picke ili im se ne ide u zatvor ili smatraju da nasilje nije resenje. Ja se pronalazim u prve dve grupe. 
Da li si bar bio na protestu danas ? 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Lezilebovich said:

Iz istog razloga kao i ti. Ili su picke ili im se ne ide u zatvor ili smatraju da nasilje nije resenje. Ja se pronalazim u prve dve grupe. 
Da li si bar bio na protestu danas ? 

Nisam, tek sam sada cuo za ovo. Elem, ne pricam o random ljudima vec o onima cije su zene/sestre pogodjene. Mislim i ja sam picka i ne ide mi se u zatvor al ne znam...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...