Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

25 minutes ago, Filozof manijak said:

karikira Vučićive izjave o pređašnjim smrtnim slučajevima u fabrikama

Aha, ne trujem se Vučićem pa ne znam.

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minutes ago, Tihajeza said:

i Brnabićkino citiranje Onion-a, o pogibiji jednog perača prozora svakih 7 sekundi.

Za ovo znam...

Link to comment

161 radnik se otrovao. Nakon inicijalnih preko 100, malo provetrili i nastavili rad pa jos 50. Jebote, ovo su vesti iz neke pripizdene u Bangladesu pre 30 godina, ne znam da li smo ikada u istoriji imali vlast koja je ovako tretirala svoj narod.

 

Nije me mrzelo, prosao sam nekoliko prvih strana Blica, Kurira, Informera, Politike i Vecernjih Novosti. Jedino ove zadnje novine su imale vest a i tu nije bila udarna. 

  • +1 6
Link to comment

U vreme komunizma jes bila pristojna plata, topli obrok, regres al` si opet morao sam da kupujes lepak ( a i kese su smatrane dragocenoscu do nekog trenutka).

Sad mozda nema nabrojanih a nepotrebnih elemenata radnog paketa ali zato pakle za dz, ne mora ni za kesu da se cima !

 

Najstrasnije je sto debila kao sto su sefovi u Aleksincu nisu nikakva retkost i sto ih verovatno ima u svakoj drzavnoj ili SNS infected firmi i jedino sto sprecava da sve ode u 3 lepe je puka slucajnost...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

A ono, inspekcije i taj rad? To se ne odnosi na fabrike stranih investitora?

 

A sta taj inspektor nije covek..on nece da vozi nov auto (na kredit)..on ne treba da zivi u dedinoj izbi a ne u nekom finom stanu (kupljenom na kredit)..i da ode tu i tamo na neki Mikonos..ili bar Pefkohori (moze i to na kredit)

 

 

I kako on da nastavi da radi kao inspektor i placa te rate ako se bavi svojim poslom ?

 

 

  • +1 2
Link to comment

nema usvijet ni jedan inspektor koji ima kredit i i dalje noramlno radi svoj posao. 

 

kod nas je sve pervertirano u besmisao a lopovluk normalizovan. mi bukvalno zivimo sve biblijske grejove ful tajm i super nam je :lolol:

  • +1 1
Link to comment

ushlo nam na posao, ushlo u shkolu, sad ce i u kucu, ali nema veze. da bismo obezvredili socijalizam, jer smo morali :rolleyes: poglasili smo da niko nikad nije radio nishta i nije radio nishta poshteno, nego su nam sve davali manu s neba, pa sad, kad smo pustili da se unishte svi mehanizmi koji prave preduslove da moze da se poshteno radi, a da se ne pogine na radnom mestu, nastavljamo u istom kljuchu, da nam se daje, ako gazda hoce. sad cemo da vidimo kakvi smo kod kuce, da li to i nije nasha kuca, jer nam je data miloshcu gospodara, pa neka je njegovi i nose, a mi cemo neshto neshto. da tuzimo sudu :rolf:

  • +1 6
Link to comment

mene sprdau kada pišem da smo izgubili svaku mogućnost da ljudi nauče kako da rade, zato što više nema firmi gubitaša, zastarelih tehnologija i izraubovane opreme

Link to comment
3 minutes ago, Braća Strugacki said:

mene sprdau kada pišem da smo izgubili svaku mogućnost da ljudi nauče kako da rade, zato što više nema firmi gubitaša, zastarelih tehnologija i izraubovane opreme

ne sme to da se kaze. a svakako ne tako, id napishi druge rijechi:hihi:

 

ed. da bi se preskochio tehnoloshki ciklus, mora da ima odakle da se skochi :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...